اشتراک گذاری

نمایندگی پاناسونیک در تهران

نمایندگی پاناسونیک در تهران متشکل از پارت های متعددی است که در هر یک از آنها تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر، بهسازی، ترمیم، بازیابی و ارتقاء دستگاه های پاناسونیک به به مراجعان گرامی ارائه می گردد. خدمات ارائه شده در این مرکز به دست تیمی از مجرب ترین مهندسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر انجام می پذیرد.

نمایندگی پاناسونیک در تهران در تلاش است تا با تجهیز فضای خویش به حضور «زبده ترین کارشناسان» و «پیشرفته ترین تجهیزات»، تخصصی ترین خدمات مورد نیاز در دو حوزه تعمیر و فروش را به کاربران دستگاه های پاناسونیک ارائه نماید. کارشناسان حاضر در نمایندگی پاناسونیک در تهران با صبر و حوصله پاسخگوی تمامی پرسش‌های شما عزیزان خواهند بود و راهنمایی های مورد نیاز را در سه حوزه فروش، تعمیرات و آموزش تعمیرات به شما ارائه خواهند داد.

نمایندگی پاناسونیک در تهران

نمایندگی تعمیرات پاناسونیک در تهران

از کدام یک از محصولات پاناسونیک استفاده می‌کنید؟ تلویزیون پاناسونیک یا لپ تاپ، پرینتر، دوربین، پروژکتور، موبایل، تبلت، تلفن و فکس پاناسونیک؟ با چه مشکلی در محصولات پاناسونیک مواجه شده‌اید؟ آیا تلویزیون پاناسونیک شما روشن نمی‌شود؟ آیا لپ تاپ پاناسونیک دائم هنگ می‌کند؟ آیا هیچ صدایی از بلندگوی تلفن پاناسونیک شنیده نمی‌شود؟ هر مشکلی که برای دستگاه موردنظر شما به وجود آمده باشد، می‌توانید عیب‌یابی، تعمیرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری آن را به نمایندگی رسمی پاناسونیک بسپارید. تکنسین‌های این مرکز با مهارت و تخصص بالایی که دارند مشکل دستگاه شما را با سرعت و کیفیت بالایی برطرف می‌کنند.

نمایندگی فروش پاناسونیک در تهران

به دنبال هر کدام از محصولات پاناسونیک در هر مدلی که باشید، می‌توانید به نمایندگی فروش پاناسونیک در تهران مراجعه کنید. کارشناسان این مرکز با درنظر گرفتن نیاز و بودجه‌ای که دارید بهترین مدل‌های دستگاه موردنظرتان را به شما معرفی می‌کنند و راهنمایی‌های لازم را درخصوص خرید محصول موردنظر به شما ارائه می‌دهند. اینگونه می‌توانید با مراجعه به نمایندگی پاناسونیک در تهران با یک تیر چند نشان بزنید به گونه‌ای که هم از خدمات فروش و پس از فروش این مرکز بهره‌مند می‌شوید و هم با دریافت راهنمایی‌های لازم درخصوص خرید محصول موردنظرتان، بهترین خرید را تجربه خواهید کرد.

نمایندگی پاناسونیک در شمال تهران

آیا در شمال تهران زندگی می‌کنید و به دنبال مرکز معتبری می‌گردید تا بتوانید با خیال  راحت محصولات پاناسونیک را از آن خریداری کنید؟ آیا با مشکلی در یکی از دستگاه‌های پاناسونیک مواجه شده‌اید و به دنبال مرکز معتبری می‌گردید تا تعمیرات دستگاه موردنظر خود را با خیال راحت به آن مرکز بسپارید؟ لازم نیست در زمینه پیدا کردن مرکزی معتبر برای خرید و تعمیر محصولات پاناسونیک، دغدغه داشته باشید چراکه تصمیم داریم نمایندگی پاناسونیک در شمال تهران را به شما معرفی کنیم. شعبه این مرکز در شمال تهران در مناطق سعادت‌آباد و تجریش قرار گرفته است که می‌توانید با مراجعه حضوری به این شعبه‌ها از خدمات فروش و تعمیرات دستگاه‌های پاناسونیک توسط نمایندگی رسمی پاناسونیک استفاده کنید. علاوه‌بر این نمایندگی پاناسونیک در شمال شرق تهران در مناطق امیرآباد و فرجام هم شعبه دارد.

در کنار مراجعه حضوری به هر یک از این شعبه‌ها، می‌توانید جهت تعمیرات دستگاه‌هایی مانند: لپ تاپ، دوربین، موبایل، تبلت و تلفن پاناسونیک از سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل و جهت تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک از سرویس تعمیر لوازم خانگی پاناسونیک در محل توسط این مرکز نیز استفاده کنید.

