اشتراک گذاری

تعمیرات اسپلیت پاناسونیک

اسپلیت‌های پاناسونیک اگر چه از کیفیت بالایی برخوردارند اما، همچون سایر دستگاه‌های مورد استفاده، گاه دچار اشکال شده و از ادامه‌ی کار باز می‌مانند. خرابی‌های پیش آمده در اسپلیت‌های پاناسونیک گاه به دلیل کار کردن‌های بی‌وقفه و گاه نیز به دلیل عدم توجه به سرویس‌های دوره‌ای این دستگاه اتفاق می‌افتد. از این رو توصیه می‌شود در زمان خرید و نصب این دستگاه، استانداردهای مرتبط با آن را از کارشناس مربوطه جویا شوید و سعی در پیاده‌سازی آنها داشته باشید.

توجه به سرویس‌های دوره‌ای اسپلیت، شارژ گاز به موقع دستگاه، رعایت استانداردهای مرتبط با استفاده از اسپلیت و مواردی از این دست سبب افزایش عمر مفید دستگاه شده و استهلاک قطعات آن را به تأخیر می‌اندازد. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیرات اسپلیت پاناسونیک می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی پاناسونیک تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید. در بخش‌های آتی برخی از سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر اسپلیت پاناسونیک شرح داده خواهد شد.

تعمیرات اسپلیت پاناسونیک

عیب‌یابی و تعمیرات اسپلیت پاناسونیک

در این بخش به برخی از سرویس‌های کلی و تخصصی مرتبط با اسپلیت پاناسونیک اشاره می‌گردد. در صورت نیاز به هر یک از این سرویس‌ها می‌توانید با کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات اسپلیت پاناسونیک تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

کثیف بودن فیلتر هوای اسپلیت پاناسونیک

یکی از قطعات موجود در اسپلیت‌های امروزی که نیاز به سرویس‌های دوره‌ای مکرر اما در بازه‌های زمانی مشخص دارد، فیلتر هوا است. بی‌توجهی به سرویس و تمیز کردن فیلتر هوای اسپلیت ‌سبب افت عملکرد کولر گازی و گاه خرابی سایر قطعات می‌گردد؛ از همین رو توصیه می‌شود سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه را جدی گرفته و در بازه‌های زمانی مشخص آن را انجام دهید. زمان دقیق این کار و شیوه انجام آن را می‌توانید از کارشناس تعمیرات اسپلیت پاناسونیک جویا شوید.

کم شدن برودت اسپلیت پاناسونیک

یکی دیگر از اشکالات مشاهده در اسپلیت های امروزی، کاهش برودت این دستگاه‌هاست. به طور کلی بروز این اشکال معمولاً ارتباط مستقیمی با کاهش گاز دستگاه دارد. تجربه نشان داده که در ۹۰% موارد، کاهش خنک‌کنندگی اسپلیت به دلیل نشتی گاز کولر گازی است. بنابراین در صورت مواجهه با این اشکال ابتدا گاز دستگاه مورد بررسی قرار می‌گیرد. در صورت کافی بودن میزان گاز اسپلیت، سایر بخش‌های دستگاه توسط کارشناسان تعمیرات اسپلیت پاناسونیک بررسی خواهد شد.

کار نکردن فن بیرونی (کندانسور) اسپلیت

یکی دیگر از اشکالات مشاهده شده در اسپلیت های پاناسونیک، درست کار نکردن فن بیرونی است. همانگونه که می‌دانید فن بیرونی مسئول انتقال گرمای منزل شما به فضای بیرون از خانه است. از همین رو بروز اشکال در این قطعه، سبب عدم جابجایی هوای گرم و سرد و در نهایت درست کار نکردن اسپلیت می‌گردد. رفع این شکل نیازمند بررسی فن دستگاه و سایر اتصالات و قطعات مرتبط با آن توسط کارشناسان تعمیرات اسپلیت پاناسونیک است.

آب ریختن اسپلیت پاناسونیک

یکی دیگر از شایع‌ترین اشکالات مشاهده شده در اسپلیت‌ها، مشکل آبریزی این دستگاه‌هاست. بروز این اشکال عموماً به دلیل گرفتگی ره آب خروجی دستگاه است. البته این تنها علتی نیست که ممکن است سبب بروز این اشکال شود. از همین رو کارشناسان تعمیرات اسپلیت پاناسونیک علاوه بر بررسی ره آب خروجی کولر، سایر قطعات درگیر با این بخش را نیز بررسی می‌کنند تا مشکل پیش آمده را رفع کنند.

تعمیرات اسپلیت پاناسونیک در محل

اگر از کاربران اسپلیت‌های پاناسونیک هستید و در طول روزهای اخیر متوجه بروز اشکال و ناکارامدی در کولر گازی خود شده‌اید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در این وبسایت با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیرات اسپلیت پاناسونیک در محل را ثبت نمایید. بلافاصله پس از تماس شما، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پس از انجام هماهنگی‌های لازم جهت تعمیر کولر گازی پاناسونیک، در آدرس مورد نظر حضور می‌یابند.

توصیه می‌شود در زمان تماس، نوع اشکال و خرابی پیش آمده در کولر گازی، علت بروز این اشکال، نشانه‌های مشاهده شده در کولر، دستکاری‌های احتمالی جهت تعمیرات کولر گازی و مواردی از این دست را با کارشناسان در میان بگذارید. شما کاربران گرامی می‌توانید با انتخاب آگاهانه مرکز تخصصی تعمیرات کولر گازی پاناسونیک در کمترین زمان و با گارانتی خدمات، دستگاه معیوب خود را تعمیر کنید.