نمایندگی panasonic

نمایندگی panasonic  با توجه به تعداد بالای کاربران محصولات این کمپانی در بازارهای داخلی کشور و به تبع آن، نیاز به خدمات فروش و تعمیر محصولات این کمپانی در تلاش است تا با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، رضایت بیش از پیش کاربران را فراهم آورد. نمانیدگی panasonic  ضمن همکاری با گروهی از مهندسان جوان و متخصص، پیشرفته‌ترین امکانات و تجهیزات روز دنیا را فراهم آورده است تا خدمات ارائه شده در این مرکز، بهره‌مند از برترین تکنولوژی و تخصص روز دنیا گردند.

حضور کارشناسان کارآزموده و مجرب، بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر، پیاده‌سازی اصول مشتری‌مدار، رعایت ضوابط و استانداردهای جهانی در دو حوزه فروش و تعمیر panasonic ، پیگیری درخواست‌ها و شکایات مشتریان گرامی و .. برخی از اصول جاری در این مرکز می‌باشند که سبب پیشروی نمایندگی panasonic  در امر خدمت رسانی گشته‌اند.

نمایندگی رسمی panasonic

نمایندگی پاناسونیک در تهران و کرج

نمایندگی پاناسونیک مفتخر است باکیفیت ترین خدمات خود را به عزیزان ساکن در تهران و کرج ارائه کند. خدمات فروش و تعمیر انواع محصولات پاناسونیک از جمله تلویزیون، لپ تاپ، تلفن، دوربین، پروژکتور، موبایل، تبلت، دستگاه کپی و لوازم خانگی در این مرکز به متقاضیان گرامی عرضه می گردد. این مجموعه دارای 6 شعبه فعال در تهران بوده که همگی آنها در تمامی ایام هفته آماده خدمت رسانی به عزیزان تهرانی هستند.

همچنین جهت رفاه حال شهروندان کرجی، یکی از شعبه های این مرکز با نام نمایندگی Panasonic در کرج راه اندازی گردیده تا پاسخگوی نیازهای متعدد شهروندان کرجی باشد. جهت بهره‌مندی از خدمات هریک از این شعبه های نمایندگی پاناسونیک در تهران و کرج می توانید با شماره درج شده در بالای همین صفحه تماس بگیرید و با کارشناسان صحبت کنید.

نمایندگی پاناسونیک در شهرستان ها

اگر در شهرستان هستید و می خواهید خدمات نمایندگی پاناسونیک را دریافت کنید، مرکز سخت افزار ایران تمامی خدمات مربوطه را از طریق مسیری مشخص به شما ارائه می کند. این مرکز با راه اندازی واحد تخصصی به نام نمایندگی پاناسونیک در شهرستان ها هم خدمات فروش و هم خدمات تعمیر را به عزیزان ساکن در اقصی نقاط کشور ارائه می کند. این خدمات در چارچوب خدمات غیرحضوری صورت گرفته و مشتری برای استفاده از آنها نیازی به مراجعه به مرکز ندارد. در ارتباط با خدمات مرتبط با خرید دستگاه‌های پاناسونیک کافی است با نمایندگی Panasonic تماس گرفته و مدل دستگاه مورد نظر خود را به صورت تلفنی سفارش دهید.

کارشناسان پس از بررسی درخواست شما و قطعی شدن فرآیند خرید، دستگاه را به آدرستان ارسال می کنند. اما برای دریافت خدمات تعمیر، این شما هستید که باید دستگاه را برای نمایندگی Panasonic در شهرستان ها ارسال نمایید. درصورت بروز هرگونه مشکل در دستگاه خود، پس از تماس با کارشناسن فنی این مجموعه، نیاز است دستگاه را بسته بندی نموده و جهت تعمیر آن را به آدرس مرکز سخت افزار ایران ارسال نمایید. در این مرکز دستگاه به دقت بررسی و عیب یابی شده و پس از رفع مشکل، مجددا به آدرس شما ارسال می شود.

نمایندگی panasonic در تهران و کرج

خدمات نمایندگی رسمی Panasonic

نمایندگی رسمی Panasonic ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مورد نیاز در سه حوزه فروش، تعمیر و آموزش به متقاضیان است. در حوزه فروش، این مرکز عرضه‌کننده کلیه محصولات تولید شده توسط این کمپانی نظیر لپ تاپ، پرینتر، دستگاه کپی، پروژکتور، تلویزیون و … به متقاضیان است. در واحدهای تعمیر، نمایندگی رسمی پاناسونیک ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر و بهسازی کلیه محصولات به مراجعان است.

