نمایندگی پاناسونیک در کرج

نمایندگی پاناسونیک در کرج به منظور رفاه بیشتر مشتریان ساکنان استان البرز راه اندازی شده است . نمایندگی رسمی پاناسونیک در کرج شامل واحد های گوناگونی از قبیل : تعمیرات ، فروش ، اخبار ، مقالات ، سوالات متداول و … می باشد. تمامی این واحد ها کلیه ی خدمات کاربردی و مورد نیاز کاربران را ارائه می کنند. واحد فروش با بهره مندی از مشاوران مجرب بهترین مشاوره های مورد نیاز کاربران را ارائه کرده و آنان را در زمینه ی خریدی هوشمندانه یاری می کند. همکاران ما در بخش اخبار به روزترین اخبار مرتبط با کمپانی پاناسونیک را در اختیار شما قرار می دهند. واحد سوالات متداول آماده ی پاسخگویی به تمامی سوالات کاربران می باشد. شما می توانید تمامی سوالات خود در خصوص چگونگی دریافت خدمات و… را از متخصصان واحد سوالات متداول بپرسید.

تعمیرات پاناسونیک شامل خدمات پس از فروش انواع محصولات پاناسونیک ، می باشد که عبارتند از : نصب و راه اندازی و تعمیرات سانترال پاناسونیک ، تعمیرات تلویزیون پاناسونیک ، تعمیر تلفن پاناسونیک ، تعمیر ماشین های اداری پاناسونیک ، تعمیر لوازم خانگی پاناسونیک و… می باشد. در ادامه به بررسی خدمات ارائه شده در واحد تعمیرات پاناسونیک می پردازیم. تمامی خدمات این مجموعه با حمایت مرکز سخت افزار ایران ارائه می شود.[kkstarratings]

نمایندگی لوازم خانگی پاناسونیک در کرج

نمایندگی لوازم خانگی پاناسونیک ‌با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه‌ی خدمات مرتبط با لوازم خانگی و تجهیزات مرتبط با آنها مشغول به کار است و سرویس های متنوعی را در این زمینه به متقاضیان عرضه می‌دارد. خدمات ارائه شده در تعمیرات لوازم خانگی محدود به دستگاه و برندی خاص از لوازم خانگی نیست و تمامی تولیدات خانگی (اعم از لباسشویی، انواع یخچال، اسپیلت، اجاق گاز، جاروبرقی و …. ) را شامل می گردد.

نمایندگی رسمی لوازم خانگی پاناسونیک در بخش «فروش» عرضه‌کننده تمامی محصولات خانگی و در بخش «خدمات پس از فروش» ارائه‌دهنده تمامی خدمات تعمیر و بهسازی است. کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی پاناسونیک در کرج با همکاری کارشناسانی صورت می‌گیرد که دارای تخصص فنی و نظری در حوزه فعالیت خویش می‌باشند. متقاضیان هر دو سرویس می توانند به نمایندگی لوازم خانگی مراجعه نمایند و پس از حضور در پارت تخصصی مرتبط با محصول مورد نظر، سرویس های تخصصی خود را دریافت نمایند.

نمایندگی پاناسونیک در کرج

نمایندگی لپ تاپ پاناسونیک

کاربران گرامی می توانند با حضور در نمایندگی پاناسونیک در کرج تخصصی ترین خدمات مرتبط با لپ تاپ های پاناسونیک را دریافت نمایند و اشکالات نرم افزاری یا سخت افزاری پیش آمده در آن را رفع و حل نمایند. کارشناسان حاضر در این مرکز به ساختار سخت افزاری و نرم افزاری این محصول مسلط بوده و با مهارت‌های تخصصی خود لپ تاپهای پاناسونیک را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی می نمایند.

خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی پاناسوینک منحصر به سرویسی خاص نیست و کلیه خدمات مرتبط با این محصول را شامل می‌گردد. فروش لپ تاپ پاناسونیک، تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ پاناسونیک، تعویض قطعات معیوب لپ تاپ پاناسونیک، برگزاری دوره های آموزش تعمیرات لپ تاپ پاناسونیک و … برخی از سرویس های ارائه شده در این مجموعه است که توسط خبره‌ترین اساتید این حوزه و در یک فضای کاملاً تخصصی به متقاضیان ارائه می گردد.

