اشتراک گذاری

آپدیت سانترال ۸۲۴

آپدیت سانترال ۸۲۴، مثل هر دستگاه دیگری که به صورت روزمره از آن استفاده می کنیم می تواند به کاربری دستگاه کمک کند. علاوه بر این بروزرسانی سانترال 824، به شما این امکان را می دهد تا از امکانات جدیدی که به صورت نرم افزاری به سیستم شما اضافه می شود بهره مند شوید. به همین دلیل امروز تصمیم داریم تا در این مقاله به توضیح مراحل آپدیت سانترال ۸۲۴ به همراه تصویر بپردازیم.

علت آپدیت سانترال ۸۲۴

در صورتی که از کالر آیدی بروزترین نسبت به نسخه سانترال خود استفاده کنید، ممکن است، در حین تماس در نمایش شماره های تماس ورودی و خروجی دچار مشکل شوید و یا اینکه در طول کار با سانترال متوجه باگ های مختلفی شوید که در خود فرمور یا میان افزار سانترال وجود دارد. در این گونه مواقع آپدیت سانترال ۸۲۴ بهترین راه برای حل این مشکلات است.

مراحل بروزرسانی سانترال 824

در اولین مرحله از آپدیت سانترال ۸۲۴، باید نرم افزار KX-TE Maintenance console را دانلود کنید. سپس با استفاده از کابل USB، دستگاه سانترال را به کامپیوتر وصل کنید. در مرحله بعد برنامه را اجرا کنید و وارد قسمت Connect شوید. برای ورود به پسورد نیاز دارید که در صورتی که آن را تغییر نداده باشید، از 1234 استفاده کنید.

آپدیت سانترال ۸۲۴

در این مرحله از منوی Utility، گزینه Firmware upgrade را انتخاب کنید.

بروزرسانی سانترال 824

در پنجره باز شده پیش از هرکاری ورژن برنامه را که در نوار پایینی نمایش داده شده بررسی کنید. سپس بر روی Select File کلیک کنید و فایل آپگرید فریمور را که دانلود کرده اید، انتخاب کنید و بر روی دکمه Start کلیک کنید.

آپدیت سانترال ۸۲۴

با شروع فرایند آپگرید، 3 مرحله پیش روی شماست که یه صورت اتوماتیک انجام می شود. در مرحله اول از اطلاعات موجود در سانترال نسخه پشتیبان تهیه می شود.

بروزرسانی سانترال 824

در مرحله دوم فرمور آپدیت می شود.

آپدیت سانترال ۸۲۴

در مرحله سوم اطلاعات بکاپ شده، دوباره به فرمور منتقل می شود.

بروزرسانی سانترال 824