نمایندگی پاناسونیک در جنوب تهران

حتی اگر در جنوب تهران هم زندگی‌ می‌کنید می‌توانید از خدمات نمایندگی پاناسونیک در تهران استفاده کنید. چراکه نمایندگی پاناسونیک در جنوب تهران ضمن ارائه خدمات فروش، ارائه گارانتی فروش محصولات، عیب‌یابی، تعمیرات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و ارائه ضمانت‌نامه تعمیر محصولات پاناسونیک به کاربرانی که به صورت حضوری به این مرکز مراجعه می‌کنند، خدمات سرویس و پذیرش دستگاه در محل و تعمیر در محل را به کاربران ارائه می‌دهد. با این وجود در هر کجای کلان‌شهر تهران که باشید، می‌توانید با سرویس‌های ویژه‌ای که نمایندگی رسمی پاناسونیک در اختیار شما گذاشته است به راحتی از خدمات فروش و تعمیر دستگاه‌های پاناسونیک در این مرکز استفاده کنید.

نمایندگی پاناسونیک در شرق تهران

نمایندگی پاناسونیک در تهران، خدمات فروش و تعمیرات تمامی دستگاه‌های پاناسونیک را به کاربران این دستگاه در شرق تهران نیز ارائه می‌دهد. چراکه این مرکز در شرق تهران نیز شعبه دارد. شعبه نمایندگی پاناسونیک در شرق تهران در منطقه پیروزی قرار گرفته است. بنابراین آن دسته از کاربرانی که در شرق تهران سکونت دارند و به دنبال خرید محصولات پاناسونیک یا تعمیرات تخصصی هر کدام از آن‌ها هستند می‌توانند به شعبه پیروزی نمایندگی رسمی پاناسونیک مراجعه کنند.

این مرکز از دو واحد فروش و تعمیرات محصولات پاناسونیک تشکیل شده است که واحد فروش آن دارای کارشناسان حرفه‌ای است که با توجه به نیاز و بودجه‌ای که دارید شما را در خرید دستگاه‌های پاناسونیک راهنمایی کرده و خدمات فروش محصولات پاناسونیک را به شما ارائه می‌دهند. واحد تعمیرات نمایندگی پاناسونیک نیز دارای تکنسین‌های متخصصی است که با تخصص بالایی که دارند به عیب‌یابی و تعمیرات محصولات پاناسونیک می‌پردازند. با این وجود می‌توانید با خیال راحت از خدمات این مرکز استفاده کنید.

نمایندگی پاناسونیک در غرب تهران

نمایندگی پاناسونیک در غرب تهران هم شعبه دارد. شعبه این مرکز در غرب تهران در منطقه ستارخان قرار دارد که به عنوان شعبه مرکزی، خدمات تعمیرات دستگاه‌های پاناسونیک را به کاربران شهرستانی نیز ارائه می‌دهد. به گونه‌ای که کاربران شهرستانی برای تعمیر دستگاه موردنظر خود باید آن را به شعبه ستارخان نمایندگی پاناسونیک ارسال کنند. اگر در غرب تهران سکونت دارید و به خدمات فروش و پس از فروش هر کدام از محصولات پاناسونیک نیاز دارید، می‌توانید علاوه‌بر مراجعه حضوری به شعبه نمایندگی پاناسونیک در منطقه ستارخان، از سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل یا تعمیر در محل نمایندگی پاناسونیک در تهران استفاده کنید.

ویژگی های نمایندگی پاناسونیک در تهران

نمایندگی پاناسونیک در تهران خدماتی گسترده در اقصی نقاط تهران به کاربران گرامی ارائه می نماید. این امکان فراهم شده است تا در صورت درخواست مشتری خدمات در محل و منزل مشتری ارائه گردد. در بخش ذیل به شرح برخی از ویژگی های نمایندگی مجاز پاناسونیک در تهران می پردازیم.

1. گارانتی خدمات

گارانتی خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی پاناسونیک در تهران، جهت پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، ارتقاء سطح کیفی خدمات و کسب رضایت بیش از پیش هموطنان گرامی صورت می‌پذیرد. گارانتی خدمات ارائه شده در این مرکز، بدان منظور صورت گرفته که دارنده دستگاه دغدغه‌ای در باب هزینه و تعمیرات دستگاه خویش نداشته باشد و اطمینان داشته باشد که در صورت صرف هزینه، دستگاه معیوب وی، تعمیر شده و کیفیت نخستین خود را بازخواهد یافت.

