اشتراک گذاری

تعمیرات دوربین پاناسونیک

کاربران کلیه دوربین‌های پاناسونیک می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال، خرابی و ناکارامدی در دوربین خویش به نمایندگی تعمیرات دوربین پاناسونیک مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر و بهسازی دستگاه خویش را دریافت نمایند. خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیرات دوربین Panasonic منحصر به مدلی خاص از دوربین‌های پاناسونیک نیست و کلیه مدلهای این دستگاه اعم از کامپکت، DSLR، کامپکت سوپرزوم، دوربین بدون آینه با لنز قابل تعویض، شبه SLR (بریج)، کامپکت سطح پیشرفته، دوربین چاپ سریع، دوربین‌های مقاوم (ضد آب، ضد ضربه)، دوربین‌های SLT و … را شامل می‌گردد. در نمایندگی تعمیرات دوربین پاناسونیک تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر و تعویض قطعات دوربین‌های پاناسونیک حضور دارند تا سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را به مراجعان و متقاضیان محترم ارائه دارند.

تعمیر دوربین پاناسونیک

تعمیر تخصصی دوربین پاناسونیک

اگر برای تعمیر دوربین پاناسونیک سرچ کرده و به این صفحه هدایت شده اید، پیشنهاد می دهیم چند دقیقه برای مطالعه این مقاله زمان بگذارید. در این مطلب، با نحوه تعمیرات دوربین پاناسونیک و راهکارهایی برای رفع برخی از رایج ترین مشکلات این دستگاه آشنا می شوید. با توجه به ظرافت قطعات دوربین و حساسیت تعمیرات آن، بهتر است خودتان برای عیب یابی و ترمیم دوربین کاری نکنید. تیم تعمیرات دوربین نمایندگی پاناسونیک در مرکز سخت افزار ایران، کنار شما هستند تا ضمن عیب یابی دقیق و ترمیم و تعویض اجزای دوربین، این دستگاه را به نحو احسن ترمیم کنند.

خدمات تعمیر دوربین پاناسونیک

اقداماتی همچون تعمیر و تعویض لنز، تعمیر اپتیک، ترمیم سنسورها، تعمیر و تعویض بدنه، تعمیر کلیدها، رفع ارورها، تعمیر باتری و تعویض آن در صورت نیاز، تعمیر برد، تعمیر و تعویض شاتر، تعمیرات بازیابی اطلاعات، تمیز کردن لنز و سنسورها، تعویض ال سی دی آسیب دیده، رفع مشکلات فوکوس و … بخشی از خدمات تعمیر دوربین پاناسونیک هستند. با توجه به این که این سرویس ها دارای ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران هستند، می توانید مطمئن باشید که تمامی قطعات جایگزین شده اصل هستند و مراحل عیب یابی و ترمیم دوربین، در بالاترین سطح کیفی و تخصصی انجام می شوند.

هزینه تعمیر دوربین پاناسونیک

خرابی دوربین اتفاق ناراحت کننده ای است و بدون شک نگران هزینه تعمیرات آن هستید. هزینه تعمیرات دوربین پاناسونیک یا هر برند دیگری، بستگی به این دارد که کدام قطعات آسیب دیده باشند. تعمیرکار باید پس از عیب یابی دوربین، مشخص کند که آیا می قطعات معیوب قابل ترمیم هستند یا حتما باید تعویض شوند. حتی نوع قطعه معیوب هم در تعیین هزینه تعمیرات تاثیرگذار است. مثلا اگر نمایشگر دوربین یا اجزایی همچون برد نیاز به تعویض داشته باشند، با توجه به گران بودن نمونه اورجینال این قطعات، هزینه تعمیر دوربین panasonic بالا خواهد بود.

