اشتراک گذاری

رمز عبور سانترال پاناسونیک

یکی از قابلیت‌های موجود در تلفن‌های سانترال پاناسونیک، قابلیت گذاشتن رمز عبور بر روی این دستگاه‌هاست. شرکت سازنده این محصولات، یعنی پاناسونیک، این امکان را فراهم ساخته است تا کاربران جهت حفظ اطلاعات موجود در سانترال‌های کم ظرفیت، رمز ورودی را برای این دستگاه‌ها تعیین کنند.

این رمز عبور در تلفن های سانترال به صورت پیش فرض عدد ۱۲۳۴ است که توسط کد سانترال (کد برنامه ریزی) می توان آن را تغییر داد. به طور کلی رمز عبورهایی که توسط کاربر برای سانترال تعیین می‌گردند می‌بایست بین ۴ تا ۷ رقم باشند. (این اعداد می‌توانند کاملاً انتخابی و بنا به سلیقه کاربر باشند).

برای تغییر و یا تعیین اولیه رمز عبور سانترال نیاز به طری مراحلی نرم افزاری در این دستگاه است که در بخش بعدی این مقاله به آن خواهیم پرداخت. کاربران کلیه مدلهای سانترال پاناسونیک می‌توانند در صورت مواجهه با هر گونه اشکال در دستگاه خویش با مرکز تعمیر سانترال پاناسونیک تماس گرفته و راهنمایی‌هایی لازم را دریافت نمایند).

رمز عبور سانترال

لزوم تنظیم و تغییر رمز عبور سانترال پاناسونیک

به کاربران کلیه تلفن های سانترال پاناسونیک توصیه می‌شود جهت تعویض رمز اولیه این دستگاه اقدام کنند. (منظور تعویض رمز عبور (رمز اولیه) و تعیین رمز عبور (پسورد) هفت رقمی است). این کار کمک می‌کند تا امنیت اطلاعات موجود در سانترال حفظ شده و افراد متفرقه امکان دسترسی به این اطلاعات را نداشته باشند.

به علاوه توصیه می‌شود تا رمز عبور سانترال به صورت دوره‌ای نیز تغییر داده شود. (نکته: در صورتی که رمز عبور مرکز تلفن فراموش شده باشد، می توان با استفاده از فایل پشتیبان یا همان نسخه (Back Up) که قبلا از طریق نرم افزار برنامه ریزی از مرکز تلفن تهیه شده است رمز عبور فراموش شده را بازیابی کرد.

آموزش تنظیم یا تغییر رمز عبور سانترال پاناسونیک

برای تنظیم و یا تغییر رمز عبور سانترال پاناسونیک کافی است تا مراحل درج شده در بخش زیر به صورت مرحله به مرحله و گام به گام بر روی دستگاه پیاده گردد. (توجه: در صورت مواجهه با هر گونه اشکال در حین انجام این کار می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تعمیر سانترال پاناسونیک تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید).

1. در مرحله نخست می‌بایست وارد حالت برنامه ریزی تلفن سانترا گردید و کد برنامه “۰۰۲” را وارد نمایید.

2. با استفاده از SP-PHONE به سمت جلو حرکت کنید.

3. پس از فشردن این کلید عبارت PASSWORD:1234 بر روی صفحه نمایشگر تلفن پاناسونیک ظاهر خواهد شد و رقم ۱۲۳۴ به صورت چشمک زن نشان داده می شود.

4. در این مرحله رمز عبور مورد نظررا طبق توضیحات بالا، حداکثر تا هفت رقم (با استفاده از کلید های شماره گیر تلفن) وارد کنید. (رمز وارد شده می‌بایست بین 4 تا 7 رقم باشد).

5. پس از مشخص کردن رمز عبور برای ثبت و ذخیره‌ی رمز عبور سانترال پاناسونیک، ازکلید STORE استفاده کنید.

6. برای خارج شدن از این برنامه می‌بایست از کلید HOLD استفاده کنید.

7. توجه داشته باشید اگر رمز اشتباه وارد شده باشد، برای تصحیح رمز عبور اشتباهی می‌توانید TRANSFER را فشرده و سپس رمز عبور صحیح را وارد کنید.

نمایندگی رسمی پاناسونیک در کرج

نمایندگی رسمی پاناسونیک در کرج با تجهیز فضای خویش به پیشرفته ترین امکانات و تجهیزاتِ دو حوزه تعمیر و فروش در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان و مراجعان ارائه نماید. این مرکز تیمی از زبده ترین کارشناسان و مهندسان جوان کشور را پس از آنالیز و آزمون های متعدد به همکاری فراخوانده و در صدد است تا خدماتی لایق نام کمپانی خوشنام و محبوب Panasonic را ارائه نماید و رضایت خاطر هموطنان گرامی را کسب نماید.

ویژگی قابل توجه نمایندگی پاناسونیک در کرج ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد؛ دیگر ویژگی های بارز این مرکز عبارتند از: به‌کارگیری کادر متخصص و باسابقه در امر فروش و تعمیر محصولات پاناسونیک، کنترل‌های دائمی محسوس و نامحسوس بر عملکرد کارمندان نمایندگی پاناسونیک و نظرسنجی از مشتریان محترم، تلاش جهت رسیدن به معیارها و ضوابط بین‌المللی و…. .