اشتراک گذاری

چگونه link2cell را در گوشی تلفن پاناسونیک راه اندازی کنیم؟

برای آشنایی با نحوه راه اندازی link2cell در تلفن پاناسونیک ، ادامه این مقاله را از دست ندهید.  این قابلیت، به کاربران امکان می دهد که موبایل را به تلفن بی سیم وصل کنند. راه‌اندازی link2cell در تلفن پاناسونیک البته امکانات دیگری را نیز برای شما فراهم می کند. به عنوان مثال، می توانید از یک پایه مرکزی و 5 گوشی استفاده کنید. چنین قابلیتی به ویژه در محیط های کاری و اداری بزرگ و وسیع، بسیار کاربردی است. در ادامه، روش و مراحل راه اندازی link2cell در تلفن Panasonic را به شما آموزش می  دهیم تا از تمامی مزایای این قابلیت منحصربفرد، بهره مند شوید.

راه اندازی link2cell در تلفن پاناسونیک

نحوه راه‌اندازی link2cell در تلفن پاناسونیک

راه اندازی link2cell در گوشی های تلفن برند پاناسونیک، اصلا کار دشواری نیست. کافی است بلوتوث گوشی همراه خود را فعال کرده و آن را در حالت قابل نمایش قرار دهید. اگر گوشی تلفن بیسیم پاناسونیک شما از دو خط پشتیبانی می کند، یکی از این دو خط را انتخاب کنید. در گام بعدی راه اندازی link2cell در تلفن پاناسونیک، دکمه Menu را فشار دهید و سپس کد #6241 را وارد کنید.

این کد برای خط یک است و برای استفاده از خط 2، باید کد #6242 را وارد نمایید. پس از وارد کردن کد، نشانگر خط 1 (Cell 1) در پایه مرکزی چشمک می زند و متن Pairing در نمایشگر نمایش داده می شود. ممکن است عملیات جفت شدن دو دستگاه، کمی زمان بر شود. اگر از شما درخواست شد که Passcode یا رمز را وارد کنید. در این صورت از رمز 0000 (4 بار عدد صفر) استفاده کنید. در صورت تکمیل فرایند Pairing، صدای بوق بلندی را می شنوید.

بیشتر بخوانید: قابلیت کنفرانس در تلفن چیست؟

کدام مدل های تلفن پاناسونیک از قابلیت link2cell پشتیبانی می کنند؟

پیش از راه‌اندازی link2cell در تلفن پاناسونیک، باید مطمئن شوید که گوشی تلفن شما از این قابلیت پشتیبانی می کند یا نه. بیشتر مدل های سری KX-TG… از امکان  link2cell  پشتیبانی می کنند. در صورت وجود این قابلیت، بعد از جفت شدن موبایل و تلفن بیسیم پاناسونیک، هر بار که این دو دستگاه در محدوده یکدیگر قرار بگیرند، به هم وصل می شوند.

همچنین شما می توانید تماس تلفن همراه را با هر یک از هدست یا گوشی های تلفن بی سیم پاناسونیک، پاسخ دهید. دقت کنید که پس از راه اندازی link2cell در تلفن panasonic، می توانید تا 4 گوشی موبایل را به یک دستگاه تلفن وصل کنید. البته در نظر داشته باشید که تنها امکان برقراری یک تماس با یک گوشی همراه در آن واحد است. این یعنی دو کاربر با دو گوشی همراه، نمی توانند دو مکالمه جدا از هم را به صورت هم زمان انجام دهند.