اشتراک گذاری

تعمیر ظرفشویی پاناسونیک

مرکز تعمیر ظرفشویی پاناسونیک بهترین مکان برای دریافت خدمات مرتبط با تعمیر، بهسازی و تعویض قطعات این محصول است. در مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی پاناسونیک، تمامی سرویس های مورد نیاز توسط تیمی از خبره‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان بر روی اجاق ظرفشویی‌های معیوب اِعمال می گردد. ظرفشویی‌های تعمیر شده توسط کارشناسان این مرکز به دلیل استفاده از کارامدترین روشهای تعمیر و پیشرفته ترین تجهیزات این حوزه کیفیت نخستین خود را باز می یابند و تجربه استفاده از دستگاهی نو و بی عیب و نقص را مجدداً برای دارنده دستگاه فراهم می سازند. سرویس و تعمیر ظرفشویی در این مرکز منحصر به مدلی خاص از این دستگاه نیست و تمامی ظرفشویی های توکار، رومیزی، مبله و … را شامل می‌گردد.

تعمیر ظرفشویی پاناسونیک

مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی پاناسونیک

مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی پاناسونیک بهترین مکان برای مراجعه افرادی است که دستگاه مورد استفاده‌شان در طول روزهای اخیر به دلیل خرابی نیازمند تعمیر شده است. این گروه از کاربران می توانند با مراجعه به مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی پاناسونیک تخصصی ترین سرویس های مرتبط با بهسازی و تعمیر این دستگاه را دریافت نمایند. ذکر این نکته ضروری بنظر می رسد که غالب سرویس های مرتبط با تعمیر ظرفشویی پاناسونیک بصورت سرویس در محل ارائه می گردد زیرا ابعاد بالای این دستگاه امکان جابجایی و تحویل آن به تعمیرگاه را دشوار ساخته است. مگر درشرایطی که امکان جداسازی قطعه معیوب و تحویل آن به نمایندگی ظرفشویی پاناسونیک وجود داشته باشد.

تعمیر تخصصی ظرفشویی پاناسونیک

علل بسیاری می تواند سبب روشن نشدن ماشین ظرفشویی پاناسونیک گردد که برخی از آنها عبارت است از: خرابی یا مشکل در میکروسویچ درب، تایمر یا برد کنترل، کلید‌های انتخاب، رله‌ی استارت موتور، فیوز حرارتی و موتور محرک. در بخش های آتی به هر یک از این موارد به اختصار پرداخته خواهد شد تا بتوان ضمن عیب یابی صحیح، آنها را برطرف ساخت.

موتور داریو

دومین بخش که می بایست در تعمیر ظرفشویی پاناسونیک مورد توجه قرار گیرد موتور داریو است. موتور درایو همان بخشی است که که آب را برای شستشو ظروف به گردش در می‌آورد. در ماشین های ظرفشویی همانگونه که می دانید برق از تایمر یا برد الکترونیکی و در اتصال با رله‌ی استارت به موتور می‌رسد. اگر ماشین ظرفشویی بعد از اینکه که رله‌ی استارت برق را به موتور رساند روشن نشد، یعنی موتور داریو معیوب است. برای اطمینان از خرابی این بخش، سیم‌پیچ‌های موتور را با مولتی متر امتحان کنید. اگر صدای بلند و گوش خراشی از موتور می‌آید یعنی موتور خراب است و باید عوض شود.

میکروسویچ یا قلاب قفل درب

نخستین بخشی که می بایست در تعمیر ظرفشویی پاناسونیک و مشکل روشن نشدن آن مورد توجه قرار گیرد میکروسویچ یا قلاب قفل درب است. وظیفه‌ی قلاب درب بسته نگه داشتن درب هنگام برنامه شستشو است و اینکه از نشت آب به بیرون جلوگیری کرده و همچنین میکروسویچ قفل درب را فشار می‌دهد تا برق برد کنترل وصل شود. اگر درب درست بسته نشود میکروسویچ فعال نخواهد شد و یا اگر میکروسویچ معیوب باشد کنترل ماشین ظرفشویی برقی دریافت نمی‌کند و در نتیجه روشن نمی‌شود.

تایمر یا کنترل الکترونیکی

یکی دیگر از بخش هایی که می توان در تعمیر ظرفشویی پاناسونیک به آن مراجعه کرد بخش تایمر یا کنترل الکترونیکی است. در شرایطی که با روشن کردن دستگاه، صدای موتور تخلیه شنیده نشود علت می‌تواند از تایمر یا کنترل الکترونیک باشد. در مدل‌های تایمر دستی، تایمر برق موتور پمپ، شیر برقی، مدار هیتر و موتور پمپ تخلیه را در چرخه‌های منظم کنترل می‌کند. تایمر دارای چندین اتصال الکترونیکی است و با یک موتور کوچک کار می‌کند که همه آن‌ها داخل محفظه‌ی تایمر قرار دارند.

کلیدهای انتخاب

بخش دیگری که در تعمیر ظرفشویی پاناسونیک و رفع مشکل روشن نشدن آن می بایست مورد توجه قرار گیرد، بخش کلیدهای انتخابی است. همانگونه که می دانید کلیدها برای انتخاب نوع برنامه و انجام تنظیمات هستند و کنترل عملکرد دستگاه توسط آنها انجام می شود. پیش از باز کردن ماشین ظرفشویی بهتر است از حسن عملکرد کلیدها اطمینان حاصل شود. کلیدها به برد کنترل وصل هستند و برای دسترسی به آن‌ها باید برد که در پنل جلویی یا درب قرار دارد خارج شود. برای آزمایش کلیدها باید نقشه مدار برد را داشته باشد. قبل از این تست برق را قطع کنید.

