اشتراک گذاری

تعمیر درب یخچال پاناسونیک

با توجه به اجزای جدیدی مانند آبسرد کن که به درب یخچال های امروزی اضافه شده است، تعمیر درب یخچال پاناسونیک جدید دارای پیچیدگی های بیشتری نسبت به مدل های قدیمی است. اگر به تازگی یخچال پاناسونیک خود را خریداری کرده اید و درب آن دچار مشکل شده است، تعمیر درب یخچال پاناسونیک توسط یک کارشناس خبره می تواند یخچال شما را با کمترین هزینه به شرایط ایده آل خود بازگرداند.

در ادامه این مقاله به بررسی مشکلات رایجی در رابطه با درب یخچال فریزر پاناسونیک که ممکن است در مرور زمان با آنها مواجه شوید خواهیم پرداخت و خدمات نمایندگی پاناسونیک را در قبال تعمیر درب یخچال Panasonic  شرح خواهیم داد.   

تعمیر درب یخچال پاناسونیک

هزینه تعمیر درب یخچال پاناسونیک

متناسب با وضعیت و نوع خرابی درب یخچال پاناسونیک، هزینه تعمیر درب یخچال پاناسونیک متفاوت خواهد بود. همکاران ما در نمایندگی پاناسونیک سعی خواهند کرد تا حد امکان درب یخچال پاناسونیک شما را تعمیر و از تعویض آن خودداری کنند. اما در صورتی که تعمیر آن امکان پذیر نباشد (برای مثال وقتی پوسیدگی غیر قابل ترمیم باشد) و یا شما را با مشکلات بیشتری در آینده مواجه کند، با رضایت مشتری اقدام به تعویض درب یخچال پاناسونیک می کنند.

در این صورت هزینه شما بالاتر خواهد بود. همچنین همکاران ما تنها از قطعات اورجینال برای تعمیر درب یخچال Panasonic  شما استفاده خواهند کرد. علاوه بر این، مجموعه نمایندگی پاناسونیک خدمات خود را به همراه ضمانت نامه معتبر مرکز سخت افزار ایران ارائه می کند. از همین رو می توانید مشکلات مورد نظرتان را تا مدت زمان تعیین شده به صورت رسمی پیگیری کنید.

مشکلات رایج درب یخچال پاناسونیک

نیاز به تعمیر درب یخچال پاناسونیک به علت مشکلات مختلفی به وجود می آید. خرابی لاستیک درب یخچال پاناسونیک، خرابی لولای درب یخچال Panasonic، زنگ زدگی و پوسیدگی درب یخچال در اثر نشتی آب در درب یخچال پاناسونیک در کنار فرورفتگی های ناشی از حمل و نقل در درب یخچال پاناسونیک از جمله این موارد هستند.

خرابی لاستیک درب یخچال Panasonic

هر یک از درب های یخچال فریزر پاناسونیک دارای لاستیکی برای حفظ هوای سرد در داخل و جلوگیری از نفوذ هوای گرم بیرون است. در گذر زمان این لاستیک های عایق فاسد و شکننده می شوند و در نهایت موجب نشتی هوای سرد داخل یخچال می شوند.

در اثر بروز نشتی در لاستیک درب یخچال Panasonic، موتور یخچال بیش از معمول کار کرده و هوای داخل آن سرد نمی شود. در این مواقع شما نیاز به تعمیر درب یخچال پاناسونیک و تعمیر یا تعویض لاستیک درب یخچال خواهید داشت. با توجه به خاصیت عایق این لاستیک ها ، معمولا تعویض آنها بهترین گزینه خواهد بود. 

تعمیر لولای درب یخچال پاناسونیک

اگر احساس می کنید درب یخچال به درستی باز و بسته نمی شود، یا نوعی از افتادگی را در درب یخچال خود احساس می کنید، احتمالاً می بایست نسبت به تعمیر لولای درب یخچال پاناسونیک خود اقدام کنید. مشکل درست بسته نشدن درب یخچال ناشی از ساییدگی لولا، یا تنظیم نبودن لولای درب یخچال و یا شکستگی محل اتصال لولا در درب یا بدنه یخچال است.

در این موارد همکاران ما در نمایندگی پاناسونیک سعی خواهند کرد تا با تعمیر و یا تنظیم لولا مشکل را برطرف کنند. در صورت شکستگی در ناحیه اتصال لولا و درب، سعی در ترمیم آن خواهند داشت، اما در صورت لزوم ممکن است شما مجبور به تعویض لولا و یا درب یخچال شوید.

رنگ زدگی و پوسیدگی درب یخچال پاناسونیک

بدنه و درب یخچال ها عموما از استیل ضد زنگ ساخته شده است. اما ممکن است در اثر از بین رفتن لایه محافظ و یا شستشوی غیر استاندارد یخچال، پیچها و سایز قطعات آسیب پذیر شروع به زنگ زدن کنند و در نهایت موجب پوسیدگی درب یخچال شوند. البته در بیشتر مواقع این زنگ زدگی در سطح درب یخچال قابل تعمیر است با تعمیر درب یخچال پاناسونیک مشکل به کلی برطرف می شود.

بیشتر بخوانید: دلیل سرد نکردن یخچال فریزر پاناسونیک

فرورفتگی درب یخچال پاناسونیک

فرورفتگی درب یخچال به دلایل مختلفی رخ می دهد که رایج ترین آن حمل و نقل نامناسب یخچال است. اما برای تعمیر درب یخچال پاناسونیک و رفع فرورفتگی درب یخچال نیاز به مهارت و دانش تخصصی خواهید داشت. زیرا در مراحل انجام تعمیر امکان ریزش رنگ و آسیب جدی به درب یخچال وجود دارد که در نهایت شما را مجبور به تعویض درب یخچال و صرف هزینه های هنگفت خواهد کرد. همکاران ما با دقت و مهارت بالا نسبت به رفع فرو رفتگی درب یخچال پاناسونیک شما بدون ریزش رنگ اقدام خواهند کرد.

نشتی آب در درب یخچال

نشتی در آّبسرد کن و یخساز و یا نشتی آب به دلیل خرابی آبسردکن موجود در درب به دلایل مختلفی همچون گرفتگی و نشتی لوله ها و یا سیستم آبسردکن رخ می دهد. در صورتی که به موقع نسبت به تعمیر درب یخچال پاناسونیک خود اقدام نکنید، با آسیب های جدی تری همچون پوسیدگی درب یخچال مواجه خواهید شد. دقت کنید که تعمیر و عایق بندی این قطعات نیاز به ابزار و دانش تخصصی دارد. پس در صورتی که از مهارت کافی برای تعمیر آن برخوردار نیستند با کارشناس تعمیر خبره برای رفع مشکل نشتی آب در درب یخچال خود تماس بگیرید.