کاربران کلیه دستگاه‌های پاناسونیک می‌توانند با مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه مورد استفاده خویش به نمایدگی پاناسونیک مراجعه کرده و با حضور در پارت مربوطه، سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. بخش دیگر فعال در نمایندگی رسمی Panasonic، بخش آموزش است که در آن دوره‌های آموزشی مرتبط با تعمیر محصولات –مثلاً دوره آموزش تعمیرات پرینتر، دوره آموزش تعمیرات دستگاه کپی و … – ، به صورت دوره‌ای برگزار می‌گردد. در بخش زیر فهرست‌وار به به خدمات قابل دریافت در نمایندگی رسمی پاناسونیک اشاره می‌گردد.

تعمیر تلفن Panasonic

واحد تعمیرات تلفن Panasonic متشکل از سه پارت عیب یابی، تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری است که در هریک از آنها کارشناسانی مجرب و تجهیزاتی پیشرفته جهت ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات حضور دارند. برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های ارائه شده توسط کارشناسان واحد تعمیر تلفن پاناسونیک عبارتند از:

رفع مشکل خرابی بلندگو و یا میکروفن دستگاه، تعمیرات تلفن بی‌سیم پاناسونیک، تعمیر خرابی و یا سوختن میکروفون، تعمیر اسپیکرهای گوشی پاناسونیک، تعمیر خرابی دکمه‌ها و کلیدها، تعمیر خرابی مدار شارژ، تعمیر خرابی مدار نگه‌دارنده باتری و … . شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیرات تلفن پاناسونیک مشمول گارانتی و ضمانت است.

مهندسان حاضر در نمایندگی پاناسونیک، عیوب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تلفن های Panasonic را به گونه‌ای رفع می‌سازند که احتمال بازگشت عیب پس از تعمیر به حداقل میزان ممکن برسد؛ این امر، هم به دلیل بهره‌مندی مهندسان این مجموعه از به‌روزترین دانش و مهارت‌های تعمیر و هم به دلیل در اختیار داشتن ابزارآلاتی است که بالاترین سطح سازگاری و تناسب را با تلفن های پاناسونیک دارند.

تعمیر کولر گازی Panasonic

نمایندگی تعمیر کولر گازی Panasonic ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با تعمیر، ترمیم، سرویس و تعویض قطعات کولر گازی پاناسونیک به متقاضیان است. تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان و با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات ارائه می گردد. تعمیر کولر اسپلیت پاناسونیک، تعمیر کولر ایستاده پاناسونیک، تعمیر کولر پنجره ای پاناسونیک و تعمیر سایر مدلهای کولر برخی از سرویس های تخصصی ارائه شده در این مرکز است.

متقاضیان سرویس های مرتبط با تعمیر کولر گازی پاناسونیک می‌توانند از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت و یا با مراجعه حضوری به این مرکز، درخواست خود مبنی بر نیاز به سرویس و تعمیر کولر گازی را ثبت نمایند. بلافاصله پس از ثبت درخواست، کارشناسان مرکز تعمیر کولر گازی پاناسونیک به محل مورد نظر اعزام شده و سرویس های تخصصی مورد نیاز را بر روی دستگاه اعمال می نمایند.

نمایندگی Panasonic با تجهیز فضای خویش به حضور زبده ترین کارشناسان در طول سالهای اخیر توانسته است بالاترین سطح کیفی خدمات را به کاربران خویش ارائه نموده و بدل به انتخاب نخست تمامی کاربرانی گردد که در پی مرکزی مجاز و استاندارد برای دریافت سرویس‌های مرتبط با تعمیر و بهسازی کولرهای پاناسونیک خویش هستند.

تعمیر تلویزیون Panasonic

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر تلویزیون Panasonic منحصر به سرویسی خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با انواع تلویزیون های پاناسونیک را شامل می‌گردد.

در نمایندگی Panasonic -به منظور کسب رضایت و آسایش خاطر هموطنان گرامی،- تمامی سرویس‌های مرتبط با تعمیرات تلویزیون (تلویزیون‌های پلاسما، ال سی دی،  تلویزیون‌های ال ای دی، تلویزیون‌های هوشمند تحت عنوان   Smart TV و پنل‌های OLED) به همراه گارانتی عرضه‌ می‌گردد.خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون Panasonic در تهران، بسته به درخواست متقاضی به دو شیوه قابل دریافت است که این دو شیوه عبارتند از تعمیر تلویزیون پاناسونیک در محل و تعمیرات تلویزیون در تعمیرگاه.

