اشتراک گذاری

تعمیر سینما خانگی پاناسونیک

تعمیر سینما خانگی پاناسونیک در نمایندگی پاناسونیک مرکز سخت افزار ایران، توسط مجرب ترین تکنسین ها انجام می شود. همکاران ما برای عیب یابی و تعمیر این دستگاه، از دستگاه ها، تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته و مدرن استفاده می کنند. اگر این دستگاه را به عنوان سیستم صوتی و تصویری منزل خود انتخاب کرده اید و دنبال مرکزی معتبر برای تعمیر و برطرف کردن ایرادات آن هستید، نمایندگی تعمیرات سینما خانگی پاناسونیک آماده است تا تمامی مشکلات آن را به بهترین شکل عیب یابی کرده و برطرف نماید.

شما می توانید از طریق شماره های موجود در صفحه تماس با ما، با این مرکز تماس بگیرید و ضمن دریافت مشاوره رایگان، خدمات مورد نیاز را نیز دریافت کنید. در ادامه نکات بیشتری را در خصوص تعمیر سینما خانگی پاناسونیک و جزئیات این کار بررسی می کنیم.

تعمیر سینما خانگی پاناسونیک در محل و منزل

تعمیرات سینمای خانگی پاناسونیک در محل

با تعمیر سینما خانگی پاناسونیک در محل، دیگر نیازی به جابجا کردن دستگاه و انتقال آن به مرکز تعمیرات نیست. در این سرویس، تکنسین با تجهیزات مورد نیاز به آدرس شما آمده و سینما خانگی و اجزای آن را عیب یابی می کند. بعد از تعمیر کردن قطعات آسیب دیده و تعویض آنها در صورت نیاز، مشکلات دستگاه برطرف می شوند و می توانید بدون ایراد با آن کار کنید.

هزینه تعمیر سینما خانگی پاناسونیک

برای برآورد هزینه تعمیر سیما خانگی پاناسونیک، باید دستگاه و تمامی اجزای آن با دقت عیب یابی شوند. باید مشخص شود که کدام قطعات آسیب دیده اند و میزان خرابی هریک از آنها به چه میزان است. اگر قطعات قابل تعمیر باشند، هزینه تعمیر سینمای خانگی پایین تر است. اما در شرایطی که امکان ترمیم اجزا وجود نداشته و نیاز به تعویض آنها باشد، باید مبالغ بالایی برای تعمیرات سینما خانگی پاناسونیک و بخش های مختلف آن صرف کنید.

در این شرایط، قیمت قطعه جدید هم در هزینه نهایی محاسبه می شود. نکته دیگر اینکه نمونه اورجینال برخی از قطعات سینمای خانگی (پنل، بک لایت و …) کمیاب و گران قیمت است و در صورت خرابی آنها باید مبالغ بسیار بالایی را صرف تعمیر سینما خانگی Panasonic کنید. 

نمایندگی تعمیرات سینما خانگی پاناسونیک

خدمات تخصصی تعمیرات سینما خانگی پاناسونیک

از جمله خدمات تعمیر سینمای خانگی پاناسونیک، می توان به تعمیرات شاسی تلویزیون، تعمیر و عیب یابی برد های ولتاژ تلویزیون، تعمیرات تخصصی برد آمپلی فایر، تعمیر برد پنل، تعمیر برد سوئیچ، عیب یابی و ترمیم تخصصی برد دیتا، رفع ایرادهای پنل ورودی و خروجی صدا و تصویر، عیب یابی و تعمیر اسپیکر و بلندگوها، تعمیرات تخصصی تیونر، تعمیر انواع برد مانیتور CRT & LCD & LED ، ترمیم و تعویض مدارهای مانیتور و فرکانس های عمودی و افقی، تعمیر و تعویض انواع Back Light، تعمیر مین برد ، برد ترانزیستور ، درایور BackLight ، برد تغذیه Lips ، تعمیرات منبع تغذیه و شناخت پاور سوئیچینگ و … اشاره کرد. گارانتی معتبر مرکز سخت افزار ایران به شما این اطمینان را می دهد که خدمات ارائه شده، در بالاترین سطح کیفی و تخصصی قرار دارند.

تعمیر ساب وافر سینمای خانگی پاناسونیک

یکی از مشکلاتی که ممکن است برخی از دارندگان انواع سینمای خانگی پاناسونیک با آن مواجه شوند، از کار افتادن ساب وافر است. به طور معمول بهترین مکان برای قرار دادن ساب وافر در گوشه اتاق و دور از دیوارهاست. عدم قرارگیری ساب وافر در جای مناسب می تواند مشکلاتی در تولید صدا به همراه داشته باشد.

در کنار این مسئله، گاهی ساب وافر به دلایل مختلف آسیب دیده و به درستی کار نمی کند. در این مواقع ممکن است کاربر صداهایی نظیر سوت بلند بشنود. با تعمیر ساب وافر سینما خانگی پاناسونیک می توان این مشکلات را برطرف کرد.

تعمیر اسپیکر سینمای خانگی پاناسونیک

تعمیر اسپیکر سینمای خانگی پاناسونیک، زمانی انجام می شود که اتصالات آن قطع شده و یا به هر دلیل دیگری، از کار بیفتد. گاهی صدا بسیار ضعیف می شود و در موارد شدیدتر هم صدا کاملا قطع شده و اسپیکر عملا از کار می افتد. در این صورت تعمیرکار مطمئن می شود که مشکل از تنظیمات سینما خانگی و بخش صدا نیست و پس از آن، اسپیکر را تعمیر یا تعویض می کند. تیم تعمیرات سینما خانگی پاناسونیک در صورت نیاز به تعویض اسپیکر، حتما از قطعه اورجینال استفاده می کنند.