اشتراک گذاری

ذخیره کردن شماره در تلفن سانترال kx-t7665 پاناسونیک

پیش از پرداختن به روش ذخیره کردن شماره در تلفن سانترال kx-t7665 پاناسونیک بد نیست نگاهی به این مدل از تلفن پاناسونیک و ویژگی‌های کلی آن داشته باشیم. تلفن kx-t7665، تلفنی از سری تلفن‌های دیجیتال تولید شده توسط کمپانی پاناسونیک است. این تلفن امکان اتصال به دستگاه سانترال سری پرظرفیت نظیر سانترال KX-TDA200 را دارد. برخلاف آنچه که عموم کاربران تصویر می‌کنند، این مدل از تلفن پاناسونیک، امکان اتصال به سانترال‌های کم ظرفیتی نظیر سانترال KX-TES824 را ندارد.

بنابراین اگر این ویژگی، یعنی امکان اتصال به سانترال کم ظرفیت- برای شما مهم است، باید از خرید این دستگاه صرف‌نظر کنید. از انجا که امکانات موجود در این دستگاه، جزو ابتدایی‌ترین و ساده‌ترین امکانات تلفن هستند، بنابراین می‌توان آن را جزو تلفن‌های اپراتور و یا کارشناسی پاناسونیک درنظر گرفت. در بخش‌های آتی روش ذخیره کردن شماره در تلفن سانترال kx-t7665 پاناسونیک با شما کاربران گرامی به اشتراک گذاشته خواهد شد. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر در این باره می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تلفن سانترال پاناسونیک تماس بگیرید.

سانترال kx-t7665 پاناسونیک

مزایای تلفن سانترال kx-t7665 پاناسونیک

خوشبختانه در تلفن سانترال kx-t7665 پاناسونیک، تمامی کلیدها در بهترین جای ممکن قرار گرفته‌اند و گوشی تلفن نیز بسیار سبک و خوش دست است. این موضوع سبب شده تا امکان مکالمه طولانی، بدون خستگی برای کاربر مهیا شود. هزینه خرید این تلفن سانترال بسیار مقرون به صرفه است و یکی از بزرگترین امتیازات مثبتی که دارد این است که تمامی اطلاعات را بر مبنا دیجیتال و صفر و یک ارسال و دریافت می کند. اما در ارتباط با شیوه ذخیره کردن اطلاعات و ذخیره کردن شماره در تلفن سانترال kx-t7665 پاناسونیک، توصیه می‌شود به تصویر درج شده در بخش زیر توجه نمایید.

همانگونه که در این تصویر نشان داده شده است، تلفن سانترال kx-t7665 پاناسونیک دارای صفحه نمایشگر کوچکی است که حداکثر می‌تواند 16 کاراکتر را بروی یک خط نمایش دهد. در این تلفن ۸ کلید DSS قرار گرفته است تا کاربر بتواند از طریق آنها شماره‌های موردنظر خود را (۸ شماره تلفن) ذخیره کند.

این شماره‌ها می‌توانند شماره موبایل، شماره خط شهری و یا حتی یکی از خطوط شهری موجود در سانترال باشد. پس از ذخیره کردن این شماره‌‌ها، کاربر تلفن خواهد توانست با فشردن یک دکمه، به راحتی خط شهری را آزاد کند و شماره مورد نظر خود را بگیرد. بد نیست بدانید که در صورت دریافت تماس، این خط شروع به چشمک زدن خواهد کرد.

ذخیر شماره در سانترال

آموزش ذخیره کردن شماره در تلفن سانترال kx-t7665 پاناسونیک

در صورت نیاز به ذخیره کردن شماره در تلفن سانترال kx-t7665 پاناسونیک توصیه می‌شود مراحل درج شده در این بخش را دنبال نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر در این باره می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر سانترال پاناسونیک تماس بگیرید. (توجه: برای این کار نیاز است تا اندک دانش ابتدایی مربوط به کار کردن با تلفن سانترال را داشته باشید. در صورت عدم آشنایی با اصول اولیه مرتبط با این دستگاه و شیوه کار کردن با آن توصیه می‌شود از دستکاری تلفن خودداری کرده و انجام این کار را به کارشناسان تلفن سانترال محول نمایید.)

برای ذخیره شماره تلفن پاناسونیک kx-t7665 می بایست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید. برای شروع، ابتدا کلید Program را فشار دهید. پس از این کار، کلید DSS مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را فشار دهید. سپس عدد ۲ را وارد کنید. پس از ورود عدد ،۲ شماره تلفن مورد نظر خود را وارد کنید. برای مثال چنانچه شما می‌خواهید یک خط شهری را در این DSS ذخیره کنید، شماره ۸۸۹۴۱۰۰۰ را وارد کنید و در ادامه کلید Store  و یا Auto Answer را فشار دهید.

پس از این کار، جهت اتمام کار ذخیره کردن شماره در تلفن سانترال kx-t7665 پاناسونیک، کلید Program را فشار دهید. با طی این مراحل، کار ذخیره کردن شماره به اتمام رسیده و این کار با موفقیت انجام شده است. از این پس شما می‌توانید از طریق کلید مورد نظر خود، شماره ای را که ذخیره کرده‌اید، به محض فشردن آن، بگیرید و تماس مورد نظر را برقرار کنید.

نمایندگی فروش و تعمیرات سانترال پاناسونیک

نمایندگی فروش و تعمیرات سانترال پاناسونیک بهترین مکان برای حضور آن‌دسته از افرادی است که یا قصد خرید یکی از تلفن‌های سانترال را دارند و یا به دلیل بروز اشکال در سانترال های مورد استفاده‌شان، نیازمند دریافت خدمات سرویس و تعمیرات سانترال هستند. مرکز تعمیرات تخصصی سانترال پاناسونیک ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مرتبط با این محصول از جمله نصب باکس تلفن سانترال به متقاضیان است.

مرکز فروش سانترال نیز عرضه کننده تمامی مدلهای سانترال در فضای خویش است. کارشناسان حاضر در نمایندگی فروش و تعمیرات سانترال بر تمامی ویژگی های فنی و تخصصی این محصول مسلط بوده و قادر هستند تا بهترین راهنمایی ها و مشاوره های مورد نیاز در دو حوزه فروش و خرید را به شما ارائه دهند.