اشتراک گذاری

نمایندگی فکس پاناسونیک

نمایندگی فکس پاناسونیک ارائه دهنده‌ تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با فروش و تعمیر دستگاه‌های فکس پاناسونیک است. فکس یکی از تجهیزات مورد نیاز هر اداره و شرکت می‌باشد که هر لحظه باید به آن دسترسی داشت. انتخاب یک دستگاه فکس مناسب و کارآمد، پیش زمینه استفاده بهینه از آن است. چنانچه به دنبال یک دستگاه فکس مطمئن و کارآمد هستید دستگاه فکس پاناسونیک یک انتخاب مناسب می‌باشد.

مدل های مختلف این محصول در نمایندگی فکس پاناسونیک عرضه شده و شما با توجه به نیاز خود می‌توانید اقدام به خرید یکی از آنها کنید. اگر هم شما دستگاه فکس پاناسونیک دارید و به درستی عمل نمی‌کند، می توانید از واحد تعمیرات فکس پاناسونیک کمک بگیرد. در این واحد انواع تجهیزات و قطعات مورد نیاز برای تعمیر دستگاه فکس وجود دارد. از آنجا که فکس یک وسیله ضروری برای ادارات بوده و ممکن است در هر لحظه به آن نیاز داشت، در نمایندگی پاناسونیک در اصفهان، ترهان ، کرج ، مشهد و … تعمیر آن در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. همچنین برای تسریع بیشتر، خدمات سرویس در محل فکس پاناسونیک نیز ارائه می‌شود.

رفع خرابی‌های فکس در نمایندگی فکس پاناسونیک

یکی از ویژگی‌های واحد تعمیرات نمایندگی پاناسونیک، تعمیر، ترمیم و بهسازی انواع قطعات دستگاه فکس می‌باشد. در واقع اگر فکس شما هر مشکلی داشته باشد در این مرکز به صورت کاملاً تخصصی برطرف می‌شود. در ادامه چند نمونه از مشکلاتی که ممکن است برای دستگاه فکس به وجود آید را بررسی می‌کنیم.

عدم برقراری خط

ممکن است نیاز به ارسال و دریافت فکس داشته باشید و در همین زمان متوجه می‌شوید دستگاه قادر به برقراری ارتباط نیست. در این شرایط ابتدا باید از اتصال صحیح خط تلفن به دستگاه مطمئن شد. اگر اتصال به درستی انجام شده باشد باید کابل را به تلفن دیگری وصل کرد. در این صورت اگر نتوان با تلفن تماس برقرار کرد، مشکل به خط تلفن و مخابرات برمی‌گردد. در صورتی که مشکل از خط تلفن نباشد، آنگاه دستگاه فکس با مشکل سخت افزاری مانند ایراد در مودم، روبرو شده و باید مشکل مربوطه به نمایندگی فکس پاناسونیک گزارش شود.

روشن نشدن فکس پاناسونیک

اگر با مشکل روشن نشدن فکس مواجه شدید، ابتدا از اتصال کابل برق به آن مطمئن شوید. همچنین پریز برق را نیز بررسی کنید که جریان برق در آن وجود داشته باشد. درصورت سالم بودن مسیر جریان برق، به احتمال زیاد در مدار الکتریکی فکس مشکلی پیش آمده و باید به مرکز تعمیرات نمایندگی رسمی فکس پاناسونیک مراجعه کنید. در برخی از فکس‌های پاناسونیک که در منبع تغذیه آن آی سی ka-7552 به کار رفته، اگر فکس روشن نشود، احتمالاً مشکل مربوط به خازن الکترولیتی کنار آی سی c106 است.

حل مشکل وارد نشدن سند در نمایندگی فکس پاناسونیک

هر کاری می‌کنید سند مورد نظرتان وارد دستگاه فکس نمی‌شود. این موضوع ممکن است به دلایل مختلفی صورت گیرد. اول اینکه سندی که وارد فکس می شود نباید به هیچ عنوان چروک بوده و یا بیش از اندازه نازک یا ضخیم باشد. در صورت مناسب بودن کاغذ، آنگاه ممکن است تغذیه کننده سند مشکل داشته باشد. تغذیه کننده باید به درستی و محکم در جای خود بسته شود. همچنین خرابی پد لاستیکی تغذیه کننده نیز می‌تواند باعث این مشکل شود. در نمایندگی فکس پاناسونیک تعویض پد لاستیکی به صورت کاملاً تخصصی انجام می‌شود.

پایین بودن کیفیت فکس‌های دریافتی

اگر کیفیت فکس‌های دریافتی دستگاه شما پایین است به احتمال زیاد کارتریج تونر فکس به اتمام رسیده و نمی‌تواند عملکرد مناسبی نشان دهد. همچنین وجود پارازیت در خطوط تلفن نیز ممکن است باعث بوجود آمدن این مشکل شود. در صورت خرابی تونر فکس باید آن را تعویض و یا تعمیر کرد. نمایندگی فکس پاناسونیک، راه‌های مختلفی را برای رفع این مشکل به کار می‌گیرد تا با کمترین هزینه دستگاه فکس شما تعمیر شده و از آن استفاده کنید.

نمایندگی تعمیرات فکس پاناسونیک

تعمیر دستگاه‌های فکس پاناسونیک علاوه بر آنکه نیاز به تجهیزات دارد، باید عیب یابی دقیقی نیز از آنها صورت گیرد. در نمایندگی تعمیرات پاناسونیک، جهت جلوگیری از هزینه‌های اضافه، ابتدا دستگاه عیب یابی شده سپس اقدامات لازم برای تعمیر آن صورت می‌گیرد. یکی از ویژگی‌های مراکز تعمیر غیرمجاز و البته مبتدی این است که بنابر نظر شخصی خود اقدام به تعمیر فکس پاناسونیک می‌کنند که در نهایت نه تنها ایراد برطرف نشده بلکه ممکن است به قطعات دیگری نیز آسیب برسانند.

بنابراین شایسته است جهت رفع صد در صدی عیوب دستگاه خود، تنها به نمایندگی پاناسونیک مراجعه کنید. هزینه تعمیر فکس پاناسونیک نیز با توجه به ایرادات آن متفاوت می‌باشد. اطمینان خاطر داشته باشید هزینه قابل دریافت توسط این مرکز طبق قواعد و قوانین بوده و پایین‌تر از نرخ‌های گفته شده توسط تعمیرکاران غیرمجاز است.