فروشگاه مرکزی پاناسونیک عرضه کننده تمامی محصولات این برند اعم از تلفن، تلویزیون، موبایل، پروژکتور، پرینتر و … به متقاضیان است. در فروشگاه مرکزی پاناسونیک محصولات عرضه شده از تنوع قابل قبولی برخوردارند به گونه‌ای که غالب مراجعه‌کنندگان تنها با یک بار حضور می توانند کالای مورد نیاز خود را خریداری نمایند. عرضه تمامی تولیدات پاناسونیک، همگی در یکجا، آن هم با قیمت مصوب شرکتی، خریداران محترم را از گشت و گذارهای زمانبر، رهایی داده و این فرصت را برای آنان فراهم ساخته است تا با دریافت تمامی خدمات پس از فروش، با صرف مدت زمانی اندک و به بهترین نحو ممکن، دستگاه مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

فروشگاه مرکزی پاناسونیک

مشاوره پیش از فروش محصولات پاناسونیک

برخی از خدمات مرتبط با مشاوره پیش از فروش که در فروشگاه مرکزی پاناسونیک به مراجعان ارائه می گردد عبارتند از: شرح ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری هر یک از دستگاه های پاناسونیک، توضیحاتی در مورد ارائه یا عدم ارائه خدمات پس از فروش، مقایسه دستگاه مورد نظر با دستگاه های هم رده در برندهای دیگر، ارائه توضیحاتی در مورد شیوه استفاده و نگهداری از دستگاه،مشاوره در زمینه ویژگی ‌های فنی و تخصصی کالای مورد نظر، ارائه اطلاعاتی در زمینه ارزش خرید محصول، زمان سرویس، گردگیری و ….. تمامی مشاوره‌ها و راهنمایی‌ها ارائه شده در فروشگاه مرکزی پاناسونیک، توسط تیم کارشناسی فروش و به تخصصی ترین شکل ممکن ارائه می گردد. از این رو در صورتی که شما کاربران گرامی، خرید خود را با درنظر داشتن مشاوره های ارائه شده انجام دهید، مناسب ترین و مقرون بصرفه ترین انتخاب را خواهید داشت.

فروش انواع محصولات پاناسونیک

کالاهای عرضه شده در فروشگاه مرکزی پاناسونیک، منحصر به دستگاهی خاص نیست و تمامی محصولات این برند نظیر پرینتر، تلویزیون، موبایل، تلفن، پروژکتور و … را شامل می گردد. شایان ذکر است امکان تهیه تمامی قطعات جانبی و مواد مصرفی دستگاه های پرینتر و کپی پاناسونیک نیز با حضور در فروشگاه مرکزی پاناسونیک امکان‌پذیر است.  برخی از خدمات ارائه شده در فروشگاه مرکزی پاناسونیک عبارتند از:

  • فروش مانیتور پاناسونیک
  • فروش تلویزیون مانیتور پاناسونیک
  • فروش فکس و پرینتر پاناسونیک
  • فروش پروژکتور پاناسونیک
  • فروش تلفن پاناسونیک
  • موبایل پاناسونیک
  • ارائه و فروش کلیه قطعات و لوازم جانبی تمامی دستگاه های پاناسونیک
  • فروش لپ تاپ پاناسونیک در فروشگاه مرکزی پاناسونیک
  • ارائه کلیه خدمات پس از فروش پاناسونیک

فروش قطعات جانبی محصولات پاناسونیک

فروشگاه مرکزی پاناسونیک در راستای تأمین نیاز آندسته از کاربرانی که دستگاه مورد استفاده شان به هر دلیل دچار اختلال و خرابی گشته و حال نیازمند تعویض و ترمیم قطعات است، درصدد برآمده تا بخشی از فضای فروشگاه را به فروش و عرضه قطعات جانبی محصولات پاناسونیک اختصاص دهد. کاربران دستگاه های پاناسونیک می توانند در صورت نیاز به هریک از قطعات و لوازم جانبی دستگاه های مورد استفاده شان، به فروشگاه مرکزی پاناسونیک مراجعه کنند و با حضور در پارت مربوطه، نسبت به خرید قطعه جانبی موردنیازشان اقدام کنند. خدمات مرتبط با تعمیر و سرویس این دستگاه ها نیز با حضور در مرکز تعمیرات پاناسونیک قابل دریافت است.

نمایندگی پاناسونیک و واحدهای تعمیرات پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک با توجه به تولیدات متنوع و گستردۀ این شرکت، اقدام به راه اندازی مجموعه ای جهت ارائه خدمات به کاربران و طرفداران پاناسونیک نموده است. خدمات نمایندگی پاناسونیک در دو بخش ارائه می گردد؛ بخش نخست، واحد فروش است که با بهره گیری از حضور کارشناسان و متخصصان این حوزه، به عرضه محصولات این شرکت به کاربران می پردازد. بخش دوم، واحد خدمات پس از فروش است که در آن متخصصان و تعمیرکاران زبده و دوره دیده، به تعمیر و ترمیم محصولات پاناسونیک مبادرت می ورزند. خدمات ارائه شده در این مرکز محدود به محصول خاصی نیست و تمامی تولیدات این شرکت را دربرمی گیرد. واحدهای تعمیرات پاناسونیک در بخش زیر معرفی گشته است.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول در سایر بخش های وبسایت قابل پیگیری است.

محصولاتبیشتر »
سوالات متداول بیشتر »
اخبار بیشتر »
مقالات بیشتر »