اشتراک گذاری

تعمیر موتور لباسشویی پاناسونیک

یکی از خرابی‌های نسبتاً شایع در لباسشویی‌های امروزی، خرابی موتور است. خرابی موتور لباسشویی معمولاً با نشانه‌هایی همراه است که توجه به این نشانه‌ها می‌تواند ما را از خرابی این بخش مطمئن سازد. اگر در طول روزهای اخیر متوجه کار نکردن لباسشویی خود شده‌اید، اما قادر به تشخیص بخش معیوب دستگاه نیستید، می‌توانید موارد درج شده در بخش‌های آتی را چک کنید تا از خرابی یا عدم خرابی موتور ماشین لباسشویی‌تان مطمئن گردید.

در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر در این باره می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب نمایید. سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر موتور لباسشویی پاناسونیک و سایر خدمات مرتبط با این دستگاه از طریق تماس با نمایندگی مجاز پاناسونیک قابل دریافت است.

تعمیرات موتور لباسشویی پاناسونیک

عیب‌یابی و تعمیر موتور لباسشویی پاناسونیک

موارد درج شده در این بخش می‌تواند نشانه‌‌ای دال بر خرابی موتور لباسشویی باشد. از این رو در صورت مشاهده آنها توصیه می‌شود با یکی از مراکز تعمیر لباسشویی پاناسونیک تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به دریافت سرویس تعمیر موتور لباسشویی پاناسونیک را ثبت نمایید.

پمپاژ نشدن آب و نچرخیدن ماشین

یکی از نشانه‌های خرابی موتور ماشین آن است که ماشین قادر به پمپاژ کردن آب به داخل یا خارج از ماشین نباشد. این اشکال در غالب موارد به دلیل خرابی موتور است. در صورتی که از سالم بودن موتور خود مطمئن هستید، سوئیچ در ماشین را چک نمایید و در صورت خرابی آن را تعویض نمایید. این سوئیچ نزدیک قاب در ماشین قرار دارد.

بروز مشکل در هر چرخه

در صورتی که ماشین لباسشویی به طور کامل نچرخد احتمال اینکه موتور درایو آن خراب شده باشد بالاست. در این شرایط جهت تعمیر موتور لباسشویی پاناسونیک می‌بایست گیربکس موتور تعویض و یا تعمیر گردد. توصیه می‌شود به دلیل تخصصی بودن سرویس‌های مرتبط با تعمیر ماشین لباسشویی، از دستکاری خودسرانه ماشین خودداری کرده و این کار را به کارشناسان تعمیر لوازم خانگی بسپارید.

پمپاژ شدن آب و نچرخیدن ماشین

بروز این اشکال نیز همچون نمونه پیشین، می‌تواند به دلیل خرابی موتور و نیز خرابی سوئیج در ماشین اتفاق بیفتد. دلیل احتمالی دیگر می‌تواند شکستن رابطی باشد که محور موتور را به انتقال‌دهنده متصل می‌کند. در صورت شکسته شدن رابط، تنها راه‌حل این است که آن را تعویض کرد. پاره شدن تسمه، پوشیده شدن کلاچ یا بد کارکردن موتور درایو نیز ممکن است باعث بروز این مشکل شود.

طراحی موتور درایوها به صورتی است که در دو جهت حرکت کنند. در برخی موقعیت‌ها ممکن است موتور درایو قادر به حرکت در دو جهت نباشد و تنها در یک جهت حرکت کند. در این صورت متاسفانه تعمیر موتور لباسشویی پاناسونیک امکان‌پذیر نیست و موتور می‌بایست تعویض شود.

خشک نشدن لباس ها

یکی دیگر از نشانه‌های خرابی ماشین، خیس ماندن غیرمعمول لباس‌ها در پایان کار ماشین است. این اتفاق معمولاً به دلیل خرابی رابط موتور است. البته این مشکل در بین مارک‌های مختلف متفاوت است. به عنوان مثال، در برخی از ماشین‌ها ممکن است تسمه پوسیده باعث بروز این مشکل می‌شود، در حالی که در مورد بعضی دیگر از محصولات ممکن است مشکل از پوسیدگی کلاچ باشد. در تعمیر موتور لباسشویی پاناسونیک نیاز است نوع اشکال بررسی شده و جهت تعمیر آن اقدام گردد.

نچرخیدن لباس ها در ماشین لباسشویی

یکی دیگر از نشانه‌های خرابی ماشین، عدم توانایی ماشین در چرخیدن و شستن لباس‌هاست. کاری که آژیتاتور (همزن) انجام می‌دهد آن است که لباس‌ها را قبل از شروع چرخش در آب حرکت دهد. اگر ماشین شستشو نچرخد، احتمالا ین اشکال به دلیل خرابی سوییچ درب، رابط موتور، پاره شدن تمسه یا کلاچ، خراب شدن موتور درایو و یا انتقال دهنده اتفاق افتاده است. تعمیر موتور لباسشویی پاناسونیک در این شرایط از طریق تعمیر و تعویض کلاچ انجام می‌پذیرد.

تعمیر لباسشویی پاناسونیک در محل

مرکز تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک، یکی از مجموعه های پیشرو و متخصص در ارائه خدمات مرتبط با عیب یابی، بهسازی و تعمیر لباسشویی پاناسونیک است که تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این دستگاه را به متقاضیان ارائه می دهد. برخی از تخصصی ترین و رایج ترین سرویس های ارائه شده در نمایندگی لباسشویی پاناسونیک عبارتند از تعویض و تعمیر موتور لباسشویی پاناسونیک ، تعمیر و تعویض برد؛ تعویض کمک، تعویض پمپ تخلیه، تعویض شیر برقی، سیم کشی، تعمیر دیگ و بلبرینگ و شفت و …. .

متقاضیان هر یک از سرویس‌های مذکور می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به سرویس تعمیر لباسشویی پاناسونیک در محل را ثبت نمایند. بلافاصله پس از این تماس، هماهنگی‌های لازم انجام شده و کارشناسان جهت تعمیر لباسشویی پاناسونیک در محل حضور می‌یابند.

نمایندگی رسمی پاناسونیک در کرج

نمایندگی رسمی پاناسونیک در کرج با تجهیز فضای خویش به پیشرفته ترین امکانات و تجهیزاتِ دو حوزه تعمیر و فروش در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان و مراجعان ارائه نماید. این مرکز تیمی از زبده ترین کارشناسان و مهندسان جوان کشور را پس از آنالیز و آزمون های متعدد به همکاری فراخوانده و در صدد است تا خدماتی لایق نام کمپانی خوشنام و محبوب Panasonic را ارائه نماید و رضایت خاطر هموطنان گرامی را کسب نماید.

ویژگی قابل توجه نمایندگی پاناسونیک در کرج ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد؛ دیگر ویژگی های بارز این مرکز عبارتند از: به‌کارگیری کادر متخصص و باسابقه در امر فروش و تعمیر محصولات پاناسونیک، کنترل‌های دائمی محسوس و نامحسوس بر عملکرد کارمندان نمایندگی پاناسونیک و نظرسنجی از مشتریان محترم، تلاش جهت رسیدن به معیارها و ضوابط بین‌المللی و…. .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

5 × یک =