نمایندگی تلویزیون پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک در کرج در طول سالهای اخیر تمرکز خود را بر جذب مهندسان کارآمد و متخصص دو حوزه تعمیر و فروش تلویزیون پاناسونیک گماشته است تا موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به مشتریان خود گردد. خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون پاناسونیک، به دو شیوه قابل دریافت است. شیوه نخست مراجعه به نمایندگی تعمیر تلویزیون و تحویل پنل معیوب به کارشناسان تعمیر تلویزیون است. در این شیوه تمامی عملیات مورد نیاز جهت بهسازی و تعمیر دستگاه در تعمیرگاه انجام می‌شود.

شیوه دوم، ثبت درخواست «تعمیر تلویزیون در محل» توسط دارنده دستگاه و حضور کارشناس تعمیر در محل است. اگر شما نیز کاربر یکی از تلویزیون های پاناسونیک هستید می‌توانید در صورت افت عملکرد دستگاه و یا بروز هرگونه نقص در بدنه و تصاویر و یا حتی خرابی بخشی از آن، با مرکز تعمیرات تلویزیون پاناسونیک تماس بگیرید و از تخصصی‌ترین خدمات مرتبط با تعمیرات تلویزیون پاناسونیک بهره‌‌مند گردید.

نمایندگی پرینتر پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک در کرج ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های فروش و تعمیر مرتبط با پرینترهای پاناسونیک به متقاضیان است. این مرکز با تجهیز فضای خویش به پیشرفته‌ترین امکانات و تجهیزاتِ دو حوزه تعمیر و فروش در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان و مراجعان ارائه نماید. کلیه سرویس‌های ارائه شده در نمایندگی پرینتر پاناسونیک در کرج، -چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیر،- مشمول گارانتی و ضمانت است.

برخی از خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات پاناسونیک عبارت است از: عرضه مواد مصرفی پرینتر شامل تونر، برگ های کاغذ سازگار با پرینترهای پاناسونیک و …، تعویض قطعات پرینتر (تعویض کابل پاور، تعویض سیم USB، تعویض درام، تعویض هد پرینتر، تعمیر و تعویض درب شکسته پرینتر تعمیر، تعمیر و تعویض LCD چاپگر، تعویض تونر پرینتر و…)، برگزاری دوره‌های آموزش تعمیرات پرینتر برای کارآموزان و فعالان حوزه تعمیر چاپگر، فروش انواع پرینترهای پاناسونیک و …. .

نمایندگی سانترال پاناسونیک

نمایندگی سانترال پاناسونیک ارائه‌دهنده‌ی تخصصی‌ترین خدمات فروش و تعمیر سانترال پاناسونیک به متقاضیان است. خدمات مرتبط با فروش این دستگاه با حضور در فروشگاه مرکزی پاناسونیک و خدمات مرتبط با تعمیر، با حضور در نمایندگی تعمیرات سانترال پاناسونیک قابل دریافت است. تمامی خدمات مذکور توسط تیمی از خبره‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان ارائه می‌گردد.

سانترال های تحویل داده شده به مرکز تعمیرات سانترال پاناسونیک پس از طی مراحل عیب یابی و تشخیص نوع اشکال پیش آمده در آنها به یکی از دو بخش «تعمیرات سخت افزاری سانترال»، «تعمیرات نرم افزاری سانترال» و یا هر دو ارجاع داده می شوند. کارشناسان نمایندگی پاناسونیک در کرج پس از عیب‌یابی صحیح و تشخیص علت اشکال پیش آمده در تلفن، اقدام به تعمیر و بهسازی آن نموده و دستگاهی سالم و بی عیب و نقص را به شما تحویل خواهند داد.

تعمیرات سانترال در نمایندگی پاناسونیک در کرج

یکی از سرویس های تخصصی ارائه شده در نمایندگی پاناسونیک در کرج تعمیرات و فروش سانترال می باشد. تعمیر انواع تلفن های سانترال توسط تکنسین های مجرب انجام می شود. مهندسان این مجموعه به دلیل آشنایی با قطعات این دستگاه می توانند تمامی عیوب آن را برطرف نمایند. نصب و راه اندازی سانترال از دیگر خدماتی است که در نمایندگی رسمی پاناسونیک در کرج ارائه می شود. بهره مندی از ابزارآلات مدرن و ترفند های تعمیراتی سبب شده تا تعمیر سانترال در مدت زمانی کوتاه انجام شود.

