اشتراک گذاری

نصب کولر گازی پاناسونیک

فرقی نمی‌کند که کولر گازی شما از نوع کولر گازی دو تکه (اسپلیت) باشد یا از نوع ایستاده، پرتابل و … به هر حال برای اینکه بتوانید از کولر گازی که خریداری کرده‌اید، نهایت لذت را ببرید باید آن را نصب کنید. نصب کولر گازی نیز به مهارت کافی و همچنین ابزارآلات و وسیله‌های خاصی نیاز دارد. همه این‌ها نشان می‌دهد که شما برای نصب کولر گازی خود به یک نصاب نیاز دارید. اگر از کاربران کولرهای گازی پاناسونیک هستید و به تازگی  یک کولر گازی پاناسونیک خریداری کرده‌اید و قصد نصب کردن آن را دارید می‌توانید با نمایندگی رسمی پاناسونیک تماس بگیرید تا نیروهای این مرکز جهت نصب کولر گازی پاناسونیک به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند.

نصب کولر گازی پاناسونیک

مراحل نصب کولر گازی پاناسونیک

نصب پنل داخلی کولر گازی پاناسونیک

همه مدل‌های کولر گازی پاناسونیک به جزء کولر گازی پرتابل پاناسونیک دارای یک پنل داخلی و همچنین یک پنل خارجی هستند. از آن جایی که میزان استفاده و طرفداران کولر گازی دو تکه یا همان اسپلیت پاناسونیک خیلی بیشتر از سایر مدل‌های آن است تصمیم داریم شما را با مراحل نصب اسپلیت پاناسونیک آشنا کنیم که دارای دو پنل، یک پنل داخلی و یک پنل خارجی می‌باشد.

اولین کاری که برای نصب کولر گازی پاناسونیک انجام می‌شود، نصب پنل داخلی این دستگاه است. نصب پنل داخلی اسپلیت پاناسونیک به یک پایه مخصوص نیاز دارد که بر روی دیوار قرار می‌گیرد از این‌رو نصاب پایه‌هایی که قرار است پنل داخل کولر گازی بر روی آن‌ها نصب شود را ایمن‌سازی می‌کند تا بتوانند وزن این دستگاه را تحمل کنند.

بررسی اتصالات الکتریکی و وصل کردن لوله‌ها

بعد از اینکه نصاب پنل داخلی اسپلیت را بر روی دیوار نصب کرد به سراغ تست و بررسی تک تک اتصالات الکتریکی مانند: کابل‌های برق به پایانه‌های پیچ و … می‌رود تا مطمئن شود که همگی سالم هستند و هیچ مشکلی ندارند.

سپس لوله‌ها را برای نصب کولر گازی پاناسونیک از پنل داخلی اسپلیت به حفره‌ ایجاد شده در دیوار انتقال می‌دهد تا انتهای لوله‌ها را پس از نصب پنل خارجی به آن متصل کند.

مهم است که اجزای مختلف کولر به درستی نصب شوند تا از مشکلاتی مانند باد گرم کولر جلوگیری شود. البته چنین مشکلاتی به مرور ممکن است به دلیل برخی ایرادات رخ دهند، اما نصب اولیه هم اهمیت دارد. 

نصب پنل خارجی کولر گازی پاناسونیک

پس از نصب پنل داخلی کولر گازی و انجام کارهای لوله‌کشی آن، نوبت به نصب پنل خارجی این دستگاه می‌رسد. نصاب پایه‌های مورد نیاز برای قرار گرفتن پنل خارجی کولر گازی اسپلیت را نیز مقاوم‌سازی و ایمن‌سازی می‌کند تا به خوبی بتوانند وزن این دستگاه را تحمل کنند. البته نصاب قبل از نصب کردن پایه‌های نگهدارنده پنل خارجی اسپلیت، بهترین جایگاه که دور از تابش مستقیم نور خورشید و گرد و غبار باشد را انتخاب می‌کند تا این بخش از کولر گازی دچار خرابی و آسیب‌دیدگی نشود. درنهایت نیز پس از نصب پنل خارجی اسپلیت لوله‌هایی که در مرحله قبل از پنل داخلی به حفره داخل دیوار کشیده بود را به پنل خارجی متصل می‌کند تا از این طریق پنل داخلی اسپلیت به پنل خارجی آن متصل شود.

هزینه نصب کولر گازی پاناسونیک

مهم‌ترین مسئله برای هر یک از کاربرانی که قصد نصب کولر گازی پاناسونیک را دارند این است که هزینه نصب این دستگاه چقدر می‌شود؟ درواقع هزینه نصب کولر گازی به عوامل متعددی به ویژه نوع کولر گازی که خریداری کرده‌اید، بستگی دارد. برای اطلاع یافتن از قیمت دقیق نصب کولر گازی می‌توانید با نمایندگی رسمی کولر گازی پاناسونیک تماس بگیرید تا کارشناسان این مرکز قیمت دقیق نصب کولر گازی مورد نظر را به شما اعلام کنند. سپس اگر تمایل داشتید نصاب‌های این مرکز به آدرس مورد نظر شما اعزام شده و به صورت حرفه‌ای به نصب کولر گازی شما می‌پردازند.

سرویس و تعمیر کولر گازی پاناسونیک

علاوه‌بر اینکه نصب کولر گازی پاناسونیک یکی از مهم‌ترین خدماتی است که کارشناسان نمایندگی رسمی پاناسونیک به کاربران ارائه می‌دهند، سرویس و تعمیرات تخصصی کولر گازی پاناسونیک نیز از دیگر خدماتی است که توسط این مرکز به کاربران کولر گازی پاناسونیک ارائه داده می‌شود. جهت استفاده از خدمات نصب، سرویس و همچنین تعمیر کولر گازی پاناسونیک می‌توانید با نمایندگی کولر گازی پاناسونیک تماس بگیرید تا کارشناسان و تعمیرکاران این مرکز جهت ارائه هر یک از این خدمات به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند.

نمایندگی رسمی کولر گازی پاناسونیک

فرقی نمی‌کند که بخواهید یک کولر گازی بخرید یا اینکه یک کولر گازی جدید خریده باشید و برای نصب آن به یک نصاب نیاز داشته باشید یا اینکه بخواهید کولر گازی خود را تعمیر یا سرویس کنید به هر حال می‌توانید از خدمات نمایندگی رسمی کولر گازی پاناسونیک که همیشه و در همه جا کنار شماست استفاده کنید. چراکه این مرکز علاوه‌بر نصب، سرویس، عیب‌یابی و تعمیرات حرفه‌ای کولر گازی، خدمات فروش ویژه این محصول را نیز به کاربران ارائه می‌دهد. جهت استفاده از خدمات فروش کولر گازی پاناسونیک می‌توانید به یکی از شعبه‌های این مرکز در کلان‌شهرهای کرج و تهران مراجعه کنید.