در شیوه نخست –یعنی تعمیر در محل تلویزیون، نیازی به جابجایی دستگاه نیست و کارشناسان تعمیر خود در محل حضور یافته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر و بهسازی را بر روی تلویزیون پیاده می‌سازند. در شیوه دوم، لازم است تا کاربر دستگاه را به مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون Panasonic تحویل دهد تا سرویس‌های مورد نیاز برروی آن اِعمال گردد.

تعمیر تخصصی تلویزیون پاناسونیک

نمایندگی panasonic و واحدهای تخصصی تعمیرات panasonic

نمایندگی panasonic  در ایران امکانات خویش را همگام با موفقیت‌های اخیر کمپانی panasonic  – در ارائه محصولاتی با تکنولوژی‌های نوین و طراحی‌های منحصربه‌فرد،- توسعه بخشیده و در تلاش است تا با حرکت رو به جلو، رضایت بیش از پیش کاربران panasonic  را کسب نماید.

با توجه به پیشروی های مداوم این کمپانی و حضور طرفداران بیشمار و پروپاقرص محصولات panasonic  در درون کشور، کارشناسان نمایندگی panasonic  در ایران تمامی توان خویش را به کار بسته اند تا ارائه‌دهندۀ خدماتی در خور و شایسته نام این برند باشند. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی panasonic  در ایران تخصصی ترین خدمات مرتبط با هریک از دستگاه های panasonic  را دریافت دارید. واحدهای تخصصی تعمیرات Panasonic در بخش زیر معرفی خواهند گشت.

فروش محصولات پاناسونیک

این حوزه از خدمات شامل فروش تلویزیون پاناسونیک، فروش لپ تاپ پاناسونیک، فروش پرینتر پاناسونیک، فروش دستگاه کپی پاناسونیک، فروش پروژکتور پاناسونیک، فروش موبایل پاناسونیک، فروش تلفن پاناسونیک، فروش لوازن پاناسونیک و …  می‌باشد.

تعمیرات پاناسونیک

این حوزه از خدمات شامل تعمیر تلویزیون پاناسونیک، تعمیر لپ تاپ پاناسونیک، تعمیر پرینتر پاناسونیک، تعمیر دستگاه کپی پاناسونیک، تعمیر پروژکتور پاناسونیک، تعمیر موبایل پاناسونیک، تعمیر تلفن پاناسونیک، تعمیر لوازن پاناسونیک و … می‌باشد.

آموزش پاناسونیک

برگزاری دوره‌های آموزشی تعمیر نیز یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان حاضر در نمایندگی پاناسونیک است که توسط تیمی از خبره‌ترین کارشناسان و اساتید این حوزه برگزار می‌گردد.

حضور در این دوره‌ها به ویژه برای متقاضیانی سودمند است که خواهان فعالیت در حوزه‌های تعمیر محصولات الکترونیکی و تجهیزات چاپ را دارند. برخی از این دوره‌ها عبارتند از: دوره آموزش تعمیر پرینتر پاناسونیک، دوره آموزش تعمیر موبایل پاناسونیک، دوره آموزش تعمیر تلفن پاناسونیک و … .

جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز Panasonic

نمایندگی panasonic  ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با بهبود، بهسازی، ترمیم، ارتقاء و تعمیر محصولات شرکتی است که در طول فعالیت خود به تولید محصولات مختلف از جمله، نمایشگر پلاسما و ال سی دی، دوربین‌های دیجیتال و مدار بسته، انواع لوازم خانگی الکترونیکی، کنسول‌های بازی، انواع باتری، دی وی دی پلیر، تجهیزات صوتی، تجهیزات بهداشتی و درمانی، لوازم اداری، تلویزیون، کامپیوترهای شخصی و لپ تاپ و… پرداخته است.

شرکت panasonic در سال ۱۹۱۸ توسط کونوسوکه ماتسوشیتا تحت نام ماتسوشیتا راه‌اندازی گشت و پس از سال‌های متمادی فعالیت در صنایع الکترونیک و مخابرات، امروزه در ردیف شرکت‌های بزرگ ژاپنی مانند سونی، هیتاچی، شارپ و توشیبا قرار گرفته است، که به‌عنوان غول‌های صنایع الکترونیکی جهان شناخته می‌شوند. شما کاربران گرامی می توانید جهت آگاهی از جدیدترین محصولات نمایندگی  مجاز panasonic  به بخش زیر مراجعه نمایید.

