اشتراک گذاری
  • خانه
  • اخبار
  • دستگاه بوگیر MS-D100 برای تهویه کفش توسط پاناسونیک

دستگاه بوگیر MS-D100 برای تهویه کفش توسط پاناسونیک

دستگاه بوگیر MS-DS100 پاناسونیک از محصولات جدید و البته شگفت انگیز کمپانی پاناسونیک می باشد. این دستگاه الکترونیکی برای افرادی ساخته شده که از بوی بد کفش های خود خسته شده و به دنبال راه حل مناسب جهت رفع این مشکل هستند. امروزه با توجه به دغدغه های متنوع بشر، وقت و زمان چندانی برای تمیزی و غبار رویی لوازم شخصی وجود ندارد. نه تنها بوی بد کفش بلکه بوی مواد مختلف در فضای خانه و ساختمان افراد را آزار می دهد. امروزه دستگاه های تهویه متعددی برای رفع بوی نامطبوع ساخته شده است.

دستگاه تهویه آشپزخانه، سرویس بهداشتی و دستگاه های تهویه در سالن های بزرگ از جمله دستگاه های تولید شده برای رفع بوی نامطبوع در محیط بوده است. اکنون پاناسونیک ایده ای جدید ارائه کرده و برای رفع بوی بد کفش ها دست به اختراع تازه ای زده است. دستگاه MS-DS100 یک دستگاه تهویه کوچک برای برطرف کردن بوی بد کفش ها می باشد که ادامه مطلب شما را بیشتر با این دستگاه آشنا می کنیم.

دستگاه بوگیر MS-DS100 پاناسونیک

ویژگی های دستگاه بوگیر MS-DS100 پاناسونیک

اگر از آن دسته از افرادی هستید که دنبال راهی برای رهایی از بوی بد کفش هایتان می گردید، با دستگاه ” MS-DS100 ”  آشنا شوید. این دستگاه که در سخنرانی های اخیر مدیران پاناسونیک بیان شده حاکی از رونمایی دستگاهی قدرتمند است که توانایی خنک کردن و رفع بوی بد و زمخت کفش ها را دارد. گفته می شود استفاده از این دستگاه بسیار آسان بوده و با گذاشتن آن داخل کفش ها و فشردن دکمه پاور، کار تهویه به صورت اتوماتیک توسط دستگاه بوگیر MS-DS100 پاناسونیک صورت می گیرد.

این دستگاه دارای دو حالت می باشد که در حالت اول، دستگاه به مدت 5 ساعت روشن بوده و پاکسازی و رفع بوی زمخت کفش ها را انجام خواهد داد و در حالت دوم، بوگیر به مدت 7 ساعت روشن خواهد ماند و بو و عرق کفش ها را کاملاً برطرف می کند. این دستگاه هم می تواند توسط باطری کار کند و هم می توان آن را به برق متصل کرده و مورد استفاده قرار داد.

زمان عرضه و قیمت دستگاه بوگیر MS-DS100 پاناسونیک

خبرها حاکی از این است که این دستگاه جدید قرار است از تاریخ 20 سپتامبر سال جاری به بازارهای جهانی عرضه شود. پاناسونیک هنوز اطلاعاتی راجع به قیمت این دستگاه بیان نکرده است. همچنین مشخصات کامل این دستگاه نیز تاکنون از سوی این کمپانی اعلام نشده است. این موضوع کار را برای معرفی بیشتر دستگاه بوگیر MS-DS100 پاناسونیک دشوار کرده است. با این حال خبر ساخت چنین تکنولوژی، موجب شگفتی برخی از افراد شده و تمایل دارند هرچه زودتر این محصول را از نزدیک لمس کرده و از آن استفاده کنند. برای این منظور، باید حدود یک ماه دیگر منتظر بود تا این دستگاه به بازار عرضه شود.

تازه ترین رویدادهای پاناسونیک در وب سایت نمایندگی پاناسونیک

شما می توانید از طریق مراجعه به وب سایت نمایندگی پاناسونیک، جدیدترین اخبار مربوط به این کمپانی را دریافت کنید. همچنین با مراجعه به دیگر بخش ها، اطلاعاتی درمورد خدمات و نحوه ارائه آنها در نمایندگی رسمی پاناسونیک به دست می آورید. این نمایندگی در زمینه فروش و تعمیر دستگاه های پاناسونیک فعالیت داشته و خدمات مرتبط در این زمینه ها را به کاربران ارائه می کند. اگر هریک از محصولات پاناسونیک را در اختیار دارید و با مشکلی در آنها مواجه شدید، کافی است تکنسین فنی نمایندگی Panasonic را در جریان بگذارید. این افراد با داشتن دانش و تخصص لازم در زمینه تعمیر انواع دستگاه های پاناسونیک، در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف خواهند کرد. نمایندگی پاناسونیک توانسته است تخصصی ترین و باکیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود عرضه کند.