بنابراین در صورتی که دستگاه شما، توسط کارشناسان نمایندگی پاناسونیک در تهران تعمیر شود و پس از تعمیر، مجدداً دچار اشکال شود، می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما در مرکز تعمیر پاناسونیک، درخواست خود مبنی بر نیاز مجدد به سرویس دستگاه خود را ثبت نمایید. (سرویس رایگان مجدد، منوط به آن است که کارشناس تعمیر تشخیص دهد که دستگاه توسط کاربر دستکاری نشده باشد و اشکال پیش آمده پیرو تعمیراتی است که پیش از این لحاظ شده است).

2. تعویض قطعات با نمونه اورجینال و شرکتی

تعویض قطعات یک دستگاه اصولاً آخرین راهکار مورد استفاده تعمیرکاران است. به عبارتی دیگر تلاش تعمیرکاران بر آن است تا حتی‌الامکان از تعویض قطعات اصلی خودداری کرده و آنها را تعمیر کنند؛ لیکن در شرایطی که خرابی پیش آمده در قطعه، به اندازه‌ای باشد که امکان تعمیر و ترمیم آن وجود نداشته باشد، تعمیرکاران، ناچار به تعویض قطعات خواهند بود. در ارتباط با تعویض قطعات آنچه که باید مورد توجه قرار گیرد، استفاده از قطعات اصل و اورجینال شرکتی است.

در صورتی که امکان دسترسی به قطعات اصل وجود نداشته باشد، بهتر است در صورت اجازۀ صاحب دستگاه، از قطعاتی استفاده شود که سازگاری و کیفیت آنها در طول تجربه کاری تعمیرکار، به اثبات رسیده باشد. در نمایندگی پاناسونیک در تهران قطعات استفاده شده جهت جایگزینی اصل و اورجینال هستند و در صورت نبود قطعه، تنها با کسب اجازه از کاربر، قطعه غیراورجینال استفاده می‌شود.

3. رسیدگی به شکایات

واحد ارتباط با مشتری یکی از زیر مجموعه‌های نمایندگی پاناسونیک در تهران است که در راستای کسب رضایت هر چه بیشتر مراجعان و ارتقاء سطح کیفی خدمات راه اندازی گشته است. کارشناسان این مرکز، با اتمام سرویس و خدمات انجام شده بر روی دستگاه، با مشتری محترم تماس گرفته و پرسش هایی در ارتباط با سطح رضایت از روند دریافت خدمات و نحوه انجام سرویس می‌پرسند.

در صورت اظهار نارضایتی و شکایت از جانب مشتری، پرونده شکایت مشتری ثبت و جهت پیگیری به مدیر داخلی نمایندگی پاناسونیک در تهران ارجاع می گردد. روند پیگیری شکایات در واحد خدمات پس از فروش پاناسونیک تا حصول نتیجه نهایی و کسب رضایت مشتریان محترم ادامه خواهد داشت.

4. حضور کارشناسان متخصص و مجرب

به جرأت می‌توان گفت که کارشناسان حاضر نمایندگی پاناسونیک در تهران تیمی از برترین، مجرب‌ترین و خبره‌ترین‌های این کار هستند. کارشناسان حاضر در نمایندگی Panasonic در تهران، دانشِ تخصصی خویش را با حضور در دوره‌های تکمیلی-آموزشی تعمیر و اخذ گواهینامه‌های بین ‌المللی کسب نموده‌اند و در گام بعد، مهارت فنی آنان با آزمون‌های متعدد برگزار شده از سویِ این مرکز مورد سنجش قرار گرفته است.

ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که دستیابی نمایندگی پاناسونیک در تهران به بالاترین سطح کیفی خدمات تنها به دلیل مهارت و کاردانی اعضای این مرکز نمی‌باشد. جزء دیگر این مجموعه که نقش پررنگی در ارتقاء سطح کیفی تعمیرات و سرویس پاناسونیک ایفاء می‌کند، بهره‌مندی این مرکز از تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته و تخصصی تعمیر است.

نمایندگی رسمی پاناسونیک

نمایندگی رسمی پاناسونیک پیشرفته‌ترین امکانات روز دنیا را در اختیار متخصصان خود قرار داده‌اند تا با ارایه برترین و باکیفیت‌ترین محصولات و خدمات پس از فروش، رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود را کسب کنند. کارشناسان نمایندگی پاناسونیک در کرج، به تمام قطعات سخت افزاری و نرم افزاری محصولات این شرکت مسلط بوده و در صورت نیاز با مهارت‌های فوق‌تخصصی خود دستگاه های پاناسونیک را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی خواهند کرد. به خاطر داشته باشید که در صورت بروز نقض در هرکدام از محصولات پاناسونیک این محصولات را تنها به نمایندگی‌‌ panasonic بسپارید و از تعمیر آن‌ها در مراکزی که دانش و آگاهی کافی نسبت به تعمیرات پاناسونیک ندارند، بپرهیزید.