اشتراک گذاری

معرفی جدیدترین اسپیکر گیمینگ SoundSlayer

اسپیکر گیمینگ SoundSlayer پاناسونیک معرفی شد. را معرفی کرد، اسپیکر جدید پاناسونیک یک اسپیکر بازی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد در بازی غوطه‌ور شوند و احساسات واقعی بازی را تجربه کنند. GNW10`S طراحی ارگونومیک داشته و سبک وزن است که از بلندگوهای 4 کاناله، اتصال بی‌سیم و کنترل صوتی هوش مصنوعی برای ارائه یک تجربه حسی هیجان‌انگیز، بدون استرس را به وجود آورده. شما کاربران میتوانید تک نفره یا به صورت گروهی بازی کنید.

بسته GNW10 از یک بلندگوی گیمینگ بی‌سیم و گردنی و یک فرستنده بی‌سیم جداگانه تشکیل شده. اتصال ساده فرستنده به رایانه شخصی یا کنسول از طریق کابل USB، یک اتصال بی سیم به بلندگوی بازی  ایجاد می کند. سیستم اسپیکر پاناسونیک GNW10 SoundSlayerTM که با رایانه‌های شخصی ویندوز 10/11، کنسول‌های PS4/PS5  سازگار است، از خروجی ساب ووفر برای صدایی قدرتمندتر نیز پشتیبانی می‌کند. در ادامه این مقاله از نمایندگی پاناسونیک، به معرفی ویژگی های مختلف این اسپیکر می پردازیم.

معرفی جدیدترین اسپیکر گیمینگ SoundSlayer

ویژگی های اسپیکر گیمینگ SoundSlayer

اسپیکر گیمینگ SoundSlayer فناوری و طراحی پیشرفته صدای  شما را در حین کار نشان می دهد.

  • 4 بلندگو برای تجربه ی حسی هیجان انگیز و واقعی
  • طراحی بدون استرس برای راحتی و آسایش کاربران
  • کنترل صوتی هوش مصنوعی برای ارتباط واضح
  • سازگار با رایانه های شخصی ویندوز 10/11، کنسول های PS4/PS5

صدای همه جانبه و سه بعدی از 4 بلندگو

GNW10 با ترکیب چهار بلندگوی 38 میلی‌متری جدید که از جلو به عقب چیده شده‌اند، صداهای واقعی را از همه جهات ایجاد می‌کند و پخش‌کننده را در صدای لایه‌ای عمیق غوطه‌ور می‌کند. بعلاوه، محفظه جدید 130 سی سی – 60 درصد بزرگتر از سیستم بلندگوی گیمینگ فعلی SC-GN01   فشار آکوستیک حتی بیشتر و باس بسیار قدرتمندتری را برای غوطه وری بیشتر ارائه می دهد.

در مقایسه با هدفون های معمولی که گفت و گو، موسیقی، جلوه های صوتی و ارتباطات صوتی را تنها از طریق دو بلندگو که عمق و شدت تجربه حسی را محدود می کنند، ارائه می دهند. اسپیکر گیمینگ SoundSlayer™ یک گام بزرگ رو به جلو برای گیمرها است و در مجموع چهار بلندگو برای آنها فراهم می کند. یک تجربه حسی فراگیر و فوق العاده را به وجود می آورد.

کاربران رایانه شخصی می توانند برنامه اختصاصی SoundSlayerTM را برای پیکربندی آسان و بصری و عملکردهای متعدد، از جمله برای اکولایزر، حجم چت و حالت صدا دانلود و نصب کنند. همچنین کاربران می توانند تا سه پیش تنظیم مختلف را ذخیره کنند.

علاوه بر این، اسپیکر پاناسونیک GNW10 SoundSlayerTM  حالت‌های صوتی متعددی را ارائه می‌کند که برای بهبود گیم‌پلی طراحی شده‌اند و کیفیت مطلوبی را برای هر نوع بازی که انتخاب می‌کنید تضمین می‌کند:

Role-Playing Gameii mode : مدلی ایده آل برای بازی ها به حساب می آید. این حالت حس واقعیت و شدت را ایجاد می کند گویی در دنیای مجازی بازی هستید.

First-Person Shooteriii mode: صدای فضای دقیقی را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد صداهای ظریف مانند قدم ها را بشنوند.

Voice mode: صدای انسان را تقویت می کند تا یک تجربه واقعاً همه جانبه ارائه کند که برای بازی‌های ماجراجویی  توصیه می‌شود، جایی که گفتگوی واضح می‌تواند سرنخ‌های مهمی را به افراد ارائه دهد.

صرف‌نظر از حالت بازی، چراغ‌های LED تعبیه‌شده در محفظه اسپیکر گیمینگ SoundSlayer™جو و رنگی را به گیم‌پلی شما اضافه می‌کنند.

اسپیکر گیمینگ پاناسونیک

طراحی سبک و راحت بدون فشار به گوش، مو یا عینک

اسپیکر گیمینگ  GNW10 برای راحتی،حتی پس از ساعت‌های طولانی بازی طراحی شده است.

طراحان پاناسونیک با از بین بردن ناراحتی ناشی از فشار تماس اطراف گوش و بالای سر که در هدفون های روی گوش رایج است، شروع کردند. سپس نقاط خستگی و ناراحتی مربوط به دستگاه‌های نصب‌شده روی گردن را شناسایی کردند تا یک محفظه ارگونومیک ایجاد کنند ،که از تماس با ترقوه جلوگیری می‌کند و باری بر عضلات  وارد نمی‌کند.در نتیجه یک بدنه سبک و تناسب فوق العاده راحت دارد.

GNW10 یک اتصال بی‌سیم قوی را اضافه می‌کند تا آزادی حرکت بیشتر و تجربه بازی غوطه‌ور و بدون تأخیر را فراهم کند. فناوری بی‌سیم اختصاصی پاناسونیک می‌تواند سیگنال‌های صوتی 6 کانالی را روی باند اختصاصی 2.4 گیگاهرتز با تأخیر کمتر از 20 میلی‌ثانیه ارسال کند و حتی در بازی‌های FPS با نیازهای تأخیر صوتی، بازی بدون استرس و راحت را ارائه دهد.

قرار دادن دکمه ها برای کارکرد آسان بهینه شده است، چیدمان بصری و شکل دکمه ها به شما امکان می دهد با شرکای خود بدون از دست دادن تمرکز بر بازی ارتباط برقرار کنید.

کنترل صوتی هوش مصنوعی برای ارتباط تمیز و واضح

در گرماگرم یک مبارزه حماسی  یا در حال تعقیب بی‌صدا در حالت مخفی کاری، اسپیکر گیمینگ SoundSlayer تضمین می‌کند که دوستان و شرکای شما هرگز یک کلمه را از دست نخواهند داد. میکروفون‌های دو طرف محفظه این اطمینان را ایجاد می‌کنند که بدون توجه به اینکه سر شما به کدام سمت چرخیده است، صدای شما همچنان شنیده می‌شود.

 GNW10 SC-GN01 را با معرفی «پردازنده ارتباط صوتی هوش مصنوعی» Intelligo Technology، که قابلیت حذف نویز، لغو اکو و عملکرد AI Beamforming را ارائه می‌دهد، بهبود می‌بخشد. این فناوری نویز و صدای محیط را از بلندگوهای خود حذف می کند و محیطی را برای شما فراهم می کند که همبازی شما فقط صدای شما را بشنود. ارتباط تمیز و واضح باعث می شود این احساس را داشته باشید که شانه به شانه با دوستان در بازی خود هستید.