اشتراک گذاری

تعمیرات Panasonic

تعمیرات Panasonic در این مرکز منحصر به دستگاهی خاص نیست و تمامی محصولات این شرکت را دربر می گیرد. مرکز تعمیرات پاناسونیک فعالیت خود را همزمان با ورود دستگاه‌های پاناسونیک به درون کشور آغاز کرده و همگام با تکنولوژی‌های به‌کار رفته در این صنعت، تجهیزات و ابزار خود را به‌روز رسانی ساخته است. مدیریت این مرکز همواره با برگزاری دوره‌های تخصصی تعمیر برای کارشناسان خویش، درصدد همگام‌ سازی مباحث نظری و فنی کارشناسان تعمیرات Panasonic با تکنولوژی‌های روز دنیا بوده است.

خروجی این دوره‌ها متخصصانی متبحر بوده است که با به‌روزترین متدها و تکنیک‌های تعمیر آشنا گشته‌ و قادر به رفع تمامی عیوب موجود در این دستگاه گشته‌اند. مرکز تعمیرات Panasonic یکی از مجموعه های پیشرو در ارائه خدمات مرتبط با تعمیر، بهبود، بهسازی و ارتقاء تمامی محصولات دل است که تمامی پارامترهای لازم در این حوزه را پیاده ساخته و ارائه دهنده بالاترین سطح کیفی خدمات است.

واحدهای تعمیرات Panasonic

ویژگی قابل توجه مرکز تعمیرات Panasonic ضمانت و گارانتی تمامی خدماتی است که توسط کارشناسان این مجموعه ارائه می‌گردد؛ مدیریت این مرکز به دلیل اطمینان از مهارت و دانش تخصصی کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در تعمیرگاه پاناسونیک را گارانتی و ضمانت نموده است. تمامی تعمیرات انجام شده در مرکز خدمات پس از فروش پاناسونیک پس از اتمام کار، به تأیید کارشناسان فنی این مرکز خواهد رسید.

کارشناسان فنی این مرکز، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند. در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه،- کالا مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد. این امر جهت پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، ارتقاء سطح کیفی خدمات و کسب رضایت بیش از پیش هموطنان گرامی در این مرکز صورت می‌پذیرد. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش زیر با واحدهای تعمیرات Panasonic آشنا شوید.

خدمات پس از فروش Panasonic

خدمات پس از فروش Panasonic پشتیبان شما کاربران گرامی در دو حوزه سخت افزاری و نرم افزاری است. کاربران و صاحبان دستگاه های  Panasonicمی توانند با برزو هر گونه اشکال و اختلال نرم افزاری و سخت افزاری در دستگاه های خویش به مرکز خدمات پس از فروش Panasonic مراجعه نمایند و تخصصی ترین خدمات و سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایند.

خدمات این بخش، بسته به نوع دستگاه، شامل حمل و نقل، نصب و راه اندازی، تعمیرات Panasonic، نگهداری و … می باشد. مدیریت نمایندگی Panasonic ، به دلیل تأثیر مستقیم سطح کیفیت خدمات این بخش بر میزان رضایت و خشنودی کاربران، تأکید ویژه ای بر ارائه درست و اصولی سرویس های مذکور دارد.

نمایندگی Panasonic

نمایندگی Panasonic با همکاری جمعی از زبده‌ ترین کارشناسان صنعت الکترونیک و دیگر متخصصان مرتبط با این حوزه، در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را چه در بخش عرضۀ محصولات و چه در بخش خدمات پس از فروش، به هموطنان گرامی ارائه نماید. هموطنان گرامی می‌توانند هریک از خدمات مورد نیاز خویش را با مراجعه به این مرکز و حضور در پارت های تعمیرات Panasonic دریافت نمایند.

کارشناسان حاضر در نمایندگی Panasonic با صبر و حوصله پاسخگوی تمامی پرسش‌های شما عزیزان خواهند بود و راهنمایی های مورد نیاز را به شما ارائه خواهند داد. واحدهای ارائه دهنده تعمیرات پاناسونیک در نمایندگی پاناسونیک بسیار متنوع بوده و در هریک از آنها کارشناسان متخصص سخت افزاری و نرم افزاری ارائه دهنده خدمات مرتبط با یک محصول هستند.