اشتراک گذاری

چگونه می‌توان تلفن پاناسونیک مدل KX-TG2361JX را ست کرد؟

یکی از پرسش‌‌های همیشگی کاربران تلفن‌های پاناسونیک، شیوه ست کردن یا ریجیستر کردن (Register) گوشی‌های بی سیم است. از این رو در این مقاله برآن شده‌ایم تا روش ست کردن تلفن پاناسونیک مدل KX-TG2361JX را با شما کاربران گرامی به اشتراک بگذاریم. باید توجه داشت که روش ست کردن هر تلفن با تلفن دیگر متفاوت است؛ از همین رو شیوه آموزش داده در این مقاله تنها برای همین مدل تلفن قابل استفاده است. بنابراین اگر تلفن پاناسونیک شما مدل دیگری است توصیه می‌شود برای اطلاع از شیوه ست کردن آن با کارشناسان ما در مرکز تعمیر تلفن پاناسونیک تماس بگیرید و یا به دفترچه راهنمای تلفن خود مراجعه نمایید.

تلفن پاناسونیک مدل KX-TG2361JX ست کردن

دلیل ست نبودن تلفن پاناسونیک مدل KX-TG2361JX

پیش از پرداختن به شیوه ست کردن تلفن پاناسونیک مدل KX-TG2361JX، بد نیست نگاهی به علل به وجود آوردنده‌ی این اشکال بیاندازیم. به طور کلی آنچه که سبب ریجیستر نبودن گوشی تلفن و شناخته نشدن آن توسط بیس دستگاه می‌گردد، ممکن است مواردی چون دور بودن گوشی بیسیم از بیس به مدت طولانی، ضربه خوردن، دستکاری منو تلفن، وارد شدن یک شوک الکترونیکی مثل قطعی و وصل شدن برق و یا یک سری امواج خارجی قوی و مواردی از این دست باشد.

بنابراین اگر در طول روزهای اخیر یکی از این موارد برای دستگاه تلفن پاناسونیک شما پیش آمده است، انتظار خرابی در بخش تنظیمات آن را داشته باشید. البته ست نبودن گوشی پاناسونیک نشانه‌هایی نیز دارد. برای مثال اگر گوشی بیسیم شما علی رغم نزدیک بودن به بیس خود، در زمان استفاده پیغام ارور می‌دهد، این نشانه می‌تواند دال بر ست نبودن تلفن پاناسونیک شما باشد. (در این موارد پیغام هایی چون No link to base. Move closer to base, try again برای کاربر به نمایش در می‌آید).

آموزش ست کردن تلفن پاناسونیک مدل KX-TG2361JX

اگر از ست نبودن تلفن پاناسونیک مدل KX-TG2361JX مطمئن هستید می‌توانید با دنبال کردن مراحل درج شده در بخش زیر جهت ست کردن تلفن پاناسونیک مدل KX-TG2361JX ‌اقدام نمایید. در صورت مواجهه با هر گونه اشکال در طول این کار می‌توانید با کارشناسان ما در نمایندگی پاناسونیک تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

  1. در تمامی مراحلی که جهت ست کردن تلفن پاناسونیک مدل KX-TG2361JX انجام می‌دهید، گوشی را در کنار بیس نگه دارید.
  2. دکمه LOCATOR/INTERCOM روی بیس را نگه دارید تا یک صدای بیپ شنیده شود.
  3. پس از شنیدن صدای بیپ، دکمه ۱ را برای ست کردن گوشی شماره ۱ و دکمه ۲ را برای ست کردن گوشی شماره ۲ فشار دهید. (روی بیس). در این مرحله نیازی به نگه داشتن دکمه نیست. (در صورتی که تنها یکی از گوشی‌های بی‌سیم از ست خارج شده است، فقط دکمه مربوط به آن گوشی را فشار دهید).
  4. در این مرحله دکمه FLASH/CALL WAIT را روی گوشی بیسیم مورد نظر فشار دهید و آن را نگه دارید. فشار دادن دکمه را تا بدان جا ادامه دهید که پیغام Handset Registering روی صفحه بی‌سیم نمایش داده شود. پس از این صدای بوقی شنیده خواهد شد. این بوق بیانگر آن است که کار ست کردن تلفن پاناسونیک مدل KX-TG2361JX به درستی انجام شده است.
  5. در صورتی که قصد خارج شدن از حالت ست کردن تلفن پاناسونیک مدل KX-TG2361JX را دارید، می‌توانید دکمه OFF روی گوشی بیسیم را فشار دهید و یا دکمه LOCATOR/INTERCOM روی بیس را نگه داشته و فشار دهید.

نمایندگی تلفن سانترال پاناسونیک

نمایندگی تلفن سانترال پاناسونیک ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با فروش، تعمیر، بهسازی، نصب و راه‌اندازی دستگاه های سانترال پاناسونیک به متقاضیان محترم است. متقاضیان سرویس‌های مذکور می توانند با حضور در نمایندگی پاناسونیک و مراجعه به پارت مربوطه، تخصصی ترین سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند.

کلیه سرویس های ارائه شده در نمایندگی تلفن سانترال پاناسونیک، به دلیل اطمینان از سطح کیفی خدمات انجام شده، دارای گارانتی و ضمانت است. حضور «کارشناسان متخصص» و «امکانات پیشرفته» در این مرکز سبب گشته تا سرویس های مرتبط با این دستگاه در بالاترین سطح کیفی به متقاضیان ارائه گردد و این مجموعه، در طول سالهای اخیر، بدل به انتخاب نخست تمامی کاربران گردد.