اشتراک گذاری

نمایندگی کولر گازی پاناسونیک

متقاضیان دریافت سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر و فروش کولر گازی پاناسونیک می‌توانند به نمایندگی کولر گازی پاناسونیک مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه، خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. نمایندگی رسمی کولر گازی پاناسونیک در بخش فروش، عرضه کننده کلیه مدلهای این دستگاه و لوازم جانبی مرتبط با آن و در بخش خدمات پس از فروش ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با تعمیر، ترمیم، سرویس و تعویض قطعات کولرهای گازی پاناسونیک است.

برخی دیگر از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی کولر گازی پاناسونیک عبارت است از: دریافت مشاوره‌های تخصصی و عمومی در ارتباط با هر یک از کولرهای گازی پاناسونیک، تعمیر کولر گازی پاناسونیک (تعمیر کولرهای ایستاده، اسپلیت، پنجره‌ای، پرتابل یا قابل حمل و …)، تعویض قطعات معیوب انواع کولر پاناسونیک، عیب‌یابی کولر گازی و برآورد هزینه تعمیر، تعمیر در محل کولر گازی پاناسونیک و  … .

نمایندگی کولر گازی پاناسونیک

واحد فروش نمایندگی کولر گازی پاناسونیک

نمایندگی فروش کولر گازی پاناسونیک جایی است که شما هموطنان گرامی با حضور در آن و صرف مدت زمانی اندک، می‌توانید کولر مورد نظر خویش را سفارش داده و تهیه نمایید. کولرهای عرضه شده در این مرکز، برخوردار از تمامی سرویس ها و خدماتِ پس از فروش هستند از اینرو کارشناسان نصب و راه‌اندازی پس از خرید این دستگاه، با خریدار همراه شده و تمامی عملیات مورد نیاز جهت نصب و راه‌اندازی آن را انجام می دهند.

نمایندگی کولر گازی پاناسونیک تمامی مدلهای عرضه شده توسط کمپانی های گوناگون اعم از کولرهای پرتابل یا قابل حمل، ایستاده، اسپلیت یا دو تکه، کولر گازی توکار و کولر گازی پنجره ای یا یک تکه را در مجموعه خویش داشته و قادر است تا پاسخگوی تمامی خریداران و مشتریان گرامی باشد. کاربران گرامی با حضور در نمایندگی پاناسونیک می توانند بسته به نیاز و بودجه ای که در نظر دارند، کولر گازی مناسب خویش را انتخاب و تهیه نموده و از تخصصی ترین خدمات پس از فروش این دستگاه بهره مند گردند. برخی از پرفروش‌ترین کولرهای گازی پاناسونیک عبارتند از:

  • کولر گازی پاناسونیک مدل A24PKD
  • کولر گازی R410 پاناسونیک مدل YA24RKE-8
  • کولر گازی پاناسونیک مدل A9PKD
  • کولر گازی اینورتر پاناسونیک مدل UE12QKE
  • کولر گازی پاناسونیک مدل A12PKD
  • کولر گازی پاناسونیک مدل A18PKD
  • کولر گازی اینورتر پاناسونیک مدل UE9QKE
  • کولر گازی اینورتر پاناسونیک مدل RE18NKE

نمایندگی تعمیر کولر گازی پاناسونیک

اگر از کاربران کولرهای گازی پاناسونیک–اعم از کولر گازی پنجره‌ای، اسپلیت، ایستاده و …- هستید و در طول روزهای اخیر متوجه بروز اشکال و ناکارامدی در کولر گازی خود شده‌اید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در این وبسایت با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر کولر گازی در محل را ثبت نمایید. بلافاصله پس از ثبت سفارش، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پس از انجام هماهنگی‌های لازم، در آدرس مورد نظر حضور می‌یابند.

خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی کولر گازی Panasonic منحصر به اشکالی خاص نیست و کلیه تعمیرات مرتبط با این دستگاه نظیر شارژ گاز کولر گازی، تعمیر و تعویض برد اسپلیت، تعمیر و تعویض کمپرسور، شارژ گاز R22 کولر گازی معمولی، شارژ گاز R410 کولر گازی اینورتر، تعمیر برد اسپلیت معمولی و اسپلیت اینورتر، تعمیر و تعویض فن کولر، تعمیر مشکل کار نکردن کولر گازی، نشت‌یابی و شارژ گاز اسپلیت، تعمیر موتور فن، شیربرقی و تأمین  قطعات کولر گازی (اینورتر ومعمولی) و… را شامل می‌گردد.

با نمایندگی کولر گازی پاناسونیک، گرمای تابستان را کنار بزنید

اگر شما نیز از کاربران کولرهای گازی پاناسونیک هستید می‌توانید با تکیه بر کارشناسان ما در مجموعه «نمایندگی کولر گازی پاناسونیک» از بابت داشتن یک تابستان خنک و مطبوع آسوده‌خاطر باشید. مجموعه‌ی ما به عنوان یکی از مراکز پیشرو در حوزه تعمیر و فروش انواع کولر گازی پاناسونیک به شما این اطمینان را می‌دهد که در تمام طول تابستان در کنار شما باشد و تخصصی‌ترین سرویس‌های فروش و تعمیر را به شما ارائه دهد.

رایج ترین اشکالات کولرهای گازی پاناسونیک نظیر داشتن صداهای غیرطبیعی، برفک زدن لوله ها، خاموشی خودبخودی اسپیلت، برق گرفتگی پنل داخلی دستگاه، خرابی ریموت کنترل، نشتی لوله ها و کندانسور و … توسط کارشناسان ما در نمایندگی کولر گازی پاناسونیک در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل ممکن مرتفع می گردند تا شما کاربران گرامی، تابستانی خنک و مطبوع را تجربه کنید.

نمایندگی لوازم خانگی پاناسونیک

نمایندگی لوازم خانگی پاناسونیک ‌با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه‌ی خدمات مرتبط با لوازم خانگی و تجهیزات مرتبط با آنها مشغول به کار است و سرویس های متنوعی را در این زمینه به متقاضیان عرضه می‌دارد. خدمات ارائه شده در تعمیرات لوازم خانگی محدود به دستگاه و برندی خاص از لوازم خانگی نیست و تمامی تولیدات خانگی (اعم از لباسشویی، انواع یخچال، اسپیلت، اجاق گاز، جاروبرقی و …. ) را شامل می گردد. نمایندگی رسمی لوازم خانگی پاناسونیک در بخش «فروش» عرضه‌کننده تمامی محصولات خانگی و در بخش «خدمات پس از فروش» ارائه‌دهنده تمامی خدمات تعمیر و بهسازی است.