آشنایی با دوربین های پاناسونیک: دوربین پاناسونیک مدل DMC-TZ80

تعمیر دوربین فیلمبرداری پاناسونیک

تعمیرات دوربین پاناسونیک، شامل عیب یابی و ترمیم دوربین های فیلمبرداری این برند هم می شود. دوربین های فیلمبرداری معمولا مدت زمان زیادی (گاها چند ساعت) روشن هستند و به همین دلیل بیشتر از دیگر مدل ها در معرض فرسودگی و خرابی قرار می گیرند. گاهی برد آنها میسوزد و گاهی هم مدارها آسیب می بینند. ممکن است باتری به مرور زمان آسیب ببیند و انرژی لازم برای روشن ماندن و دوربین و ضبط فیلم را تامین نکند. گاهی هم لنز آسیب می بیند یا دوربین دچار آبخوردگی شده و یا ضربه میخورد. به هر ترتیب، تعمیر دوربین فیلمبرداری پاناسونیک، پس از عیب یابی این دستگاه آغاز می شود. همکاران ما قطعات آسیب دیده را ترمیم کرده و در صورت نیاز، آنها را با نمونه جدید، جایگزین می نمایند.

نمایندگی تعمیرات دوربین پاناسونیک

خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیرات دوربین پاناسونیک منحصر به سرویسی خاص نیست و کلیه تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری مرتبط با دوربین‌های پاناسونیک را شامل می‌گردد. در این بخش به برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های ارائه شده توسط کارشناسان تعمیر دوربین پاناسونیک اشاره خواهد شد. در صورت وجود هر گونه ابهام و پرسش در این ارتباط می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در همین وبسایت با بخش پشتیبانی نمایندگی پاناسونیک تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

حل مشکلات دوربین های پاناسونیک

تعمیر مشکل گیر کردن لنز دوربین پاناسونیک

یکی از مشکلات نسبتاً شایع مشاهده شده در دوربین‌های امروزی، مشکل گیر کردن لنز دوربین است. تجربه نشان داده آنچه که عمدتاً سبب بروز این اشکال می‌گردد، ضعیف شدن باتری‌های دستگاه و یا درست جا نگرفتن آنهاست. از همین رو توصیه می‌شود پیش از هر اقدامی، باتری‌های دوربین را چک کرده و از سالم بودن و درست جا گرفتن آنها مطمئن شوید. در صورتی که مشکل پیش امده به دلیل انباشت گردوغبار در اطراف لنز دوربین است توصیه می‌شود از اسپری هوا استفاده نمایید.

برای این کار یک دمنده‌ی هوای دستی تهیه کنید و با استفاده از آن اطراف لنز را گردگیری و تمیز نمایید. می‌توانید با احتیاط فشار دادن لنز دوربین را نیز امتحان کنید. در صورت تداوم اشکال پیش آمده به مرکز تخصصی تعمیرات دوربین پاناسونیک مراجعه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر بخوانید: تنظیمات دوربین برای عکاسی در نور کم

عدم نمایش تصویر بروی LCD دوربین پاناسونیک

در صورتی که تصاویر بر روی صفحه LCD نشان داده نمی‌شوند و یا دیدن هر چیزی بر روی صفحه LCD دشوار یا غیر ممکن است روشن بودن دوربین را چک کنید و مطمئن شوید که دستگاه روشن است؛ چرا که گاه اشکال پیش آمده به دلیل خاموش بودن دستگاه است. در صورتی که دستگاه روشن و تصاویر موجود بر روی صفحه نمایشگر LCD تیره و سیاه است این احتمال وجود دارد که روشنایی صفحه بر روی پایین‌ترین سطح قرار گرفته باشد.

روشنایی صفحه را بالا ببرید و آن را در حالت اتوماتیک Auto قرار دهید. برای این کار می‌توانید از دفترچه راهنمای دوربین نیز استفاده کنید. در صورتی که رنگین کمانی از رنگ‌ها و ترک را بر روی صفحه نمایش مشاهده می‌کنید، احتمالاً نیاز به تعویض یا تعمیر صفحه نمایش LCD دوربین باشد. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این اشکال با حضور در نمایندگی تعمیرات دوربین پاناسونیک قابل دریافت است.

