اشتراک گذاری

برای دریافت برترین خدمات سانترال پاناسونیک با ما تماس بگیرید

نمایندگی پاناسونیک ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با نصب، راه‌اندازی، تعمیر و فروش انواع سانترال به متقاضیان است. خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی سانترال پاناسونیک منحصر به موردی خاص نیست و کلیه خدمات مرتبط با این دستگاه را شامل می‌گردد. برخی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان بخش خدمات سانترال پاناسونیک عبارت است از:

نصب و راه اندازی سانترال، برنامه‌ریزی سانترال، تعمیرات تخصصی انواع سانترال، آموزش عمومی و تخصصی کار با انواع سانترال پاناسونیک، رفع خرابی سانترال، ارتقا سانترال پاناسونیک و در نهایت پشتیبانی سانترال (پشتیبانی شامل مواردی چون جابه‌جایی خطوط داخلی، اضافه و کم کردن داخلی‌ها، برنامه‌ریزی سانترال و … است). تمامی خدمات سانترال پاناسونیک توسط تیمی از خبره‌ترین کارشناسان این دستگاه و با استفاده از برترین متدهای این حوزه ارائه می‌گردد.

خدمات سانترال پاناسونیک

خدمات سانترال پاناسونیک شامل چه مواردی است؟

خدمات سانترال پاناسونیک شامل کلیه سرویس‌هایی است که به هر شکل ممکن است با این دستگاه ارتباط داشته باشد. از میان این خدمات می‌توان به تعمیرات سانترال پاناسونیک ، نصب و راه‌اندازی سانترال پاناسونیک، عیب یابی سانترال پاناسونیک، تعویض قطعات معیوب سانترال پاناسونیک، آموزش کار با سانترال پاناسونیک، ارتقا سیستم سانترال، نصب مجدد سانترال، جا به جایی و اتصال سانترال به شعب و نمایندگی های دیگر و … اشاره کرد. نمایندگی پاناسونیک تمامی این خدمات را همراه با گارانتی معتبر به مشتریان خود ارائه می‌دارد تا مشتریان این مجموعه دغدغه‌ای من باب کیفیت خدمات نداشته باشند.

از دیگر خدمات سانترال پاناسونیک که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد می‌توان به این موارد اشاره کرد: عقد قرار داد کوتاه مدت با تمامی شرکت‌ها، ادارت، سازمان و …، عقد قرارداد بلندمدت با تمامی شرکت ها جهت پشیتیبانی و خدمات سانترال پاناسونیک، خدمات حضوری و از راه دور به شرکت ها، ارائه آموزش‌های تخصصی و عمومی به کاربران شرکت ها و سازمان ها جهت کار با انواع سانترال و … .

برای دریافت خدمات سانترال پاناسونیک چه باید بکنم؟

اگر به تازگی یکی از سانترال های پاناسونیک را خریداری کرده‌اید و هنوز شیوه کار با آن را نمی‌دانید می‌توانید با کارشناسان ما جهت دریافت خدمات سانترال پاناسونیک تماس بگیرید. کارشناسان ما در کنار شما خواهند بود و صفر تا صد کار با این دستگاه را به شما آموزش خواهند داد. علاوه بر این شما می‌توانید کلیه خدمات مرتبط با نصب و راه‌اندازی سانترال را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

کارشناسان سانترال ما با صبر و شکیبایی در کنار شما خواهند بود و کلیه خدمات سانترال پاناسونیک را به شما ارائه خواهند داد. آن گروه از کاربران سانترال های پاناسونیک نیز که متوجه وجود اشکال و ناکارامدی در دستگاه مورد استفاده خود شده‌اند، می‌توانند با تعمیرکاران سانترال ما تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایند. برای پ دریافت خدمات سانترال Panasonic کافی است از طریق شماره‌های درج شده در ذیل این وبسایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و نوع درخواست و سرویس مدنظر خود را ثبت نمایید. (در ارتباط با خدمات تعمیر سانترال، امکان ارائه خدمات به صورت سرویس در محل نیز وجود دارد.

نمایندگی سانترال پاناسونیک در کنار شماست

نمایندگی سانترال پاناسونیک ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با خدمات سانترال پاناسونیک نظیر فروش، تعمیر، بهسازی، نصب و راه‌اندازی و… به متقاضیان محترم است. متقاضیان سرویس‌های مذکور می توانند با حضور در نمایندگی پاناسونیک و مراجعه به پارت مربوطه، تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند. تعمیرات نرم‌افزاری سانترال پاناسونیک -در صورتی که جزیی باشند-  عموماً از طریق تماس با مرکز تعمیرات سانترال پاناسونیک قابل رفع و حل می‌باشند. در مورد اختلالات سخت افزاری نیز بد نیست بدانید که این اختلالت را می‌توان در دو گروه جای داد:

گروه نخست خرابی‌های مرتبط با سیم‌کشی و گروه دوم خرابی‌های مرکز تلفن سانترال است. در اختلالات بخش نخست حضور پرسنل اجرایی نمایندگی سانترال پاناسونیک در محل اجرای پروژه الزامی است. لیکن در خرابی‌های نوع دوم، از آنجا که اختلال ایجاد شده مرتبط با بورد دستگاه است و تعمیر برد احتیاج به وسایل و تجهیزات تخصصی دارد می‌بایست قطعه معیوب جهت تعمیر و یا تعویض به نمایندگی تعمیرات سانترال پاناسونیک انتقال داده شود. در صورت درخواست و با اعلام مشتری یک قطعه جایگزین تا رفع خرابی بورد اصلی در محل پروژه نصب می‌گردد تا اختلالی در عملکرد شرکت ایجاد نگردد.