اشتراک گذاری

ست کردن تلفن بی سیم

ست کردن تلفن بی سیم در صورتی انجام می شود که تلفن از ریجستر خارج شود. البته ممکن است پس از خرید تلفن نیز نیاز به ست کردن تلفن بی سیم باشد. (به دلیل ست نبودن گوشی با پایه تلفن). همچنین اگر نیاز به ست کردن گوشی جدید با پایه باشد باز هم نیاز به انجام اقداماتی برای ست کردن آن است. در این صورت قطعاً احتیاج به راهنمای مناسبی در این زمینه است. برای آنکه بتوان از گوشی های بی سیم در فاصله های مختلف و بدون استفاده از پایه بهره برد، نیاز است که با بیس ست شوند. در این صورت امکان زنگ خوردن گوشی بی سیم، مکالمه و شماره گیری با آن وجود دارد.

البته باید توجه داشت که ست کردن هر دستگاه تلفنی می تواند متفاوت از دستگاهی دیگر باشد. اگر از کاربران تلفن های پاناسونیک هستید می‌توانید با دنبال کردن مقاله‌ی پیش رو شیوه ست کردن این دستگاه را فرا بگیرید. اگر نتوانستید از اطلاعات این بخش برای ست کردن گوشی استفاده کنید می توانید با مراجعه به دفترچه راهنمای آن روش انجام این کار را دنبال کنید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر نیز می توانید با کارشناسان نمایندگی پاناسونیک تماس بگیرید. کارشناسان این مرکز در تمامی ایام هفته آماده پاسخگویی به سوألات و درخواست های شما می باشند. در ادامه مطلب با روش های ست کردن و دلیل ست کردن گوشی های تلفن آشنا خواهید شد.

ست کردن تلفن بی سیم

روش های ست کردن تلفن بی سیم پاناسونیک

برای ست کردن گوشی بی سیم پاناسونیک می توان از دو طریق اقدام کرد. شما می توانید با توجه به مدل دستگاه خود یکی از روش ها و یا هر دوی آنها را به کار بگیرید. البته آنچنان که گفتیم می توان از طریق دفترچه راهنمای تلفن نیز اقدام به این کار کرد. اما اگر دفترچه را گم کرده یا آن را در اختیار ندارید می توانید از این مطلب برای ست کردن تلفن بی سیم خود استفاده کنید.

روش اول ریجیستر کردن گوشی های بیسیم پاناسونیک

روش اول را باید زمانی به کار ببرید که تلفن بی سیمی که قصد ست کردن گوشی آن را دارید در حال استفاده نباشد. برای این کار ابتدا وارد MENU  گوشی تلفن خود شده و سپس با استفاده از فلش های گوشی Initial Setting را پیدا کنید و روی آن کلیک نمایید. گام بعدی این است که از روی بیس دستگاه کلید Registration را پیدا کرده و سپس کلید OK را فشار داده و به مدت ۵ ثانیه نگه دارید و در پایان روی گوشی تلفن بی سیم خود Locator را فشار دهید. پس از شنیدن صدای بوق، ست کردن تلفن بی سیم به پایان رسیده و تلفن شما با دستگاه اصلی ست شده است.

ریجیستر کردن گوشی های بیسیم پاناسونیک

روش دوم ست کردن تلفن بی سیم

در روش دوم نیز باید از اینکه تلفن در حال کار نباشد مطمئن شوید. در این جا وارد منو شده و با گوشی تلفن مربع و ۱۳۰ را شماره گیری کنید. پس از این کار از روی بیس دستگاه کلید Registration را پیدا کرده و سپس کلید OK را فشار داده و به مدت ۵ ثانیه نگه دارید و در پایان روی گوشی تلفن بی سیم خود Locator را فشار دهید.

در این جا نیز پس از اتمام کار و ست شدن دستگاه، صدای بوق شنیده می شود. در پایان پیغامی با عنوان Base in registering mode نمایش داده می شود. در صورت بروز مشکل با تکنسین های تعمیر تلفن بیسیم پاناسونیک تماس بگیرید.

ست کردن تلفن بی سیم پاناسونیک

دلیل ست نبودن تلفن بی سیم

ست نبودن گوشی تا حد زیادی به پایه دستگاه ربط دارد. مواردی مثل دور بودن گوشی بی سیم از بیس به مدت طولانی، ضربه خوردن، دستکاری منوی تلفن، وارد شدن یک شوک الکترونیکی مثل قطعی و وصل شدن برق و یا یک سری امواج خارجی قوی و مواردی از این دست از جمله دلایل ست نبودن تلفن بی سیم می باشد.

نشانه هایی نیز برای ست نبودن گوشی پاناسونیک وجود دارد. نمایش پیغام های مانند No link to base Move closer to base, try again و ارورهای مشابه، نشانه هایی از این مشکل می باشد که شما باید جهت رفع آنها برای ست کردن تلفن بی سیم اقدام کنید.

نمایندگی فروش و نصب تلفن پاناسونیک

اگر قصد خرید تلفن پاناسونیک را دارید آن را در معتبرترین مرکز ارائه دهنده خدمات مرتبط با محصولات این شرکت انجام دهید. در اینجا علاوه بر فروش تلفن پاناسونیک، خدمات نصب و راه اندازی آن نیز ارائه می گردد. این مرکز بیش از دو دهه سابقه فعالیت در زمینه فروش و تعمیر تلفن های پاناسونیک را داشته و باکیفیت ترین خدمات را به مشتریان ارائه کرده است. کارشناسان باتجربه و توانمند و ارائه جدیدترین و به روزترین مدل های تلفن پاناسونیک از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه می باشد. برای دریافت خدمات پاناسونیک در اهواز تماس بگیرید.