اشتراک گذاری

فروش کولر گازی پاناسونیک

کاربرانی که قصد خرید یکی از مدلهای کولر گازی پاناسونیک را دارند می‌توانند به نمایندگی فروش کولر گازی پاناسونیک مراجعه کرده و دستگاه مورد نیاز خود را خریداری نمایند. در نمایندگی کولر گازی Panasonic مدل های متنوعی از انواع کولرگازی پاناسونیک عرضه شده است تا متقاضیان خرید بتوانند بسته به نیاز و بودجه اختصاصی خویش، کولر مدنظر خود را انتخاب و در نهایت خریداری نمایند.

متقاضیان خرید با مراجعه به این مرکز می ‌توانند ضمن بهره‌ مندی از خدمات ارائه شده در حوزه فروش، با به‌کارگیری مشاوره ‌ها و راهنمایی های کارشناسان و متخصصانِ حاضر در این مجموعه بهترین تصمیمات را در زمینه خرید کولر گازی اتخاذ کنند. گارانتی کیفیت، تضمین اورجینال بودن محصول خریداری شده و ارائه تخصصی ترین سرویس های خدمات پس از فروش کولر گازی پاناسونیک برخی از مزیت های قابل توجه نمایندگی فروش کولر گازی پاناسونیک است. توصیه می‌شود پیش از مراجعه به نمایندگی فروش Panasonic با این مرکز تماس گرفته و از موجود بودن کولرگازی مدنظرتان اطمینان یابید.

فروش کولر گازی پاناسونیک

پرفروش‌ترین‌های کولر گازی پاناسونیک

توجه به کولرهای گازی پرفروش و آشنایی با آنها می‌تواند کمک خوبی برای آن گروه از کاربرانی باشد که قصد خرید یکی از کولرهای گازی پاناسونیک را دارند. چرا که این گروه از کولرها دارای ویژگی‌هایی چون سازگاری با نیازهای کاربران، مناسب و مقرون بصرفه بودن قیمت، کیفیت بالای ساخت، عملکرد خوب و کاربرپسند و مواردی از این دست هستند. از همین رو کارشناسان ما در نمایندگی فروش کولر گازی پاناسونیک بر آن شده‌اند تا در این بخش پرفروش‌ترین های این دستگاه را به شما معرفی نمایند.

از میان پرفروش‌ترین کولرهای گازی پاناسونیک می‌توان به کولرگازی پاناسونیک  CS-YC24،  کولرگازی پاناسونیک CS-YA18MKD، کولرگازی پاناسونیک  CS-K24PKF، کولرگازی پاناسونیک  CU-A24PKD، کولرگازی پاناسونیک CS-A18PKD، کولر گازی پاناسونیک YA24RKE-8 و در نهایت کولر گازی پاناسونیک YA9RKE-8 اشاره کرد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در ارتباط با هر یک از این کولرها می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی فروش کولر گازی پاناسونیک تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

خدمات پس از فروش کولر گازی پاناسونیک

خدمات پس از فروش کولر گازی پاناسونیک، پشتیبان شما کاربران گرامی در حوزه های تعمیر، بهسازی، راه‌اندازی، جابجایی، سرویس های دوره‌ای و تعمیر کولر گازی پاناسونیک است. کاربران کولرهای گازی پاناسونیک می توانند با بروز هر گونه اشکال و اختلال در کولر های مورد استفاده‌شان با مرکز خدمات پس از فروش کولر گازی پاناسونیک تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر را ثبت نمایند.

واحد خدمات پس از فروش کولرهای گازی پاناسونیک با تأکید بر تأمین قطعات اصلی و جانبی، آموزش حرفه ای تعمیرکاران، توسعه شبکه فراگیر شعب مجاز ارائه دهنده خدمات مرتبط با تعمیرات کولر گازی پاناسونیک و در نهایت ایجاد زیرساختهای لازم در تلاش است تا کیفیت خویش را در زمینه ارائه سرویس های مرتبط با کولرهای گازی پاناسونیک بهبود و ارتقاء بخشد. کولرهای عرضه شده در این مرکز، برخوردار از تمامی سرویس ها و خدمات پس از فروش هستند و کارشناسان نصب و راه‌اندازی پس از خرید این دستگاه، با خریدار همراه شده و تمامی عملیات مورد نیاز جهت نصب و راه‌اندازی آن را (در صورت درخواست خریدار) انجام می دهند.

به کدامیک از خدمات پس از فروش کولر گازی پاناسونیک نیاز دارید؟

خدمات ارائه شده توسط کارشناسان خدمات پس از فروش کولر گازی پاناسونیک منحصر به سرویسی خاص نیست و کلیه تعمیرات و سرویس‌های تخصصی انواع کولر را شامل می‌گردد. برخی از این خدمات عبارت است از: تعمیر و تعویض برد اسپلیت، تعمیر و تعویض کمپرسور کولر، تعمیرات تخصصی کولر گازی، سرویس سالیانه اسپلیت و کولر گازی، شارژ گاز R22 کولر گازی معمولی، شارژ گاز R410 کولر گازی اینورتر، نصب و جابجایی کولر گازی اسپلیت، تعمیر برد اسپلیت معمولی و اسپلیت اینورتر، نشت‌یابی و شارژ گاز کولر، لوله‌کشی توکار، تعمیر شیر برقی (تعویض شیربرقی)، تعمیر موتور فن (تعویض موتور برقی) و … .

رایج ترین اشکالات کولرهای گازی پاناسونیک نظیر داشتن صداهای غیرطبیعی، برفک زدن لوله ها، خاموشی خودبخودی اسپیلت، برق گرفتگی پنل داخلی دستگاه، خرابی ریموت کنترل، نشتی لوله ها و کندانسور و … نیز توسط کارشناسان ما در نمایندگی کولر گازی پاناسونیک در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل ممکن مرتفع می گردند تا شما کاربران گرامی، تابستانی خنک و مطبوع را تجربه کنید.

برای نصب کولر گازی پاناسونیک با ما تماس بگیرید

نصب صحیح، اصولی و استاندارد کولرهای گازی، به ویژه کولرهای گازی اسپلیت یکی از نکاتی است که می‌تواند تا حد زیادی به عمر مفید کولر بیفزاید. موضوع دیگری که در کنار نصب صحیح کولر گازی بسیار اهمیت دارد، استفاده از متریال باکیفیت در نصب کولر گازی و لوله کشی آن است. در ارتباط با کولرگازی اسپیلت به طور کلی نصب این دستگاه‌ها در پنج مرحله انجام می پذیرد که عبارت است از:

نصب یونیت داخلی اسپلیت، نصب یونیت بیرونی اسپلیت، نصب و محکم کردن قطعات برقی دستگاه، لوله کشی کولر گازی، وکیوم کردن اسپلیت (هواگیری کولر گازی). انجام هر یک از مراحل مذکور می‌بایست توسط کارشناسان و متخصصان نصب کولر گازی و با رعایت همه‌جانبه استانداردهای این کار انجام پذیرد. بی‌توجهی به این مسئله و نصب کولر گازی بدون توجه به استانداردها سبب خرابی کولر در کوتاه مدت و افت کارایی آن می‌گردد. شما کاربران گرامی می‌توانید در صورت نیاز به سرویس‌های نصب و راه‌اندازی کولر گازی پاناسونیک می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی فروش کولر گازی پاناسونیک تماس بگیرید.