اشتراک گذاری

کد پیج سانترال پاناسونیک

در این مقاله اطلاعات کاملی در خصوص کد پیج سانترال پاناسونیک و جزئیات آن به شما ارائه می دهیم. پیج کردن، قابلیتی در برخی از گوشی های تلفن است که از طریق آن می توان یک یا چند نفر را برای برقراری ارتباط سریع تر، مخاطب قرار داد. سانترال های پاناسونیک هم به این قابلیت مجهز شده اند و می توان با خطوط داخلی از آن استفاده کرد. 

کد پیج سانترال پاناسونیک، این امکان را فراهم می سازد که شما به عنوان سرپرست یا مدیر یک بخش، پیغام خاصی را به صورت هم زمان به چند نفر منتقل کنید. در ادامه انواع کدهای پیج سانترال Panasonic را معرفی می کنیم. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، با تیم تعمیر سانترال در نمایندگی پاناسونیک مرکز سخت افزار ایران تماس بگیرید.

کد پیج سانترال پاناسونیک

انواع کد پیج سانترال پاناسونیک

برای پیج کردن فرد یا افراد خاصی در سیستم تلفن سانترال، روش های مختلفی وجود دارد. مثلا اگر مخاطب شما تنها یک نفر باشد، باید کد خاصی را اعمال کنید. در صورت نیاز به پیج کردن چند شخص یا داخلی، نیاز panasonic-service.ir

به اجرای روش  خاصی است. در زیر، هریک از انواع کد پیج سانترال پاناسونیک را مفصل تر بررسی می کنیم.

پیج کردن یک داخلی خاص در سانترال panasonic

چنانچه به هر دلیلی لازم است که یکی از کارمندان را پیج کنید، گوشی تلفن را برداشته و داخلی آن شخص را شماره گیری کنید. سپس کلید ستاره را بزنید تا بلندگوی دیجیتال تلفن روشن شده و پیام شما برای داخلی مورد نظرتان پخش ‌شود.

پیج کردن تمامی داخلی‌ ها در تلفن سانترال پاناسونیک

یکی از پرکاربردترین کدپیج های سانترال پاناسونیک، مربوط به زمانی است که نیاز به پیج کردن تمام داخلی ها باشد. ممکن است لازم باشد که کارکنان مجموعه به طور همزمان، یک پیغام مشترک را گوش دهند. در این صورت، باید تمامی داخلی ها را پیج کنید؛ البته کد پیج سانترال پاناسونیک در مدل های کم و پر ظرفیت، متفاوت است. 

در سانترال ‌های کم ظرفیت باید بعد از برداشتن گوشی و یا فشار دادن کلید SP-Phone کد 330 را وارد کرده و سپس * را فشار دهید. به این ترتیب، بلندگوی دیجیتال تمام داخلی‌ ها روشن شده و شما می ‌توانید پیغام خود را برای آنان پخش کنید. در دستگاه‌ های پرظرفیت هم باید بعد از برداشتن گوشی یا فشار دادن SP-Phone  کد 33 را وارد کرده و بعد از آن * را فشار دهید. در این حالت نیز تمامی داخلی ‌ها آماده شنیدن پیغام شما هستند.

پیج کردن گروهی از داخلی ها با سانترال پاناسونیک

شما می توانید با استفاده از سانترال های panasonic، چند داخلی را با هم در یک گروه قرار دهید. این کار معمولا در زمان راه اندازی و برنامه ریزی دستگاه سانترال انجام می ‌شود. هر کدام از گروه‌ها با یک شماره مشخص شده و راحت تر می توانید آنها را باهم، پیج کنید. کد پیج سانترال پاناسونیک برای پیج کردن گروهی از داخلی ها 330 است؛ بلافاصله پس از زدن این کد باید شماره گروه مورد نظرتان را نیز وارد کنید. 

در دستگاه‌های پرظرفیت هم باید بعد از وارد کردن کد 33 بلافاصله شماره گروه را وارد کنید. در این شرایط، پیغام شما برای تمامی داخلی ‌هایی که در گروه مورد نظر قرار دارند، پخش می ‌شود.