تعمیرات دوربین پاناسونیک

شارژ نشدن باتری دوربین پاناسونیک

یکی دیگر از مشکلات مشاهده شده در دوربین‌های امروزی، مشکل شارژ نشدن باتری آنهاست. تشخیص علت اصلی این اشکال نیاز به بررسی همه جانبه دوربی، باتری دوربین و اتصالات آن دارد. تجربه کارشناسان ما در مرکز تعمیرات دوربین پاناسونیک نشان می‌دهد که بروز اشکال در باتری دوربین، در ۹۵ درصد مواقع از خود باطری است. در برخی شرایط نیز شارژ نشدن باتری دوربین به دلیل وجود اشکال در خود دوربین و قطعات آن است. در صورت مشاهده این اشکال می‌بایست مدار الکترونیکی یا دیتاهای دوربین و باتری چک شده و خرابی‌های مربوطه تعمیر گردد.

تعمیر فلش دوربین پاناسونیک

عکاسان حرفه‌ای، خوب می‌دانند که انتخاب بهترین نور در عکس برداری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، زیرا نوع نور می تواند تغییرات بسیار زیادی در ویژگی ها و حالت های عکس را سبب گردد. همین چند جمله برای اثبات اهمیت تعمیر فلش دوربین پاناسونیک کافی است. نور در عکاسی در واقع حکم اکسیژن در زندگی را دارد؛ حال اگر بخشی از دوربین عکاسی که مستقیما با نور در ارتباط است، دچار اختلال شود، در واقع دوربین در حالت کما قرار می گیرد. از این رو تعمیرات فلش دوربین پاناسونیک بسیار حائز اهمیت است. تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با این بخش از دستگاه با حضور در مرکز تعمیرات دوربین پاناسونیک قابل دریافت است.

نمایندگی دوربین پاناسونیک

تعمیرات دوربین های پاناسونیک می بایست به دست کارشناسانی انجام پذیرد که بهره مند از بالاترین سطح تخصص و مهارت در تعمیرات دوربین عکاسی باشند زیرا ساختار فشرده و ظرافت بالای این دستگاه هیچ گونه خطا و اشتباهی را برنمی تابد و در صورت بروز خطا در فرآیند تعمیرات دوربین امکان خرابی کامل آن وجود دارد. در حال حاضر تمامی پارامترهای لازم جهت ارائه خدمات تخصصی مرتبط با تعمیرات دوربین پاناسونیک در نمایندگی دوربین پاناسونیک فراهم گشته است و کاربران این محصول می توانند با خیالی آسوده دستگاه معیوب خویش را تحویل داده و دستگاهی سالم و بی عیب و نقص را تحویل بگیرند. تعمیرات دوربین پاناسونیک در این مرکز بر اساس جدیدترین استانداردها و متدهای تعمیر و به دست تیمی از متخصصان حرفه ای این حوزه انجام می پذیرد.

4 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • شما دوربین فیلمبرداری قدیمی پاناسونیک هم تعمیر می کنید؟

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   28 دسامبر 2023 3:45 ب.ظ

   درود دوست عزیز،
   شما باید مدل دقیق دستگاهتون رو اعلام کنید. با شماره 54114-021 تماس بگیرید کارشناسان از تکنسین استعلام می گیرند تا مشخص شود، امکان تعمیر وجود دارد یا خیر. به طور کلی دوربین های فیلمبرداری قدیمی پاناسونیک به این دلیل که قطعات کمیابی دارند، ممکن است قابل تعمیر نباشند.

   پاسخ
 • سلام دوربین پاناسونیک مدل SDR-H85 روشن نمیشه قابل تعمیره؟
  باتری و کابل شارژ سالم رو باهاش تست کردم روشن نشد؟

  پاسخ
  • مرکز سخت افزار ایران
   16 ژانویه 2024 3:22 ب.ظ

   درود دوست عزیز،
   با شماره 54114-021 تماس بگیرید، کارشناس شما را راهنمایی می کنند.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

بیست − یازده =