اخبار مرکز تخصصی Panasonic

تعمیرات panasonic  در این مرکز به دست تیمی از زبده ترین و مجرب ترین کارشناسان و مهندسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار محصولات دیجیتالی و هوشمند انجام می پذیرد. جهت کسب اطمینان از تخصص و مهارت کارشناسان مجموعه نمایندگی panasonic در ایران به ذکر این ویژگی بسنده می کنیم که مدیریت این مرکز به دلیل اطمینان از تبحر و زبدگی کارشناسان این مرکز، تمامی خدمات ارائه شده توسط این تیم را ضمانت و گارانتی نموده است.

مدیریت مجموعه تعمیرات panasonic  به شما این اطمینان را می‌دهد که کادر فنی و مهندسان این بخش به تمامی مهارت‌های مورد نیاز جهت انجام تخصصی‌ترین تعمیرات تسلط دارند و قادر هستند تا پیچیده ترین و دشوارترین اشکالات پیش آمده در محصولات این برند را مرتفع سازند.

شما کاربران گرامی می توانید با حضور در این مرکز از تخصصی ترین تعمیرات و سرویس های panasonic  بهره مند گردید و شاهد احیا و نوسازی دستگاه خویش باشید. اخبار مرکز تخصصی panasonic از طریق بخش زیر قابل پیگیری است.

 مقالات تعمیرگاه تخصصی Panasonic

کارشناسان تعمیرات ما در نمایندگی panasonic به منظور ارتقاء دانش فنی کاربران و همکاران گرامی اقدام به تدوین مقالات مرتبط با تعمیر و نگهداری محصولات panasonic نموده‌اند. مقالات نمایندگی panasonic  برگرفته از مطالب و دستاوردهایی است که در همایش ها و کنفرانس های مختلف مرتبط با این حوزه ارائه گردیده است. مقالات مذکور توسط کارشناسان و مهندسان تعمیرات بررسی شده و در سایت بارگذاری خواهد شد.

تدوین چنین مقالاتی و به اشتراک گذاشتن آنها با کاربران panasonic سبب می‌گردد تا کاربران این محصولات با بهترین شیوه های حفظ و به کارگیری آنها آشنا شده و از راهرو به عمر مفید دستگاه خویش بیافزایند. شما می‌توانید جهت کسب مقالات تعمیرگاه تخصصی panasonic به بخش زیر مراجعه نمایید.

مقالات تعمیرگاه تخصصی پاناسونیک

سوالات متداول تعمیرات تخصصی Panasonic

نمایندگی panasonic در راستای اقدامات مشتری محورانه خود، درصدد برآمده است تا پاسخگوی تمامی پرسش های مشترکان خویش باشد از اینرو شما مخاطبان گرامی می توانید با مراجعه به بخش پرسش و پاسخ، پرسش های خویش را با ما در میان بگذارید و پاسخ های کارشناسان ما را دریافت کنید.

ما در این بخش شرایطی فراهم ساخته ایم تا پاسخگوی تمامی پرسش‌های شما هموطنان گرامی درباره ساختار، پیکر، اشکالات و عیوب احتمالی پیش آمده در دستگاه های panasonic  باشیم. راه های برقراری ارتباط با کارشناسان مرکز تعمیرات panasonic در وب سایت رسمی این مرکز ذکر شده است. سوالات تعمیرات تخصصی panasinic در بخش زیر پاسخ داده خواهد شد.

تعمیرات پاناسونیک و پاسخگویی به پرسش های کاربران

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران خدمات متنوعی را در زمینه پشتیبانی از کاربران دستگاه های دیجیتال و هوشمند امروزی فراهم کرده است. این شرکت با تکیه بر متخصصان و مهندسان کارآزموده خویش، آماده ارائه انواع خدمات به مشتریان و همکاران ارجمند می باشد. مرکز سخت افزار ایران در زمینه سرویس و تعمیر کلیه محصولات سخت افزاری هوشمند و الکترونیکی فعال است و آمادگی ارائه هر گونه خدمات اعم از تعمیر، نگهداری و بازدیدهای دوره ای و متناوب را داراست.

شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با کادر فنی این مجموعه و نیز خدمات ارائه توسط این مرکز به وب سایت مرکز سخت افزار ایران مراجعه نمایید و یا از طریق راه های ارتباطی درج شده در این وب سایت با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید.