اشتراک گذاری

آموزش تنظیم ساعت تلفن پاناسونیک

کسانی که از تلفن های پاناسونیک استفاده می کنند ممکن است با مشکلاتی برای تنظیم ساعت تلفن پاناسونیک مورد نظر مواجه شوند. خصوصا در برخی مدل ها مانند مدل 7730 و 7665، بسیاری از کاربران نمی دانند که دقیقا چطور باید مراحل تنظیم کردن ساعت تلفن پاناسونیک را انجام دهند. در خصوص مدل های دیجیتالی نیز نحوه تنظیم کردن ساعت این تلفن ها برای کاربران جای سوال دارد. با توجه به این موارد در این آموزش می خواهیم مراحل تنظیم ساعت تلفن پاناسونیک را آموزش دهیم.

آموزش تنظیم ساعت تلفن پاناسونیک

مراحل تنظیم ساعت تلفن پاناسونیک

برای تنظیم کردن ساعت تلفن پاناسونیک باید چند مرحله را دنبال کنید که البته ممکن است بسته به مدل دستگاه کمی این مراحل یا نام کلید هایی که باید از آنها استفاده کنید متفاوت باشد. در این مراحل می توان در کنار تنظیم ساعت، تنظیم تاریخ را نیز انجام داد. اما به هر حال مراحل تنظیم ساعت تلفن پاناسونیک شامل موارد زیر می شود:

  • در روی صفحه تلفن دکمه مربوط به منو را انتخاب کرده و آن را فشار دهید.
  • حال کلید # را زده و سپس عدد 101 را وارد کنید.
  • با این کار صفحه ای برای شما باز می شود که می توانید در این بخش تاریخ دقیق روز را با فرمت سال / روز / ماه انجام دهید.
  • بعد از وارد کردن تاریخ، کلید OK را بزنید.
  • بعد از این که تاریخ را وارد کردید، باید ساعت و دقیقه را به صورت کامل وارد نمایید.
  • بعد از وارد کردن دقیق ساعت، در سمت راست پایین دستگاه با استفاده از کلید SAVE، تغییرات و تنظیمات اعمال شده را ذخیره کنید.
  • حال دکمه OFF را زده تا از محیط تنظیمات خارج شوید.

به این ترتیب تنظیمات مورد نظر برای ساعت و تاریخ تلفن پاناسونیک انجام می شود.

نکات مهم در زمان تنظیم ساعت تلفن های panasonic

همانطور که مشاهده کردید مراحل تنظیم ساعت تلفن پاناسونیک چندان پیچیده نیست. اما دو نکته وجود دارد. یکی این که باید حتما به مدل دستگاه توجه کرد و بسته به مدل مراحل را انجام داد. برای این منظور بهتر است از دفترچه راهنمای تلفن استفاده کرد. نکته دیگر در خصوص تنظیم ساعت در دو حالت AM و PM است. برای تنظیم کردن ساعت در این حالت ها باید از دکمه * استفاده کنید.

بیشتر بخوانید : آموزش تنظیم زنگ سانترال ۸۲۴

چرا به تنظیم ساعت و تاریخ در تلفن های پاناسونیک نیاز داریم؟

بعد از بررسی مراحل تنظیم ساعت تلفن پاناسونیک، باید ببینیم اساسا چرا به تنظیم کردن ساعت یا حتی تاریخ نیاز است. در صورتی که ساعت و تاریخ تنظیم نباشد، نمی توان به زمان دقیق تماس ها دسترسی یافت. برای این که بتوان به صورت دقیق تماس ها را پیگیری کرد و زمان و ساعت دریافت آنها را مشاهده کرد، تنظیم کردن ساعت تلفن پاناسونیک ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

5 × 2 =