اشتراک گذاری

تعمیر تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7665

تعمیر تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7665 در مرکز سخت افزار ایران با استفاده از تجهیزات سازگار انجام می شود. دستگاه KX-T766 ساخت شرکت پاناسونیک و از دستگاه های سانترالی با کاربردهای متنوع است که از 8 دکمه‌ی مخاطب اختصاصی با LEDهای 2رنگ، نمایشگر تک ‌خط و قابلیت نمایش 16 حرف برخوردار می باشد. این دستگاه همچنین دارای Caller-ID، زمان و تاریخ می باشد. این مدل روی سانترال‌های TDA و TDE قابل‌استفاده است. Central Panasonic KX-T766 از بلندگویی بهره می‌برد که تنظیم بلندی صدای آن امکان‌پذیر است. همچنین بلندی صدای زنگ در دستگاه KX-T7665 قابل تنظیم می باشد.

این محصول از کلیدهای Hold، Flash/Recall و Auto Dial برای شماره‌گیری خودکار بهره می‌برد. امروزه سانترال پاناسونیک ها نقش زیادی در بهره وری شرکت ها و بهبود ارتباطات آنها ایفا می کنند. از این رو خرابی و وجود مشکل در تلفن های سانترال پاناسونیک می تواند باعث اختلال در عمکلرد شرکت شود. نمایندگی سانترال پاناسونیک، با تیمی از زبده ترین متخصصین فنی آماده است تا در صورت بروز هرگونه مشکل در دستگاهتان، شما را یاری کند. در ادامه به برخی از مهمترین اشکالات تلفن سانترال پاناسونیک و تعمیر آن در نمایندگی پاناسونیک خواهیم پرداخت.

تعمیر تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7665

مشکلات تلفن سانترال پاناسونیک

خرابی برد و تعمیر تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7665

برد قسمت اصلی دستگاه تلفن پاناسونیک می باشد و چنانچه با مشکل یا ایرادی مواجه شود در عملکرد کل دستگاه اختلال به وجود می آید. رطوبت و نوسانات الکتریکی اصلی ترین دلایل خرابی برد می باشند. همچنین وارد شدن ضربه، جا به جایی مداوم و تعمیرات غیراصولی دستگاه تلفن می تواند از دیگر عوامل مؤثر بر خرابی برد باشد. بر روی برد قطعات مختلفی همچون خازن، دیود و مقاومت وجود دارند که اگر هریک از آنها با مشکل مواجه شوند در فعالیت کلی برد اختلال ایجاد خواهد شد.

در این شرایط معمولاً تلفن از کار افتاده و یا در یکی از قسمت های آن اختلال به وجود می آید. تکنسین فنی نمایندگی تعمیر تلفن پاناسونیک برای تعمیر تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7665  ابتدا برد و مدار آن را به دقت عیب یابی می کنند سپس با مشخص شدن قطعه معیوب و تعویض آن، مشکل برد را برطرف می کنند. توجه داشته باشید اگر برد تلفن کاملاً سوخته باشد و یا قسمتی از آن شکسته باشد امکان تعمیر وجود ندارد و باید تعویض شود.

مشکل نویز در تلفن سانترال پاناسونیک

وجود نویز در تلفن می تواند از سیستم داخلی باشد و یا اینکه خطوط مخابرات ایراد داشته و این مشکل را به وجود آورده است. برای رفع مشکل نویز پیش از هر چیز باید سیستم را عیب یابی کرده و ریشه بروز مشکل را شناسایی کنید. برای برطرف کردن مشکل نویز تنها زمانی تعمیر تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7665 انجام می شود که مشکل از خطوط مخابرات نباشد. همچنین باید از سیم کشی داخل ساختمان نیز مطمئن بود. برای این کار با استفاده از یک گوشی دیگر به صدا توجه کنید. اگر همچنان مشکل نویز وجود داشت پس مشکل از سیم کشی ساختمان و یا مخابرات است. در غیر این صورت دستگاه تلفن ایراد داشته و باید تعمیر شود.

تعمیر سانترال پاناسونیک به دلیل خرابی بلندگو

بلندگو سانترال پاناسونیک در پشت برد دستگاه واقع شده و به قسمت پنل پشتی پوشش پلاستیکی چسبیده است. زمانی که تلفن زنگ می خورد، صدا از این بلندگو خارج می شود. بنابراین اگر صدایی در هنگام دریافت تماس وجود نداشته باشد، احتمال خرابی بلندگوی تلفن وجود دارد. جایگزینی بلندگو سانترال پاناسونیک امری دشوار است و نیاز به جدا کردن بخش های مختلف دستگاه و لحیم کاری های ظریف دارد. در مرکز تعمیرات پاناسونیک، کارشناسان برای تعمیر تلفن سانترال پاناسونیک KX-T7665 با استفاده از تجهیزات ویژه اقدام به خارج کردن بلندگوی معیوب و جایگزینی یک اسپیکر اورجینال می کنند.

 نمایندگی تعمیر تلفن سانترال پاناسونیک

یکی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی تلفن پاناسونیک، تعمیر تلفن های سانترال می باشد. این مجموعه با تکیه بر تجربه و دانش فنی؛ تعمیرات انواع تلفن‌های پاناسونیک را در بالاترین سطح کیفی انجام می دهد. در نمایندگی تلفن سانترال پاناسونیک، مجموعه ای از پیشرفته ترین تجهیزات و باتجربه ترین مهندسین دست به دست هم داده و تمامی سرویس ها و خدمات را در زمینه رفع عیوب و اختلالات ایجاد شده در تلفن های سانترال به کاربران ارائه می دهند. شایان توجه است که تمامی تعمیرات صورت گرفته در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و دستورالعمل های مطرح شده از سوی کمپانی پاناسونیک صورت می‌پذیرد و مشمول گارانتی و ضمانت نامه می باشد.