اشتراک گذاری

محصولات سانترال پاناسونیک

می توان گفت قدیمی ترین برندهای تولید کننده سانترال تلفنی، محصولات سانترال پاناسونیک هستند که برای سازمان ها و ادارات مناسب می باشند. از شاخص های بارز سانترال پاناسونیک می توان طول عمر بالا و عملکرد بی نقص دستگاه های آن را نام برد. این محصول در کلاس سانترال های آنالوگ و هیبرید از جایگاه مستحکمی برخوردار است و کماکان مشتریان خود را در بازار جذب می کند. با استفاده از دستگاه سانترال پاناسونیک می توان تعدادی از خطوط شهری را به چندین خطوط داخلی تقسیم بندی کرد.

با این کار تمامی کارمندان با استفاده از یک تلفن می توانند به تمامی خطوط دسترسی داشته باشند. سانترال پاناسونیک از نظر اقتصادی بسیار به صرفه و کم هزینه است. مرکز سخت افزار ایران به عنوان ارائه دهنده فروش و تعمیر تخصصی سانترال پاناسونیک، به معرفی محصولات مختلف سانترال پاناسونیک پرداخته تا شما بتوانید با توجه به مشخصه های هرکدام از آنها، نسبت به خرید و نصب سانترال پاناسونیک اقدام کنید.

محصولات سانترال پاناسونیک

محصولات سانترال پاناسونیک سری KX-TE

مرکزتلفن هایبرید پاناسونیک KX-TES824 دارای ظرفیت اولیه 3 خط شهری و 8 داخلی آنالوگ و هایبرید بوده و به سانترال 3 به 8 پاناسونیک شهرت دارد. البته این دستگاه سانترال پاناسونیک قابلیت ارتقا به 8 ورودی و 24 خروجی دارد که با اضافه کردن کارت ارتقا قابل افزایش می باشد. از جمله گوشی هایی که می توان این دستگاه را بر روی آنها استفاده کرد گوشی های تلفن خانگی و تلفن مدیریتی kx-t7730 می باشند.

 KX-TE به عنوان یکی از محصولات سانترال پاناسونیک در مکان های مختلفی قابل استفاده می باشد. از جمله می توان به دفاتر بیمه، فروشگاه ها، رستوران ها، شرکت های کوچک، دفاتر پیشخوان و مواردی از این دست اشاره کرد. این شرکت ها معمولاً از دسته شرکت هایی هستند که از نظر تعداد پرسنل و خطوط ارتباطی جزو شرکتهای کوچک و متوسط به شمار می روند.

سانترال پاناسونیک سری TDA

از دیگر محصولات سانترال پاناسونیک ، دستگاه های سری TDA هستند. این دستگاه ها را می توان تکمیل شده مدل قدیمی تر دستگاه های TES قلمداد کرد. این دستگاه ها که به سانترال های پرظرفیت شهرت دارند در جهت پاسخگویی به نیازهای مختلف مشتریان تولید و در بازار عرضه شده اند. از مزیت های این دستگاه سانترال پاناسونیک ظرفیت بالا در برقراری ارتباطات مختلف است که این قابلیت برای سانترال های سری TDA100 /200/600 افزایش قابل توجهی داشته است.

این دستگاه ها همچنین قابلیت لینک کردن به یکدیگر را دارند و به راحتی می توان از ارتباطات داخلی میان آنها استفاده کرد. در سانترال پاناسونیک سری TDA می توان تعداد اپراتورهای خودکار را افزایش داد. از نکته های قابل توجه در سانترال پاناسونیک TDA قابلیت راه اندازی داخلی های IP در آنها است.

سانترال پاناسونیک سری  TDE

هر نسل از سانترال پاناسونیک ها مدل پیشرفته تری از مدل های قبلی هستند. مراکز تلفن سانترال سری TDE در واقع توسعه یافته مراکز سانترال پاناسونیک سری TDA می باشند. این دستگاه علاوه بر اینکه تمامی قابلیت های سری TDA را ساپورت می کند اما بخش جدیدی به عنوان اسلات مجازی به آن اضافه گردیده که می تواند قابلیت کارت های سخت افزاری IP  را به سانترال اضافه کند.

از سرویس های این ماژول می توان به نصب تلفن های IP و ارتباط با خطوط سیپ ترانک مخابرات اشاره کرد. TDE به عنوان یکی از محصولات سانترال پاناسونیک ، یک سیستم ارتباطی پیشرفته کاملاً IP است و ارائه دهنده ی کلیه ویژگی های تلفن های IP بر روی شبکه های محلی LAN و شبکه های گستردهBroadband می باشد.

سانترال پاناسونیک سری NS

سانترال های سری NS یکی از جدیدترین و به روزترین محصولات سانترال پاناسونیک است. در این دستگاه فناوری های روز دنیا به کار گرفته شده تا تمامی امکانات مخابراتی کاربران را پوشش دهد. سانترال های هوشمند سری NS قابلیت های بسیار بیشتری نسبت به مدل های قدیمی تر دارند. سری NS مانند سری TDA یک سانترال تحت شبکه می باشد و تحول جدیدی در تکنولوژی های مخابراتی ایجاد کرده است.

سری های این دستگاه شامل KX-NS300، KX-NS500، KX-NS700 و KX-NS1000 می باشد. در ایران سانترال مدل KX-NS500 بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از مراکز سانترال تحت شبکه پر فروش محسوب می شود. این مدل به صورت دیفالت دارای ۶ خط شهری، ۱۶ داخلی دیجیتال و ۲ داخلی آنالوگ می باشد. البته در صورت کافی نبودن این ظرفیت برای شرکت یا سازمان مورد نظر، می توان ظرفیت آن را با کارت های ارتقای سازگار با این دستگاه افزایش داد.

فروش و تعمیر سانترال پاناسونیک

امروزه توسعه ارتباطات و بهبود مکالمات از اولویت های هر شرکت قرار گرفته است. این موضوع حتی بر رقابت آنها در بازار نیز تأثیر داشته و سبب می شود مشتریان بیشتری را جذب کنند. نمایندگی پاناسونیک به عنوان معتبرترین مرکز در زمینه راه اندازی سانترال، به این امر توجه ویژه داشته و تلاش دارد خدمات بیشتری را به کاربران ارائه دهد. از این رو اقدام به فروش سانترال پاناسونیک و تجهیزات ویژه آن کرده است.

متقاضیان می توانند برای خرید دستگاه های سانترال پاناسونیک با شماره درج شده در وب سایت تماس بگیرند. همچنین تعمیر سانترال پاناسونیک نیز از دیگر خدمات تخصصی سانترال پاناسونیک می باشد. تعمیر و رفع خرابی های مربوط به تجهیزات سانترال و یا ارتقا سیستم سانترال پاناسونیک توسط افرادی مجرب و باتجربه صورت می گیرد که ضمن داشتن تجربه و دانش لازم در زمینه نصب، راه اندازی و تعمیر سانترال پاناسونیک، آموزش های بین المللی را نیز با موفقیت طی کرده اند. مرکز سخت افزار ایران تلاش دارد با اطلاع رسانی مناسب، مشاوره رایگان و ارائه خدمات باکیفیت به بهبود روند مکالمات در شرکت ها کمک کند.