اشتراک گذاری
 • خانه
 • آموزش
 • آموزش بروزرسانی سیستم عامل تلویزیون پاناسونیک؛ نحوه آپدیت تلویزیون پاناسونیک

آموزش بروزرسانی سیستم عامل تلویزیون پاناسونیک؛ نحوه آپدیت تلویزیون پاناسونیک

آیا تلویزیون شما باگ نرم‌افزاری دارد؟ آیا زیرنویس فیلم‌ها در تلویزیون شما اجرا نمی‌شود؟ آیا دوست دارید امکانات بیشتری در تلویزیون خود داشته باشید؟ پس چرا تلویزیون خود را بروزرسانی نمی‌کنید؟ اگر به این دلیل که نمی‌دانید چگونه باید تلویزیون را آپدیت کنید به سراغ بروزرسانی آن نمی‌روید ادامه این مطلب را از دست ندهید چراکه قرار است نحوه بروزرسانی سیستم عامل تلویزیون پاناسونیک را به شما آموزش دهیم.

بروزرسانی سیستم عامل تلویزیون پاناسونیک

چرا باید تلویزیون پاناسونیک را بروزرسانی کنیم؟

قبل از اینکه به سراغ آموزش بروزرسانی تلویزیون پاناسونیک برویم لازم است بدانید که چرا بهتر است سیستم عامل تلویزیون خود را بروزرسانی کنید؟ اصلاً چه دلیلی دارد که این آموزش را دنبال کنید و خودتان را برای آپدیت تلویزیون پاناسونیک به زحمت بیاندازید؟

بروزرسانی سیستم عامل تلویزیون پاناسونیک چگونه است؟

بروزرسانی تلویزیون پاناسونیک؛ لپ کلام!

بروزرسانی تلویزیون پاناسونیک به صورت کلی به این شکل است که اول از همه باید با لپ تاپ یا کامپیوتر خود به وب سایت رسمی پاناسونیک سری بزنید و مدل تلویزیون خودتان را داخل آن جستجو کنید و ببینید که فایلی برای بروزرسانی سیستم عامل آن وجود دارد یا خیر. اگر فایلی برای بروزرسانی سیستم عامل تلویزیون شما وجود داشت آن را دانلود کرده و داخل فلش بریزید. سپس USB را به تلویزیون متصل کنید و فایل بروزرسانی سیستم عامل تلویزیون پاناسونیک را اجرا کنید. به همین راحتی! البته این پروسه شاید برای بعضی از کاربران راحت نباشد به همین دلیل در ادامه تک تک این مراحل را برای آپدیت تلویزیون پاناسونیک توضیح خواهیم داد. مطلب تعمیر USB تلویزیون پاناسونیک را بخوانید.

بروزرسانی تلویزیون پاناسونیک؛ مرحله به مرحله!

 • با استفاده از این لینک وارد صفحه اول وب سایت رسمی پاناسونیک شوید.
 • همانطور که می‌بینید در سمت راست صفحه یک کادر جستجو قرار دارد که می‌توانید مدل تلویزیون خود را درون آن وارد کرده و آن را جستجو کنید. ( اگر مدل تلویزیون خود را نمی‌دانید از روی برچسبی که پشت تلویزیون زده شده است می‌توانید بفهمید که مدل دقیق آن چیست)
 • حالا یک لیست از نتایج جستجو مرتبط با آن مدلی که شما سرچ کرده‌اید، نمایش داده می‌شود.
 • اکنون باید روی گزینه Get Support که در پایین و سمت راست مدل تلویزیون شما قرار دارد کلیک کنید تا یک صفحه از اطلاعات کامل تلویزیون شما نمایش داده شود.
 • در زیر همین صفحه یک گزینه با عنوان “Driver Download” وجود دارد که باید آن را انتخاب کنید. اگر چنین گزینه‌ای برای شما نمایش داده نشد به این معنی است که تاکنون هیچ آپدیت جدیدی برای تلویزیون شما منتشر نشده است.
 • بعد از اینکه موفق شدید فایل بروزرسانی سیستم عامل تلویزیون پاناسونیک را دانلود کنید باید یک فلش فرمت شده که هیچ فایل دیگری داخل آن نباشد را به لپ تاپ یا کامپیوتر خود متصل کرده و فایل دانلود شده را درون آن بریزید.
 • حالا تلویزیون پاناسونیک را روشن کنید و فلش را به آن متصل کنید. بعد از اینکه فلش را به تلویزیون متصل کردید یک کادر با عنوان SD Download بر روی تلویزیون شما نمایش داده می‌شود که به معنای این است که تلویزیون شما در حال خواندن اطلاعات USB است.
 • بعد از اینکه تلویزیون تشخیص داد داده‌های درون USB یک فایل بروزرسانی سیستم عامل است از روی ریموت کنترل تلویزیون دکمه OK را فشار دهید.
 • اکنون سوال “Start Download ?” بر روی تلویزیون شما نمایش داده می‌شود که باید با فشار دادن دکمه YES از روی ریموت کنترل و فشار دادن دکمه OK به تلویزیون اجازه می‌دهید فایل سیستم عامل را دریافت کند.
 • حالا می‌توانید پیام “Download” را بر روی صفحه نمایش تلویزیون خود مشاهده کنید که نشان می‌دهد تلویزیون شما در حال ارتقاء می‌باشد.
 • بعد از اینکه پروسه بروزرسانی تلویزیون پاناسونیک به 100 درصد رسید می‌توانید با خیال راحت USB را از آن جدا کنید. سپس دکمه Power را تا زمانی که تلویزیون ریستارت میشود نگه دارید تا پیام اتمام بروزرسانی تلویزیون نمایش داده شود. اکنون تلویزیون شما یک بار دیگر به ریستارت شدن نیاز دارد تا عملیات عادی خود را از سر بگیرد.

فروش و تعمیر تلویزیون پاناسونیک با نمایندگی رسمی پاناسونیک

هم خدمات فروش و هم خدمات تعمیرات تلویزیون پاناسونیک را از نمایندگی رسمی پاناسونیک دریافت کنید. اگر تعریف تلویزیون‌های پاناسونیک را خیلی شنیده‌اید و قصد دارید یک تلویزیون پاناسونیک بخرید به یکی از شعبه‌های نمایندگی تلویزیون پاناسونیک در کلان‌شهرهای تهران و کرج مراجعه کنید. اگر هم از کاربران تلویزیون‌های پاناسونیک هستید و با مشکلی در این دستگاه مواجه شده‌اید تنها کافیست که با نمایندگی تعمیرات تلویزیون پاناسونیک تماس بگیرید تا تعمیرکاران این مرکز به آدرس مورد نظر شما مراجعه کرده و خدمات تعمیر تلویزیون پاناسونیک را در محل به شما ارائه دهند.