تعمیرات در نمایندگی پاناسونیک در کرج

تعمیرات پاناسونیک در نمایندگی این برند در کرج توسط متخصصان حرفه ای و کار آزموده انجام می شود. کارشناسان و مهندسان به دلیل آشنایی کامل با قطعات انواع دستگاه های تولید شده در شرکت پاناسونیک می توانند در مدت زمانی کوتاه تمامی عیوب آن ها را رفع کنند. متخصصان این واحد ابتدا با عیب یابی های دقیق تمامی قسمت ها و قطعات دستگاه را بررسی کرده و در پایان عیب یابی و شناسایی قطعات معیوب به راحتی دستگاه را تعمیر می کنند. کلیه ی دستگاه ها در نمایندگی پاناسونیک در کرج پس از تعمیرات تست شده و در صورت کارکرد درست به مشتریان تحویل می دهند.

نمایندگی لوازم خانگی پاناسونیک در کرج

سرویس های نمایندگی پاناسونیک در کرج

سرویس های نمایندگی پاناسونیک در کرج شامل تمامی دستگاه های این کمپانی می باشد. تعویض قطعات فرسوده ی دستگاه های پاناسونیک و جای گذاری آن ها با نمونه های اصلی از تخصصی ترین سرویس هایی است که در این مجموعه ارائه می شود. در این بخش قصد داریم تا شما را با چند نمونه از خدمات ارائه شده در نمایندگی پاناسونیک آشنا کنیم:

 • ارائه ی خدمات سرویس در محل
 • فروش و تعمیر لپ تاپ پاناسونیک
 • آموزش تعمیرات محصولات پاناسونیک
 • خدمات مشاوره پیش از تعمیر و فروش
 • فروش و تعمیر انواع موبایل پاناسونیک
 • ارائه ی انواع لوازم جانبی محصولات پاناسونیک
 • تعویض قطعات آسیب دیده با نمونه ی اورجینال و با کیفیت در نمایندگی پاناسونیک
 • فروش و تعمیر سرور پاناسونیک
 • تعویض قطعات لپ تاپ پاناسونیک
 • فروش و تعمیر اسپلیت پاناسونیک
 • فروش و تعمیر تجهیزات شبکه پاناسونیک
 • سرویس و راه اندازی محصولات پاناسونیک
 • فروش محصولات پاناسونیک در فروشگاه مرکزی پاناسونیک
 • و…

نمایندگی پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک با بهره مندی از مشاوران مجرب کلیه ی مشخصات محصولات را در اختیار مشتریان قرار داده و آنان را در زمینه ی خریدی بهتر یاری می کند. کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی پاناسونیک برای کاربران تضمین می شود. نمایندگی پاناسونیک در کرج انواع محصولات پاناسونیک از قبیل : دستگاه کپی ، تلویزیون ، لپ تاپ ، فکس ، سانترال ، اسپلیت ، موبایل و سایر لوازم خانگی را به صورت اورجینال و همراه با گارانتی به فرو می رساند. کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی رسمی پاناسونیک برای کاربران تضمین می شود.

تعمیرات پاناسونیک

واحد تعمیرات پاناسونیک با بهره مندی از متخصصان حرفه ای و مجرب انواع خدمات تعمیراتی و تعویض قطعات دستگاه های پاناسونیک را ارائه می کند. دسترسی این واحد به انواع ابزار و قطعات سبب شده تا فرآیند تعمیرات در واحد تعمیرات پاناسونیک در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود. تعمیر انواع دستگاه های پاناسونیک با هر عیب و نقص در این واحد امکان پذیر است. در صورتی که دستگاه ها دچار آسیب دیدگی قطعات شده باشند تعویض قطعات فرسوده با نمونه های اورجینال از دیگر خدماتی است که در نمایندگی رسمی پاناسونیک ارائه می شود.