اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • لذت تماشای فیلم با ساب ووفر بی‌سیم ساندبار HTB600 پاناسونیک

لذت تماشای فیلم با ساب ووفر بی‌سیم ساندبار HTB600 پاناسونیک

پاناسونیک یکی از بزرگ ترین برندهای سازنده محصولات صوتی و تصویری است. یکی از محصولات صوتی این شرکت، ساندبار مخصوص تلویزیون ها است. پاناسونیک دو ساندبار را برای سال 2020 معرفی کرده است. یکی از آنها که ساندبار بالارده این شرکت نیز هست، به یک ساب ووفر بی سیم مجهز است که می تواند تنظیم در بهترین حالت را ممکن کند. ما در مورد ساندبار HTB600 پاناسونیک صحبت می‌کنیم که می توان آن را یکی از بهترین سیستم های صوتی سینمای خانگی دانست.

ساندبار HTB600 پاناسونیک

ساندبار HTB600 پاناسونیک

ساندبار HTB600 پاناسونیک بالارده تر و قدرتمندتر از مدل HTB400 است که به یک ساب ووفر داخلی تجهیز شده است. ساندبار پاناسونیک به فناوری Dolby Atmos مجهز بوده و از دکودینگ DTS:X پشتیبانی می‌کند. DTS:X می تواند یک فضای 3 بعدی را با صدایی فراگیر و قدرتمند برای شما بسازد تا صدا از همه جهت ها شنیده شود و یک تجربه سینمایی هیجان انگیز در اختیار کاربران قرار گیرد. این ساندبار به دو درایو فول رنج (4.5 در 10 سانتی‌متری) مجهز شده و قادر به ارائه خروجی صوتی 160 وات است. یک ساب ووفر بی سیم نیز همراه آن عرضه می شود تا در مجموع، خروجی 360 وات را ارائه کند. این دستگاه همچنین با یک اسپیکر 16 میلی متری و یک درگاه بیس رفلکس آیرودینامیکی همراه است که جریان هوای صافی را در عین به حداقل رسانی ارتعاشات ارائه می‌کند.

فناوری دیالوگ واضح در ساندبار HTB600‌ پاناسونیک

کمپانی پاناسونیک برای لذت بردن هرچه بیشتر تماشاگران از دیدن فیلمها، فناوری دیالوگ واضح را در ساندبار HTB600 پاناسونیک به کار برده که می تواند صدای صحبت ها را در یک صدای ترکیب شده تفکیک کرده و به صورت واضح پخش کند. این ساندبار همچنین دارای پایه های تنظیم شونده است. بنابراین شما می توانید آنها را روی یک میز تلویزیون قرار دهید. اسپیکرها با زاویه 7 درجه به سمت بالا تنظیم شده اند تا شنیدن توسط شنونده راحت تر شود. اسپیکرهای سری HTB دارای زاویه 7 درجه‌ای هستند تا صدا را دقیق به گوش مخاطبان برسانند. علیرغم این سبک طراحی، پاناسونیک ادعا می کند که وقتی این ساندبار روی دیوار نصب می شود، با اسپیکرهایی که در پشت تعبیه شده اند می توانند صداها را با زاویه 180 درجه ای ارائه کنند تا بلندگوهای تلویزیون هم صدای بسیار با کیفیتی داشته باشند.

خدمات تخصصی نمایندگی پاناسونیک: تعمیر بلندگو تلویزیون پاناسونیک

با ساندبار پاناسونیک، مهمانی های خود را گرم کنید

ساندبار HTB600 پاناسونیک اتصال بلوتوثی را ارائه می کند و دارای یک پورت HDMI است. به این ترتیب این ساندبار، وضوح 4K HDR را ارائه کرده و از eARC پشتیبانی می‌کند. هرچند ساندبار HTB600 پاناسونیک فاقد هرگونه ارتباط وای فای است، اما می تواند به لطف بلوتوث، فایل های موسیقی شما را از گوشی هوشمندتان نیز پخش کند. بنابراین می توانید از این ساندبار پاناسونیک به عنوان یک پخش کننده موسیقی قدرتمند در منزل خود استفاده کنید تا همه از صدای آهنگ ها با بیس عمیق و جزئیات زیاد لذت ببرند.