فیوز حرارتی

فیوز حرارتی در قسمت بالای مجموعه برد کنترل قرار دارد و دو سیم به آن وصل هستند. فیوز حرارتی برای محافظت از برد کنترل مورد استفاده قرار می گیرد. وقتی فیوز خراب شده باشد، برق برد قطع خواهد بود و ماشین ظرفشویی کلاً روشن نخواهد شد. بنابراین در صورت روشن نشدن ماشین ظرفشویی بهتر است این بخش از آن  را تست نمایید. برای بررسی فیوز حرارتی باید با برداشتن قسمت داخلی درب به برد دسترسی پیدا کرده و دو سیم متصل به فیوز را جدا کنید. رسانندگی فیوز را با مولتی‌متر اندازه بگیرید. اگر فیوز هیچ رسانندگی نداشت باید تعویض شود. تعمیرات مرتبط با یان بخش و سایر بخش های فوق می بایست توسط تعمیرکاران زبده و مجرب انجام پذیرد.

رله‌ی استارت موتور

رله استارن موتور بخش دیگری است که در تعمیر ظرفشویی پاناسونیک می بایست به آن توجه شود. رله‌ی استارت برای اعمال برق به سیم‌پیچ‌های استارت موتور تا زمانی که موتور شروع به کار کند استفاده می‌شود. اگر برد کنترل برق موتور را تأمین می‌کند ولی موتور شروع به چرخش نمی‌کند ممکن است رله‌ی استارت خراب شده باشد. رله معمولاً به موتور وصل شده و می‌توانید رسانندگی آن را با مولتی‌متر بر اساس نقشه سیم‌کشی ماشین ظرفشویی امتحان کنید. بهتر است تعمیرات مرتبط با رله استارت توسط تعمیرکاران مجرب حوزه تعمیر ظرفشویی انجام شود.

تعمیر ظرفشویی پاناسونیک در محل

تعمیر ظرفشویی پاناسونیک در محل، راهکاری است جهت آندسته از کاربرانی که دستگاه مورد استفاده‌شان دچار اشکال شده است اما به هر دلیل، -دلایلی چون ضیق وقت، عدم دسترسی به وسیله نقلیه، ابعاد و وزن بالای دستگاه و … – امکان مراجعه به تعمیرگاه و تعمیر آن را ندارند. این گروه از کاربران می توانند جهت تعمیر، بهسازی و تعویض قطعات معیوب دستگاه‌شان از سرویس «تعمیر ظرفشویی پاناسونیک در محل» استفاده نمایند. در این روش، کارشناسان نمایندگی ظرفشویی پاناسونیک، خود در محل مورد نظر حضور یافته و تعمیرات دستگاه معیوب را به سرانجام می رسانند. برای استفاده از این سرویس کافی است تا از طریق راه های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر ظرفشویی پاناسونیک را ثبت نمایید.

تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک

بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر به موازات استفاده از نوین ترین متدها در مرکز تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک سبب گشته است تا کارشناسان این مرکز قادر به رفع و حل پیچیده ترین و دشوارترین اشکالات ایجاد شده در لوازم خانگی پاناسونیک گردند. خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک منحصر و محدود به دستگاه و اشکالی خاص نیست و دارندگان کلیه لوازم خانگی، اعم از ماشین لباسشویی، مایکروفر، جاروبرقی، اسپلیت، یخچال فریزر و … می توانند با حضور در این مرکز سرویس های تخصصی مورد نیاز خود را دریافت نمایند. در فرآیند تعمیرات لوازم خانگی به دلیل پیاده سازی برخی سرویس های نهایی و گردگیری های قطعات، دستگاه تعمیر شده عمر دوباره یافته و کیفیت نخستین خویش را باز می یابد.

تعمیرات پاناسونیک

تعمیر محصولات پاناسونیک نیز مانند تعمیر هر دستگاه دیگری نیازمند کارشناسان و متخصصانی است که در این حوزه مهارت و کاردانی لازم را داشته باشند، در غیراینصورت – یعنی در صورت انجام تعمیرات به دست افراد مبتدی- عملیات تعمیر نه تنها نتیجۀ مطلوب نخواهد داشت بلکه در دراز مدت سبب استهلاک هرچه بیشتر قطعات دستگاه‌های پاناسونیک و خرابیِ بیش از پیش آن‌ها می‌گردد. بنابراین توصیه می‌گردد جهت انجام کوچکترین عملیات سرویس و تعمیرِ پاناسونیک به کارشناسان مربوطه مراجعه کرده و از هر گونه اقدامی به صورت خودسرانه و یا به دست تعمیرکاران ناشی خودداری نمایید. مرکز تعمیرات پاناسونیک یکی از مجموعه های پیشرو در ارائه خدمات تخصصی تعمیر است که به دلیل حضور کارشناسان و مهندسان زبده این حوزه توانسته است خواست و نیاز بسیاری از کاربران این برند را برآورده سازد. واحدهای تعمیرات پاناسونیک در بخش زیر معرفی گشته است.

نمایندگی پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک در ایران در طول سالهای اخیر به دلیل ارائه خدمات تضمینی در دو حوزه فروش و تعمیر، توانسته است اطمینان مشتریان خود را بیش از پیش جلب نموده و در صدر مراکز ارائه دهنده خدمات به ویژه مراکز خدمات پس از فروش قرار گیرد. صبر و شکیبایی کارشناسان نمایندگی پاناسونیک در ایران در حین کار و ارائه‌ی راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از دلایل محبوبیت و موفقیت این مرکز در امر خدمت‌رسانی است. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در این مجموعه و مراجعه به واحدهای تخصصی فعال در این مرکز از تخصصی ترین خدمات مرتبط با محصول خویش بهره مند گردید.