اشتراک گذاری

مراحل نصب برنامه در تلویزیون پاناسونیک

نصب برنامه در تلویزیون پاناسونیک، کار ساده ای است و با طی کردن چند مرحله مشخص، می توان انواع اپلیکیشن ها را در این دستگاه نصب کرد. مراحل کلی این کار در بیشتر تلویزیون ها یکسان است؛ اما بسته به سیستم عامل دستگاه، ممکن است برخی از جزئیات متفاوت باشند. در ادامه این مطلب، روش ها و مراحل نصب برنامه در تلویزیون پاناسونیک را به شما آموزش می دهیم. اگر در اجرای مراحل با مشکل مواجه شدید، با نمایندگی پاناسونیک در مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما مشاوره رایگان ارائه دهند.

نصب برنامه در تلویزیون پاناسونیک

نصب برنامه در تلویزیون پاناسونیک اندرویدی

شرکت پاناسونیک برخی از تلویزیون های هوشمند خود را به سیستم عامل اندروید مجهز کرده است. Android TV به عنوان یک OS پرطرفدار، قابلیت های متنوعی را ارائه می دهد که یکی از آنها امکان نصب راحت و بی دردسر برنامه ها و نرم افزارهای مختلف است. اگر تلویزیون شما اندرویدی است، با استفاده از فروشگاه «گوگل پلی» می توانید اپ های مورد نظر خود را دانلود و نصب کنید. مراحل نصب برنامه در تلویزیون پاناسونیک اندرویدی به ترتیب زیر است:

  • تلویزیون را روشن کنید.
  • گزینه خانه یا Home Screen را بزنید.
  • وارد گوگل پلی استور شده و گزینه Search Icon یا جستجو را در آن بزنید.
  • اسم نرم افزار مورد نظرتان را وارد کرده و پس از پایان جستجو، اپ مربوطه را انتخاب کنید.
  • روی گزینه نصب یا Install ضربه بزنید.
  • حالا می توانید برنامه ای را که مد نظر دارید اجرا کرده و با آن کار کنید.

میدونی چطوری میتونی به مک آدرس تلویزیون دسترسی پیدا کنی؟ اگه نه بیا این مطلب و بخون

نصب برنامه در تلویزیون پاناسونیک
نصب برنامه در تلویزیون پاناسونیک اندرویدی

نصب برنامه در تلویزیون هوشمند Panasonic

نصب برنامه در تلویزیون پاناسونیک، در مدل های هوشمندی که از سیستم عاملی به جز اندروید پشتیبانی می کنند، کمی متفاوت انجام می شود. در این مدل ها باید دستگاه را روشن کرده و به منوی خانه یا Home Screen بروید. سپس در بین گزینه های منو، بازار نرم افزار یا  App Market را جستجو کنید.

در بخش Categories یا دسته بندی ها، نرم‌افزار مدنظر خود را انتخاب کرده و بر روی آن کلیک کنید. سپس گزینه Install یا نصب را بزنید تا برنامه به فهرست اپ های تلویزیون اضافه شود. پس از پایان مراحل نصب برنامه در تلویزیون panasonic، گزینه باز کردن (Open) را بزنید تا اپ اجرا شده و بتوانید با آن کار کنید.